Каан Урганджъоулу - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги./ Yargı / Присъда /Тема 8

  • 63 623
  • 741
# 345
Присъда, еп 19, бг субтитри
Превод: Александра
В Телеграм: https:-spam302-/prisyda/39
Във VK: https://vk.com/wall609002571_298
В Диск бг: https://disk.bg/s/uv8uXLrR7I4Pu1s



Пънар
Виж целия пост
# 346
Алекс, благодаря ти! Flowers Bouquet

От Бирсен
"Елиф Мелда Йълмаз /45 г./ се присъедини към актьорския състав на популярния сериал за новия сезон.
Елиф Мелда Йълмаз ще даде живот на ролята на Айтен. Айтен ще бъде наемател в къщата на Метин."



https://www.instagram.com/p/CUdbp7MF4lP/
Виж целия пост
# 347
Алекс, благодаря ти! Flowers Bouquet

От Бирсен
"Елиф Мелда Йълмаз /45 г./ се присъедини към актьорския състав на популярния сериал за новия сезон.
Елиф Мелда Йълмаз ще даде живот на ролята на Айтен. Айтен ще бъде наемател в къщата на Метин.



https://www.instagram.com/p/CUdbp7MF4lP/

Ай сяяяя ,тая "бръмбар"ли ще да е ...има да отмъщава ....
Виж целия пост
# 348
sofia26, на кого да отмъщава? Доколото си спомням Макбуле няма да я има в този сезон и вероятно Метин ще сложи квартирантката в нейното жилище. Той не успя да се пенсионира и сега е без доходи.
На 18 или на 25 септември ще е еп. 35? Ако решат да заснемат две серии, ще е на 25-ти. Сигурно другата седмица ще покажат тийзъра.
Виж целия пост
# 349
На 18ти ще е първия епизод
Вчера май снимаха тийзъра.  Кой знае, може утре да го пуснат. Малко вероятно, но...

Новата г-жа ще я видим каква ще е. Сема много добре избяга от клишето за любовен триъгълник в първия сезон. Надявам се, че и сега няма да опира до него, та наемателката да не точи лиги по Ългаз ( не, нали и без това ще го убиваме, няма нужда още една да страда по него 😂)
Да я зачислят към Ерен, към Метин ако щат... Но да не доближава Ългаз, и без това на възраст актрисата му е кака. Не че пречи, ама Ългаз си е за Джейлин. И на този, и на онзи свят.
Виж целия пост
# 350
LU4IQ , до тук  "водещите " играта все са с едно на ум ,неслучайни -та затова се запитах . Освен да я главят за "домоуправител" ,да поеме функциите на Макбуле .
Виж целия пост
# 351
Да не му излезе късметът на Метин с тази гърла Joy Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 352
Арабките пишат, че "промоцията" ще е днес.







Виж целия пост
# 353
Днес ще бъде пуснат тийзъра към новия сезон на Присъда.
Да видим какво са ни подготвили за подгряване

И на днешната дата е роден Уур Полат.


Каан на снимачната площадка
Виж целия пост
# 354
Тийзър за сезон 2

https://www.instagram.com/p/CiF5qBMIBP0/

Да е жив и здрав Уур! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 355
Ооофффф бееее Сема ............къде ни запрати с този фраг ?!?!?!?!?!
Виж целия пост
# 356
Добре дошли в лудницата


С превод
https://ok.ru/video/3742302079680

Всичките ми теории изхвърчаха през прозореца
Сема ще ме побърка.

"Не съм убила Ългаз. Аз убих друг човек"

Ерен казва че лично е пренесъл тялото, тъй че вариант да е някакъв номер отпада.

Уф как се гледа сезон който знаеш как ще свърши ...
Май това,че се съгласиха на втори сезон ще им изиграе лоша шега.
Виж целия пост
# 357
Момичета, привет!
Чакането ни вече приключва и това ме радва, но какво ни чака е въпрос?!?
Не искам да гадая, но май Сема ще ни захвърли към  една Джейлин с раздвоена личност. Дано не съм права, но след всичко преживяно е възможно  Джейлин да е пипнала това психическо разстройство. За мен това е логично оправдание, защото  не мога да си представя нещо друго да я накара да убие Ългаз. Млъквам, ще чакам и до скоро.
Виж целия пост
# 358
Алекс, благодаря! Flowers Bouquet
Сцена в която Ерен казва, че Джейлин е убила Ългаз не прилича на тийзър за сезона. Не биха си го позволили, ако Ългаз наистина е убит даже и след шест месеца. Толкова хора се клеха, че без Ългаз няма да гледат.
Някой е дръпнал и е скъсал медальона, има белег на шията ѝ. И кого "друг" е убила, не казва името му.



Ългаз - Димитрис Маркетос, актьорът е Михалис Левентогианис, Джейлин - Анна Родити, актрисата е Марта Ламбири Федоров. Една рускиня писа, че била българка по произход, родена в Полша. Не открих нищо такова.

Виж целия пост
# 359
http://www.fragmanlarim.com/yargi-35-bolum-fragmani-yeni-sezon/

Тук си пише, че е фрагмент към 35 епизод, а не сезон.

Да не би след сватбата да сънува Джейлин? Заблуждават ни. Кой ще гледа, ако знае края на филма?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия