На пазар във Варна - тема 69

  • 46 464
  • 752
# 195
Още един глас от мен за Влаева.Наскоро пратих при нея и колега-много е доволен.
Виж целия пост
# 196
За Синята зона - ако паркирам на Червения и пусна 1СМС в 15ч ипосле един в 15,10ч - сумират ли се 2 часа до 17,10ч или се наслагват и само до 16,10ч ще е отчетено ? Влизам в среща и няма да имма възможност точно в 16ч да пусна пак ...
Виж целия пост
# 197
Доколкото знам - да. Ще отчете до 17:10.

Иначе аз използвам приложението.
Там директно си плащам за 30 мин. , 1 ч, 1ч и 30 и  т. н .
Виж целия пост
# 198
Не, ще е платено до 17:00. (От 15:00 до 17:00). 2 смс-а = 2 часа паркинг, не 2 часа и 10 минути или час и 10 минути.

Няма значение дали ще пуснете втория смс в 15:10, в 15:15 или в 15:55.
Виж целия пост
# 199
Знаете ли дали във Варна има магазин за рокли и дрехи внос от Турция!
Виж целия пост
# 200
Здравейте,виждали ли сте някъде да продават рамки за колаж,знам че има такива в Джъмбо,но на мен ми се иска да е поне за 10 снимки и да не изглежда така ефтино.
Виж целия пост
# 201
В Мьомакс и Айко има. Може да видиш на сайтовете им дали нещо те устройва. В Пепко също имаше май, ама те пак са от евтинджосите.
Виж целия пост
# 202
Искам да подаря на жената, която почиства на работа  нови обувки.
Обаче не ѝ знам нито номера, нито пък конкретни предпочитания. А пък ми се ще да е изненада.

Сетих се за магазините Мат стар- там съм виждала готини модели и на достъпни цени.

Знаете ли дали предлагат подаръчни ваучери?
За 50 лв. Все смятам, че ще си избере някакви….
Виж целия пост
# 203
Може да погледнете и в Дайхман. Не знам дали предлагат ваучери, но избора на обувки е по-голям и няма проблем за замяната или гаранцията им.
Виж целия пост
# 204
Трябва ми бял работен панталон. Идеи?
Виж целия пост
# 205
Трябва ми бял работен панталон. Идеи?

Мидима -  бул. „Христо Ботев” 6, Бултекс- ул. Янош Хуняди 71, в зависимост от работата за която ще се използва, може да погледнете в Практикер, Бриколаж....
По "Селиолу" / в частта над "Битоля"/ има 2 магазинчета за мед. работно облекло и обувки също.
Виж целия пост
# 206
Трябва ми бял работен панталон. Идеи?
На Цар Освободител срещу детската кухня има магазин за работно облекло.
Виж целия пост
# 207
Пак на Цар Освободител, до м-н Рая има едно шивашко ателие за работно облекло (с 2 стълбички е)
Виж целия пост
# 208
От къде мога да отида да взема книжки от списъка на детето, знам, че е глупаво, ама от години не съм посещавала библиотека, благодаря!
От интернет - препоръчителна литература за ... клас
😄
Виж целия пост
# 209
от къде мога да взема постелка за сядане и дъждобран за детски лагер? дали има в айсберг или нкъде другаде в широк център, колхоен пазар?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия