232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 24 638
  • 763
# 585
Dr. Cocktail само да ти кажа, че ако имаш път към Стара Загора, ще те заведа в най-готината кръчма с поне 100 вида бира.

Път към Стара Загора ще намеря, ама аз бира не пия, Вече. Това е Допела с бирите. На мен или ми дай сладникави, или уискенце с водка шотс. За сокче пия Редбул, не бира.

Приятно изкарване на всички мацки, които вече са на почивка или ще бъдат в най-скоро време. Да пиете много и мислено да направите една наздравица и с нас.

Допел, ти жив ли си? Всеки път като се появя, ти изчезваш. Ще помислят хората, че ми дължиш пари... аз няма да отрека, па' ако мине номера...
Виж целия пост
# 586
Папс, понякога съм жив, понякога друго.
Е, само на теб не дължах пари, отиде и то. 😄
Опитвам се като теб да се настроя психически, че някаква жега идело, сякаш досега хлад беше. Аман и лято и чудо! Чакам си септемврият
Виж целия пост
# 587
Папс, понякога съм жив, понякога друго.
Е, само на теб не дължах пари, отиде и то. 😄
Опитвам се като теб да се настроя психически, че някаква жега идело, сякаш досега хлад беше. Аман и лято и чудо! Чакам си септемврият

Да не идваш тогава на бдей партито ми, хем и да ми върнеш паричките? Bowtie

Аз не съм се настроил, имам нужда от жегата, да вкарам драматизъм в съществуването ми. Иначе ще ми е скучно, всичко да е ок. Joy
Виж целия пост
# 588
Здравейте, хора, и наздраве:) Колежката е положителна, обаче дойде мейл от началството днес сутринта, в който се казва, че ако съм получила този мейл съм била контактна, без да се казва кой е бил положителен. Страшно малоумие, тя го кара леко, да не съм гадна все пак.
Други гадости има, но не ми се оплаква, та - наздраве, кой с каквото харесва.

PS Докторе, ти коя зодия си? Laughing
Виж целия пост
# 589
PS Докторе, ти коя зодия си? Laughing
А ти?!?🤪
🤞Да те прескочи и да не се налага да се ядосваш повече! 🙏
И от мен наздраве!

Аз съм получавала емайл с инфо за всички служители (имена, адреси, номера,националност) 🤣
После ме помолиха да пратя мейл  потвърждение, че съм изтрила всичко. 😂😅
Виж целия пост
# 590
Ми аз съм след 3 седмици и малко, ма не съм съвсем такова, даже хич, то след 35 аксцендента преобладавал, та нещо лъвско-рачешко, тъпа работа, така да се каже Grinning
Виж целия пост
# 591
Ааа, супер си. Аз съм със асцендент Риба(вечната мечтателка) 😂

Доктора няма зодия, цял зодиак е! 🤣
Виж целия пост
# 592
Здравейте, хора, и наздраве:) Колежката е положителна, обаче дойде мейл от началството днес сутринта, в който се казва, че ако съм получила този мейл съм била контактна, без да се казва кой е бил положителен. Страшно малоумие, тя го кара леко, да не съм гадна все пак.
Други гадости има, но не ми се оплаква, та - наздраве, кой с каквото харесва.

PS Докторе, ти коя зодия си? Laughing

Дева, не си ли личи?

Наздраве, Глоу. Аз днес май няма да пия, то мина деня в размисли по темата.
Ще се разбере коя е - тази, която не е получила мейл. Или сама ще си каже - нагли хора колкото искаш.
Виж целия пост
# 593
С риск да проваля купона, но имам нужда от помощ. Големият ни асансьор не работи от година (9ет.) . Доставчикът отказва да качи мебелите с малкия (не влизат). Звъня на хаусфервалтунга и асансьорната фирма. Днес са ремонтирали, но пак е заседнал- винаги е един и същ проблем. Обявиха, че е вандализъм-ритал някой вратата. Просто е добро извинение това. Писах писмо на хаусфервалтунга за намаляване на наема и възстановяване на сумите за експресни доставки. Звъня нон-стоп и на тях, и на акансьорната фирма. Но освен, че получих нервна криза от яд и безсилие, нищо не постигам. В четвъртък имам нов термин за доставка, но асансьорът очевидно пак няма да работи. Не членувам в мийтферайн. Ако имате идея как да ги натисна, кажете. То купони ала-бала, ама не мога да оставя една заплата за мибели и да живея на пода. Извинете ме, че ви отегчавам с битовизми, но идея нямам как да се справя 🥺
Виж целия пост
# 594
Майтап си правиш. Аз съм тази зодия, пък обичам горещото време и не пия толкова.
Виж целия пост
# 595
Майтап си правиш. Аз съм тази зодия, пък обичам горещото време и не пия толкова.

Че аз да не би да пия... толкова?! Едвам близвам!
Виж целия пост
# 596
Папурче, няма ли опция да платиш доставка до горе?
Мисля, че ще е по-лесно, отколкото да задвижеш асансьора...
Виж целия пост
# 597
Ася, отказват. И пари на ръка предложих, нъцки. С партера стават 10 етажа...
Виж целия пост
# 598
И аз това щях да питам. Всякакви тежки доставки ги плащаме да се внесат в жилището. Нямаме асансьор.

Как отказват? Кой е продавачът?
Виж целия пост
# 599
Ася, отказват. И пари на ръка предложих, нъцки. С партера стават 10 етажа...

Пиши в групата на квартала си във фейсбук или в някоя група на българи в Берлин - те ще дойдат и ще качат, онези да оставят дивана пред входа (ако някой дойде да го качва, де).

Голям мързел. Моят диван две момчета ми го качиха на 2ри етаж за по 10 евро всяко. 3 освен тежки и големи части, които едвам-едвам минаваха по стълбите, дали имаше и 2см разстояние открая за въздух общо от двете страни. Как ли па не, ще им плащам на фирма, да ми го домъкнат догоре. Те да го смъкнат от каминчето взеха 100...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия