ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 45

  • 53 634
  • 736
# 495
Варна, много благодаря за преводите и снимките!


С любов и носталгия Халит разказва за детството си.
С голямо удоволствие го слушах няколко пъти.Grinning
Виж целия пост
# 496
Честита 13-та годишнина от сватбата на Бергюзар и Халит!


      HeartHeartHeartHeartHeart

Вчера се порових в стари снимки и интервюта, за да припомня в празничния ден някои хубави моменти.

От Инстаграма на Берг преди няколко години:


Ето острова, на който казах "да" за цял живот!

Халит ми предложи брак на 7 май 2009 г. на Малдивите. Каза ми, че отиваме на вечеря на едно от малките островчета наблизо.  Небето  беше почервеняло от залеза. Само фенерите осветяваха водата наоколо. Лодката ни доплава до острова. Мястото беше украсено със снежнобели цветя. Бяхме само ние  и двама от местните хора. Не можех да проумея  сън ли е или реалност, истинско ли е всичко около мен.  Изведнъж зазвуча песента „Какво е щастието без теб“ с гласа на Халит. Беше направил записа още в Турция. В ръката му  имаше две нежни халки.  Попита ме дали искам да се омъжа за него.  От вълнение забравих да отговоря “да”. Всичко беше като в сън. На 7 август 2009 се оженихме.





От интервю на Бергюзар

Аз не споделям лесно какво чувствам, какво мисля. Държа го в себе си. След като започна връзката ни с Халит, свалихме всички бариери.  Открих какво е да  можеш да разговаряш с някого. Позволих на Халит да чуе това, което имам да кажа, позволих му да ми помага. До него мога да бъда и дете. Преди носех сама всички отговорности, един куп неща лежаха на плещите ми. Така беше не само във връзката, която имах, но и с приятелите ми,   в работата ми. Товарех се с всичко. Аз съм си такава от дете. За първи път чувствам, че отговорностите ми са по-малко, сякаш съм смъкнала тежък товар от гърба си. Халит е човек, изключително отдаден  на семейството и  приятелите си.  Харесвам ми това, че  венчалните ни халки са класически, защото и бракът ни е чист, обикновен, неподправен.




От интервю на Халит

Бракът е като дърво. Важно е семенцето, от което пониква. Ако това семе е любовта , ще избегнете бурите. Онова, което държи един брак на крака, е умението двама души да се подкрепят, да изпитват уважение един към друг. Тогава корените на дървото заякват, започват да израстват и клони.  Да бъдем заедно с Бергюзар е наша съдба. Първо се запознах с родителите й, дори съм играл в сериал с тях.  Тогава не я познавах, имаме 12 години разлика, тя вероятно е била още в началното училище. Минаха години, един ден в Бейоглу,  както си стоях, чух зад мен няколко момичета, сред които и тя,  да обсъждат преподавателите в Консерваторията. Обърнах се и казах: „Аз също съм студент  в Консерваторията!“ Тогава се запознахме.  След това се видяхме още няколко пъти. По-точно аз един-два пъти тайно я проследих. Но връзката ни си остана платонична. Тя е много чувствителна и деликатна жена. Не показваше открито какво иска. Може би  се е притеснявала, била е по-свита, уплашила се е. И аз при това положение  си тръгнах.  След години се срещнахме отново в „1001 нощ“ и забелязахме, че енергията между нас е винаги жива, никога не си отива.





Пожелавам им да има смях в дома им,
      да вървят напред ръка за ръка
                    и да изпратят още много романтични залези заедно!






Виж целия пост
# 497
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА ОТ СВАТБАТА НА ХАЛИТ И БЕРГ  Revolving Hearts 



ПОЖЕЛАВАМ ИМ ВИНАГИ ДА ГЛЕДАТ В ЕДНА ПОСОКА  Kissing Heart



ВАРНА
Blue Heart благодаря за преводите  Flowers Bouquet
Хубаво е сутрин да си пиеш кафето, озвучено от искрения смях на Халит Heart Eyes 
Виж целия пост
# 498
Честита годишнина на Халит и Берг!

Да са здрави, щастливи, винаги да са заедно!

Цитат
Най-голямото изкуство е човек да обича – Петър Дънов



Виж целия пост
# 499
"Какво е щастието без теб" - песента от първия сватбен танц на Берг и Халит.






И в изпълнение на Халит.
Уви, нямаме изпълнението, с което е предложил брак на Берг. Grinning
При едно от гостуванията му в шоуто на Беяз, той го помоли да изпее песента.







Виж целия пост
# 500

Виж целия пост
# 501
От Берг


07.08.09
07. 08. 22
   + 3
   Hands Pray







Халит снощи беше на снимки в Истанбул.
Днес явно му е почивният ден, хванал е рано самолета и вече е в Чешме.
Heart

В 10 часа всички отиваха на плажа.

Клипче


https://www.instagram.com/p/Cg838fDjYi4/





Виж целия пост
# 502
13 години магия, музика, романтика,  приключения и едно
непрекъснато преоткриване на чистата любов.




      ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА БЕРГЮЗАР И ХАЛИТ!
    
        

          
Нека предстоящите години бъдат още по-успешни за семейството!
Нека времето, което изкарват заедно е изпълнено с хармония и добро настроение..
Нека любовта им помага и ги изпълва със сили и увереност в бъдеще!
Нека се подкрепят, обичат и да бъдат здрави!

Наздраве за тях и за тяхната любов!
Наздраве и за следващите години на взаимно щастиe,
заедно с хубавите им дечица!
Balloon Champagne


                       Поздрав от българските фенове!

          
      

                     И от Sasha - поздрав за сватбения ден!



Виж целия пост
# 503
Честита годишнина на любимото ни семейство! Нека винаги са толкова сплотени и ползотворни! А, ние, ние продължаваме да им се радваме!❤️❤️❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 504
Момичета, хубава неделя и много лятно настроение!



От Берг....07.08.2022 Blue Heart Gift Heart

Виж целия пост
# 505
Честита годишнина на семейство Ергенч!
Желая им да са здрави,успешни  на екрана и винаги щастливи!
Варна, благодаря за нови и стари преводи!🍀



https://www.instagram.com/p/Cg86LR2I1bP/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Баба Халит много бърза, Ще умори детенцето,
Али като беше малък все искаше да го носят,а я вижте този сладур Хан как бодро крачи !🤣
Виж целия пост
# 506
От латинофеновете - поздрав за Бергюзар и Халит!

                                            

                  


              

              

        



               https://www.instagram.com/p/Cg8pGxwABu6/?hl=bg

  

                                             От азерските фенове

    
Виж целия пост
# 507
13 години...Колко много неща се случиха за тях, за нас!

Пожелавам на Халит и Берг да си останат все така - романтични, любящи, със сбъднати мечти! Heart

Здрави, за да се радват на всичко, което имат и на това, което им предстои!
Нека бъдещето е щастливо! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
И да им/ни се случват само хубави неща! Heart
https://televizyongazetesi.com/wp-content/uploads/2015/12/berguzar4.jpe



Виж целия пост
# 508
С Айхан и Онур в Чешме.



Виж целия пост
# 509
❤️💜❤️💜❤️💜❤️
Честита Годишнина на нашето любимо семейство!
13 години!
Какво ли не им/ ни се случи!
Да са живи и здрави Берг и Халит Ергенч,все така влюбени и щастливи, винаги ръка за ръка, винаги влюбени и подкрепящи се един друг!
Да сбъдват и споделят заедно всяка мечта,всеки сърдечен порив,обичаме ги!❤️

Ханико как бодро крачи до тати Халит,почернял,с тен❤️,още много щастливи летни преживявания им желая!❤️

Варна❤️
Благодаря ти за всичко!❤️💜❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия