Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 5 тема

  • 27 605
  • 783
# 450
Някои нови поръчки, независимо върнати или не, отиват най-отзад в историята. Преди няколко дни забелязах, че ми липсват две и случайно ги видях на последната страница.🙂
Виж целия пост
# 451
Някои нови поръчки, независимо върнати или не, отиват най-отзад в историята. Преди няколко дни забелязах, че ми липсват две и случайно ги видях на последната страница.🙂
Да и при мен се беше случило така със една замяна, но в този случай проверих и чантата никъде в историята ми не фигурира
Виж целия пост
# 452
И при мен няма най-отзад. Важното е че те ги виждат, че иначе бях се разровила из смс-ите да търся товарителници .. хаха.
Виж целия пост
# 453
Да, казаха ми, че е минала към управителя за изплащане на сумата и затова я нямало в профила ми, да не се тревожа.....
Виж целия пост
# 454
Аз пък се чудя не могат ли да измислят нови модели бански? Не стига че принта е същия ами и формата на снимките от позитано 🙈
Виж целия пост
# 455
Моделите от години са едни и същи, само миналата дето вкараха целите с аква принта, като по-различни модели, но при половинките .. едно и също. Trollface
Аз загледах сега друга марка бански и съм на 2 дали да не поръчам.
П.С. А и да ви попитам използвали ли сте залепящ се сутиен под бански, че този който харесах няма грам подплънка, нито нещо повдигащо, нищичкоо..
Виж целия пост
# 456
Скептична съм да ти се получи със залепящ сутиен на плаж/басейн. Пот, вода... По-скоро да му се пришие нещо.
Виж целия пост
# 457
Моделите от години са едни и същи, само миналата дето вкараха целите с аква принта, като по-различни модели, но при половинките .. едно и също. Trollface
Аз загледах сега друга марка бански и съм на 2 дали да не поръчам.
П.С. А и да ви попитам използвали ли сте залепящ се сутиен под бански, че този който харесах няма грам подплънка, нито нещо повдигане, нищичкоо..
Опитай с лепенките за зърна само. Лепят много силно, може и да не паднат. Но не съм пробвала. А и на плажа няма нищо срамно без подплънки.
Виж целия пост
# 458
Хора, аз вече се отчайвам от дънките на Алеса. Поръчах си Acting crazy в размер С и в талията ги усещам като ХС-ката, пак ми стискат. Само дето по крака не ми стоят толкова добре, колкото по-малкия размер. Талията ми е от 61 до 63см, според това дали съм яла или пила вода, ми се издува корема, ако си взема М ще е абсурд, в краката ще ми стои много грозно. Тези в случая са ми добре, като стоя права, но като седна ми е дискомфортно, още повече, че както казах, като ида някъде на ресторант и пия 2 чаши вино или бира, хапна това, онова и корема ми се издува зверски, трябва да си разкопчавам панталона 🤣 Не знам какво да правя, да си ги държа ли....тия най-новите, в синия цвят от същия модел, ги върнах, за да ми изпратят С, защото няма смисъл да се мъча с ХС, нищо, че повече ми харесва как ми стоят в краката,  и вие тук харесахте как ми стоят, като пуснах снимка. Но сега като дойде С, най-много пак да ми стиска в корема. Все живеех с идеята, че имам късмета да съм със сравнително тънка талия, ама...😃 Сега пробвам с това ми яке, нали нямам другото, стои ли добре така, като Денима е друг цвят? С това яке ли е по-добре или с другото, което е същото като дънките? П.С. вижте колко различно изглежда фигурата на снимка, като се застане в точната поза, и тук на втората, като просто си стоя, изглеждам с 4-5 кила отгоре. 😃
Виж целия пост
# 459
Добре ти седят .
Виж целия пост
# 460
Море, аз отдавна съм се отказала да си поръчвам техни дънки. Не е проблема в теб...със сигурност 😉 Иначе добре ти стоят, ама ако не ти е комфортно с тях, според мен няма смисъл да се мъчиш само защото са на "Алеса".
Виж целия пост
# 461
Море, стоят ти като Mom fit модел. На мен ми харесва как изглеждат, но отзад как са, не си показала?
Виж целия пост
# 462
Мен не ми допада комбинацията от двата денима.
Виж целия пост
# 463
Както казах и в предишно мнение- на повечето марки за панталони съм 40, но на АЛЕСА дънките  Мнразмер ми стигнаха до коляното и по- нагоре не можах да вдигна 😂
Не е в теб проблема Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Ето отзад как стоят, колко се вижда не знам, голям зор беше сама да си снимам задника. 🤣 /Извинявам се за снимката в близък план, надявам се да не е прекалено/ 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия