Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 14

  • 42 872
  • 738
# 240
Диана Бишоп, няма нищо общо със здрач, съгласна съм, дадох само за пример това с връзката - във всичките, където има свръхсъщества общо взето така стават любовните връзки 😁 но да не се отклонявам повече от темата.

Еми да,защото без любов няма да е интерестно. 😁
Има една период драма която искам да гледам Austenland (2013) струва ли си гледането? Хубав ли е филма?
Виж целия пост
# 241
Диана Бишоп, няма нищо общо със здрач, съгласна съм, дадох само за пример това с връзката - във всичките, където има свръхсъщества общо взето така стават любовните връзки 😁 но да не се отклонявам повече от темата.

Еми да,защото без любов няма да е интерестно. 😁
Има една период драма която искам да гледам Austenland (2013) струва ли си гледането? Хубав ли е филма?
Да, аз много го обичам и си го гледам редовно 😁
Виж целия пост
# 242
Много е сладък тоя филм Simple Smile Ох, имаше още един подобен, нещо за читателски клуб, в който се обсъждаха само книги на Остин, обаче забравих как се казва
Виж целия пост
# 243
Матю Гуд притежава  елегатност.Прекрасен. 😍  Виждам,че е играл доста период драмички.

Аз заради него го почнах този сериал. Любимия ми филм с него е Високостна година с Ейми Адамс. Не е период драма, съвременен е.

Има една период драма която искам да гледам Austenland (2013) струва ли си гледането? Хубав ли е филма?

На мен ми харедва много. Гледала съм го няколко пъти.

Много е сладък тоя филм Simple Smile Ох, имаше още един подобен, нещо за читателски клуб, в който се обсъждаха само книги на Остин, обаче забравих как се казва

https://www.imdb.com/title/tt0866437/
Виж целия пост
# 244
Много е сладък тоя филм Simple Smile Ох, имаше още един подобен, нещо за читателски клуб, в който се обсъждаха само книги на Остин, обаче забравих как се казва

https://www.imdb.com/title/tt0866437/

Ей, много ти благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Някой гледал ли е този? Излезе ми в imdb.

https://www.imdb.com/title/tt13545474/?ref_=tt_sims_tt_t_4
Виж целия пост
# 246

Аз не съм, ама нещо не ми вдъхва доверие
Благодаря, че ми напомнихте за Остинланд, снощи си го гледах пак. Имах нужда от нещо подобно Simple Smile
Виж целия пост
# 247
Гледах го Austenland снощи. . Не се чувствам добре и имах нужда от нешо смешно. Леле много се смях 😂 Дженифър Кулидж е уникална, все път като я видя в някоя продукция  ми е забавна. Тя почти  играе един същ персонаж,но пък си го прави в нейн стил. Филма найстина е много забавен и сладък. ❤
Добра идея за реалити шоу.
Виж целия пост
# 248
Аз смятам по някое време да обърна внимание на новия с Дакота Джонсън, да видим как е Simple Smile
Дженифър Кулидж наистина играе все подобни роли, обаче е толкова сладка и така те разтоварва, че е истинско удоволствие човек да я гледа Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Оле много благодаря,.че ми напомнихте за това сериалче. Много е сладко и смешно.
Виж целия пост
# 250
Аз смятам по някое време да обърна внимание на новия с Дакота Джонсън, да видим как е Simple Smile
Вероятно  "Persuasion" имаш предвид?
Ако го изглеждаш, сподели какво мислиш.
Аз опитвах два пъти.
Виж целия пост
# 251
Аз смятам по някое време да обърна внимание на новия с Дакота Джонсън, да видим как е Simple Smile
"Persuasion" ли имаш предвид?
Ако го изглеждаш, сподели какво мислиш.
Аз опитвах два пъти.
Виж целия пост
# 252
Аз смятам по някое време да обърна внимание на новия с Дакота Джонсън, да видим как е Simple Smile
Вероятно  "Persuasion" имаш предвид?
Ако го изглеждаш, сподели какво мислиш.
Аз опитвах два пъти.

Да да, него имам предвид. То вярно, че сме гледали идотски екранизации, ама знае ли човек Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Създателят на тази бутафория новата казал, че иска да прави и по ГиП нов филм пак адаптиран модерно 🤦
Виж целия пост
# 254
Ау, това ако може да ни го спести Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия