Йоркширски териер - тема 13

  • 43 763
  • 753
# 750
Имат нужда от повече хранения в началото, защото растат. Нашият от самото начало има постоянен достъп до храна. Не казвам да го правите като съвет, просто за нас работи и той си има контрол и забелязвам , че винаги си яде в едно и също време като по часовник. Изградил си е сам режим.
Simple Smile
Виж целия пост
# 751
Обядва, ака, спа🤣.. в 16.00 му сложих храна, въобще не я отразява..сега вече няма да я махам. Купичката ще си стои. Иначе като слагам сутрин, обед, вечер всичко омита и аз просто махах купичката. Довечера просто ще му я сменя.
Виж целия пост
# 752
Ами да, нека си е там и той да си изгради режим. Все ще я изяде като му се хапва. Нищо й няма на сухата храна.
Виж целия пост
# 753
тема №14
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия