Домакини 82/ Лятото ни чака

  • 59 066
  • 738
# 105
Смърфи, това са добри новини, продължаваме с палците!

Лейди, всичко да мине бързо и леко!
Виж целия пост
# 106
Ladybird стискам палци.
Смърфиетка това са добри новини, продължаваме с палците.
Славче живо и здраво да е момчето ти!
Виж целия пост
# 107
О, Славче, да ти е здрав и щастлив Ванко!

Честит празник на всички деца!
Виж целия пост
# 108
Смърфи, продължавам с палците, и аз приемам информацията за добри новини. Ще се пребори. В Банкя има санаториум, който е специализиран в тази насока. От Национална кардиологична болница, даже има бус, който директно кара там пациентите, като ги изпишат от болницата, вече им е уреден престоя в санаториума. Свекъра беше доволен след неговата операция, на изписването отидохме само да му вземем багажа от болницата и да му дадем друг за там. Ако искаш питай доктора за тази опция, не е само за пациенти на НКБ доколкото знам, а за всякакви случаи на сърдечни операции и ей го къде е
Виж целия пост
# 109
Честит първи юни на всички деца-и малки,и големи,че и пораснали.Връщам се да ви чета,че тая тема я поизпуснах.
Ето ви един Росен от днес на 8 месеца

И каза първата си дума(според мен напълно случайно)-"много" Simple Smile
Виж целия пост
# 110
И в миналото, и сега след сърдечна операция знам, че ги изпращат в Банкя.
В далечната 1967 оперираха моята майка и след болничния престой с линейка я изпратиха във военния санаториум в Банкя. Престоя там две смени по 20 дни. Сега във всички случаи не ги държат по толкова.
След операцията стана нов човек. Работи няколко години, за да направи години за пенсия, гледаше ми децата, помагаше ми, вървеше по-бързо от мен. Беше на 37 когато я оперираха и живя още 35 след това.
СМЪРФЧЕ, дръжте се. Нека всичко да върви към по-добро за татко ти!
ЛЕЙДИ, м/у 16.00 и 17.00 бг. стисках палци и мислено бях с теб. Вярвам, че вече всичко е зад гърба ти! Сега си натискай парцалките, а утре ще се явиш на рапорт. Grinning
ЕЛИ, усмихна ме този сладък 8 месечен юнак!
И коментирани, и не коментирани, гушкам ви! Hug
Виж целия пост
# 111
Мина операцията.


Не се научиха да правят кафе пустите му инглизи.....
Повече никога няма да си поръчвам кафе....

Смърфи стискам палци!
Ели прекрасен Росен!
Виж целия пост
# 112
Калинче, радвам се, че писа и, че е минала. Как се чувстваш, кафето ще го преживееш?
Ели, все по-сладък става Росен
Виж целия пост
# 113
ЛЕЙДИ, радвам се, че всичко вече е минало. Утре у дома ще си направиш едно истинско кафе и ще си го изпиеш с кеф. Hug
Виж целия пост
# 114
Браво, Лейди.
Виж целия пост
# 115
Добре се чувствам. Това е най-леката ми операция до тук. Надявам се да е последна. Обаче обслужването е наистина на много високо ниво. Даже съм с масажиращи прасците чорапи....



Абе скучно ми е.... Не се лежи като се чувстваш добре.  ...
Виж целия пост
# 116
Юнак си,Калинчик!
Браво на теб и лекарите!

Смърфи,дръж се,градски!Ще мине и това и ще е здрав баща ти!

Благодаря ви за пожеланията за Ванко!Дано да е здрав и да има късмет това момче!
Виж целия пост
# 117
Лейди, на мен когато ми е скучно пазарувам.
Виж целия пост
# 118
Лейдуци, радвам се че си добре! Много ти е фешън нощницата!
  Смърфче, стискам и няма да пусна тия палци,докато не дойдеш със успокояващи новини!
Виж целия пост
# 119
Добро утро!

Калинче, хайде ставай за закуска и да се прибираш.
Смърфи, драсвай по някой ред, не пускам палците докато не кажеш Hug
Трябва да изчистя, а главата ми я няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия