Случи ми се нещо странно XXVI

  • 89 501
  • 755
# 510
И ние имахме подобна случка на село,но при нас като отиде моя мъж до кучето се оказа,че има змия скрита под къщичката му и с нея се е борело .
Иначе от 2-3 метра не се виждаше и разбираше защо се държи така и по кой лае така злобно.
Виж целия пост
# 511
Бързо разкрихме мистерията. Ужилила го е оса или пчела. Като го огледах по отблизо се беше подул миличкият. Дадох му два кюфтака да му мине по-бързо.
Виж целия пост
# 512
Мен продължават да ме преследват тройките, но вече няма да ви пиша,да не досаждам.


Онзи ден преди лягане си мислех как бих искала да се казва второто ни дете. Сравнително рядко име е и не сме го обсъждали с мъжа ми. Сутринта той от нищото ми казва "Искаш ли като имаме второ да го кръстим *******?" Grinning
Виж целия пост
# 513
Аз винаги уцелвам 11.11 часа на телефона. Joy
Виж целия пост
# 514
Бързо разкрихме мистерията. Ужилила го е оса или пчела. Като го огледах по отблизо се беше подул миличкият. Дадох му два кюфтака да му мине по-бързо.
И аз за това се сетих първо..🥺
Виж целия пост
# 515
Мен продължават да ме преследват тройките, но вече няма да ви пиша,да не досаждам.


Онзи ден преди лягане си мислех как бих искала да се казва второто ни дете. Сравнително рядко име е и не сме го обсъждали с мъжа ми. Сутринта той от нищото ми казва "Искаш ли като имаме второ да го кръстим *******?" Grinning




При мен беше същото - понеже не знаехме какъв пол ще е  бебето около 4ти месец се заговорихме за имена. Изстрелях едно - баща ѝ не го хареса. После той предложи нещо - аз не го одобрих. Но спокойно останахме да мислим, имахме много време още. Минават ден-два, никой нищо не е обсъждал по темата, през деня аз  си мисля
 за друго любимо име - Ирина. Вечерта си лягаме и изведнъж той казва "Знаеш ли, мислех си за име за момиче - Ирина". Бях втрещена.
Ясно беше, че ако е момиче ще е Ирина.

Виж целия пост
# 516
Вероятно е фейк, но девойката е много искрена в реакциите си.
https://www.facebook.com/reel/5073150252790606?fs=e&s=TIeQ9V
Виж целия пост
# 517
Глупости.
Виж целия пост
# 518
Пълно е с такива клипове.
Виж целия пост
# 519
Тва ако беше вярно, да е избягала с писъци още на бутилката...
Виж целия пост
# 520
Любопитно ми е какво се случва с Королева. Чак притеснено, често я мисля.
Виж целия пост
# 521
Любопитно ми е какво се случва с Королева. Чак притеснено, често я мисля.
Родила е и се надяваме, че има сладко  майчинство и щастливо семейство 🥰
Виж целия пост
# 522
Да се включа и аз в тази интересна тема. Моята баба почина 1999 г. Преди това аз се грижих за нея, а тя ми казваше"как ще ти се отблагодаря...". Аз й отговарях, че съм й внучка и така е редно, няма за какво да ми се отблагодарява. Спяхме в една стая.Няколко дни след нейната кончина в нещо като полусън  видях нейната сянка над себе си. Скоро започна адски да ме боли ниско долу корема и кръста. Не можех да спя от болка. Тръгнахме по лекари и докато разберат какво ми е, състоянието ми съвсем се влоши. Оказа се, че е срастване на матка, яйчник и черва. Бях получила перитонит... Преживях голяма операция, а малко след нея чух насън бабиния глас, викаше името ми. Лекарката каза, че са ме върнали от оня свят,а мама твърдеше, че баба е била с мен и аз вярвам в това. Сега отново съм изправена пред голямо здравословно изпитание и вярвам, че моите любими хора ангели не са ме изоставили. Един бял гълъб често ме навестява... Вярвам в Бог, има сила над нас...
Виж целия пост
# 523
Много хубава история, сигурна съм, че ще имаш добър изход за здравословният си проблем.
Виж целия пост
# 524
Гълъбче, само че сиво, беше влетяло в спалнята ми, а тогава много исках да забременея.
Стана чудото! Имайте вяра и ще оздравеете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия