Нашите цветя - обща тема 16

  • 37 529
  • 756
# 660
Малко цветове от мен.







Момичета, какво се случва с палмите от фурмите?
Това е моята колекция от миналата година и отпред тези които покълнаха зимата.

Виж целия пост
# 661
Моите палми отидоха в небитието. Повече няма да се мъча с тях.
Виж целия пост
# 662
Софт, имаш от мен една когато/ако наминеш насам. Simple Smile
Виж целия пост
# 663
За първи път отглеждам Лантана

, засега издържа в жегите Simple Smile!
Много различни цветове на едно място, ама така става като чупя и бучкам . Преместих традесканцията в по голяма саксия, че направо се мъчеше в старата .
Виж целия пост
# 664
Софт, имаш от мен една когато/ако наминеш насам. Simple Smile

Октомври живот и здраве, но си представям да помъкна саксия на летището. 😆
Виж целия пост
# 665
Лантана та е много благодатна, иска много слънце!
Мин година имах бучна полусянка - Ц. Не тръгна както трябва.
В Черна Гора я видях като многогодишна.
По нашите ширини, Ако де прибере зимата може да издържи.
Виж целия пост
# 666
Мариета, благодаря за споделеното! Значи на моята южна тераса е попаднала на правилното място и  очаквам да ме радва цяло лято Simple Smile.
Виж целия пост
# 667
От двора на село...

Не му знам и.ето на това, ама е напъпило Simple Smile
Виж целия пост
# 668
Аз имам една палма, отгледана от костилка от фурма. Доста е голяма, но не се вдървява стъблото, както съм виждала по снимки.
И малко сукуленти


Виж целия пост
# 669
Моята палма от костилка представлява един дълъг остър зелен шиш, който стърчи от саксията. Вече не помня преди колко месеца я садих, дали не беше още миналата година. Може би до пролетта ще се образува поне едно листо. Забавлявам се с нея, покрай орхидеите развих огромно търпение, не може да ме ядоса една костилка Grinning
Виж целия пост
# 670
"Моята" е всъщност на мъжа ми. Той си я е отгледал от костилка още преди да се оженим. 22 годишна е. Мъкната е от квартира в квартира няколко пъти, както и всичките му над 50 цветя, които имаше, когато се оженихме.
Сега не мога да я снимам, защото не съм си у нас.
Виж целия пост
# 671
Имаш страхотен мъж цветар.
Виж целия пост
# 672
Така е, той ме научи да обичам цветята.
Виж целия пост
# 673
Има доста мъже, които обичат да гледат "цветя". Разбирай растения (бонсаи, орхидеи и някоя и друга китка между тях). Просто остава да намерят своето растение.
Виж целия пост
# 674
mystic woman  второто на татул ми прилича.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия