КАУФЛАНД - тема 58

  • 52 498
  • 769
# 180
arneria, пералнята и ютиите, мисля, че са две/ ги има в брошурата.
Дъщеря ми иска комплекта за подправки. Докато стигна до Кауфланд, не знам дали ще останат бройки.
Виж целия пост
# 181
То не е до вярата, аз просто не разбрах какво си направила и защо трябва да се връщат пари. Пликовете даже са били 3, а са таксувани 2, защото са измерени два на един път ли... И защо да е голяма сумата тогава и стикерът да отива в коша... Сумата е като за 2 плика чушки. Как ги докара с еднакъв грамаж и как едната сума ти се е видяла голяма, другата не, как натъпка в един плик чушки като за два плика и т.н. Май на управителят не му се е разправяло за 10 лева, ежедневно управлява милиони и наистина му идва загуба на време. Преди много години мой шеф така ме учеше, че не мога да си позволя да се занимавам с дребни суми, защото няма да мога да си оправдая заплатата.
Виж целия пост
# 182
3 плика се слагат наведнъж на кантара,детето иска да помогне като то натисне и помислих че е натиснала грешноизваждам етикета и той отива на плика... Не ми се вярва и повтарям процедурата пак.... Втория етикет заминава на втория плик.... Третия плик остава без етикет, но претеглен!
Виж целия пост
# 183
Някой друг вижда ли в приложението офертите от миналата седмица?😆 До 05.06.2022г?😅
Не разбирам...този комплект за подправки защо е на такава цена? Имам комплект за подправки на Брио, за 17,99 лв го купих миналата година...🤔🤔
Соул, аз разбрах. Изтеглила е наведнъж 3 плика с чушки, общо са стрували трите около 10-11 лв. Но е залепила 2 еднакви стикера с цена вместо единият да отиде в коша. А е претеглила трите плика повторно, защото първия път и' се е сторила висока цената...И детето е натиснало първия път.
Виж целия пост
# 184
3 плика се слагат наведнъж на кантара,детето иска да помогне като то натисне и помислих че е натиснала грешноизваждам етикета и той отива на плика... Не ми се вярва и повтарям процедурата пак.... Втория етикет заминава на втория плик.... Третия плик остава без етикет, но претеглен!
Има тема за "муните" идете там вместо да се жалвате от магазина. Ill
Виж целия пост
# 185
Станислава, от последното ти обяснение става по-разбираемо. На мен не ми е хрумвало да товаря везната с множество пликове и да правя обобщени етикети.
Виж целия пост
# 186
Аз тегля всеки плик с плод/зеленчук поотделно. Не е супер еко, но така се свежда до минимум рискът да объркам някоя цена, да залепя 2 етикета на същия плик и др.🙂
Виж целия пост
# 187
То не е до вярата, аз просто не разбрах какво си направила и защо трябва да се връщат пари. Пликовете даже са били 3, а са таксувани 2, защото са измерени два на един път ли... И защо да е голяма сумата тогава и стикерът да отива в коша... Сумата е като за 2 плика чушки. Как ги докара с еднакъв грамаж и как едната сума ти се е видяла голяма, другата не, как натъпка в един плик чушки като за два плика и т.н. Май на управителят не му се е разправяло за 10 лева, ежедневно управлява милиони и наистина му идва загуба на време. Преди много години мой шеф така ме учеше, че не мога да си позволя да се занимавам с дребни суми, защото няма да мога да си оправдая заплатата.
Не гледала, не разбрала, не измерила, не залепила, не се върнала, а после нямала време да изчака... а пък Кауфланд виновен???
И тук не можа да обясни, уж беше един плик само, после два били, сега пък три...

Много грозно, явно не са искали да се занимават, то си е направо жалко. Само дето подобно поведение от страна на клиенти води до затягане на иначе либералната им политика и ощетява коректните.
Виж целия пост
# 188
🙂
Виж целия пост
# 189
Ами то мен ме заболя глава да разбера какво е станало, където съм в почивка вече и лежерно настроена, представям си на управителя какво му е било, при всички ангажименти, че и охрана, и камери... Човек трябва да репетира какво има да казва, ако не му тече гладко мисълта. Направо го съжалих човека...😃 В крайна сметка Кауфланд са се представили на ниво...въпреки целия мармалад. 😁
Виж целия пост
# 190
Е, само при мен ли е така?😃😅

Затворих и отворих няколко пъти приложението и все едно и също...😄
Виж целия пост
# 191
При мен не е така. Ама ми е интересно дали твоите промоции пак ще се отчитат при пазаруване Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 192
Мари, и аз това се зачудих.😅 Че и имах 8-9 купона, направо си беше в миналата седмица моето приложение...Едва след отварянето на купоните ми се актуализираха и офертите.😃 Преди това беше засилило. Значи вече ще знам- за да си видя обновените точки, трябва да отворя последното копие на касова бележка, а за да ми се заредят новите седмични оферти- трябва да отворя купоните...😆 Бъгава работа.🙂
Виж целия пост
# 193
Вземали ли сте това сладоледено руло?
Скрит текст:
Този торта на After eight ментова ли е? Търсих в Интернет,но пише само шоколад и ванилия,а нали е After eight и има ментов лист на картинката
Скрит текст:
Виж целия пост
# 194
У дома сладоледеното руло не се хареса, може би защото сме имали по-големи очаквания. А защо ли пък да са по-големи, не ме питайте. Smirk
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия