Голям подарък чакам аз, две черти да видя в този час ! ~бебеправене 406~

  • 36 056
  • 828
# 390
Стоун, желая ти успех и да се похвалиш с тлъсто ЧХГ след 10 дни! Purple Heart

Шантал, на теб ти стискам всички палци! Пиши, когато минеш прегледа и имаш резултатите от изследванията. Purple Heart

Пчеличке, на вас приятна разходка и дано този месец да ви е на късмет! Simple Smile))
Виж целия пост
# 391
Lilium пробвай с тест за бременност.
Стоун и Шантал стискам палци, както и на другите в очакване 💝
Време е вече за положителни новини!
Виж целия пост
# 392
Драмата продължава ..... чакам чхг, за да сме по-наясно, но резултатът от изследването е: един плоден сак в матката, разположен фундално. GS -8,8mm -5+5г.с. с жълто мехурче, сакът е с неправилна форма и без изразена реакция за врастване, тънка мат. лигавица.
След като видим как се развива чхгто ще видим ще има ли нов преглед или ще чакам цикъл /според нея това не е било такъв/. Назначи тромбофилия, антифосфолипиден с-м, АМХ + инхибин, желязо и феротин.
Та сега си намирам задачи до около 15-16 часа когато се очаква да излезе чхг...
Виж целия пост
# 393
Шанталче, а и другите момичета от София - в Щерев и в Надежда хормоните излизат за 1 час. Знам какъв ад е чакането, та поне по-малко можем да се пържим.
Виж целия пост
# 394
Шантал, поне можеш да се успокоиш, че е в матката! Че с това непраивлно нараставщо ЧХГ, нисък прогестерон и кървене, си беше притеснително. Не помня колко ти беше ЧХГ посленият път, но за да се е видяло на ехографа би трябавало вече да е поне около 1000.
Виж целия пост
# 395
275 беше в понеделник - днес нямам представа все още колко е...Тя ме предупреди, че за да се види сак трябва да е поне около 500
Според докторката с тази странна форма и тънката лигавица е малко вероятно да има увеличение на хормона и ще се изчисти само в рамките на около две седмици.

Шантал, поне можеш да се успокоиш, че е в матката! Че с това непраивлно нараставщо ЧХГ, нисък прогестерон и кървене, си беше притеснително. Не помня колко ти беше ЧХГ посленият път, но за да се е видяло на ехографа би трябавало вече да е поне около 1000.
Виж целия пост
# 396
Може би при добра апаратура се вижда и при по-ниско ЧХГ наистина. Но мисля, че при стойности около 300 е невъзможно. Така че, без да искам да ти давам напразни надежди, аз съм оптимист, вярвам и ти пожелавам да се е увеличил!
Виж целия пост
# 397
Стоун, стискам ти всички възможни палчета! 🍀🍀🍀
Шантал, дано всичко да се развие по най-добрия начин. Поне сега знаеш какъв е проблемът и ако сега нямаш успех, то от сега нататък се следиш стриктно и веднага след О започваш прогестеронов препарат!!!
Виж целия пост
# 398
Доколкото я разбрах това, че прогестеронът е в граница се счита за нормално, нищо, че е на долна граница
Виж целия пост
# 399
Шанталче, а колко ти е прогестерона? Или сега с ЧХГ чакаш да излезе?
Виж целия пост
# 400
И двете чакам

Шанталче, а колко ти е прогестерона? Или сега с ЧХГ чакаш да излезе?
Виж целия пост
# 401
Аз да се запиша като нова в темата.
С ЧХГ 32000 в 5 г.с и записах час за преглед чак следващия вторник, ще се побъркам до тогава.
Не ми добре на стомаха и не мога почти нищо да хапвам от известно време. Чакам с нетърпение да разбера дали високо е наред. Това е първа бременност за мен и се вълнувам и притеснявам много какво предстои. Само всичко да е наред.
Смяатам, обаче, ако потвърди бременността гинеколожката, да си запиша час занапред да ме следи друг доктор, на който съм се спряла с добри препоръки.
А сега преди прегледам, освен резултата за ЧХГ, друго някакво изследване да си направя ли да й занеса резултат или по-скоро тя ще ми каже дали и какво ще изследваме?
Виж целия пост
# 402
Честито и до финал, но си объркала темата Simple Smile  Тази тема е за опити за бебе, с това  ЧХГ си за съседната - отчетна.


Аз да се запиша като нова в темата.
С ЧХГ 32000 в 5 г.с и записах час за преглед чак следващия вторник, ще се побъркам до тогава.
Не ми добре на стомаха и не мога почти нищо да хапвам от известно време. Чакам с нетърпение да разбера дали високо е наред. Това е първа бременност за мен и се вълнувам и притеснявам много какво предстои. Само всичко да е наред.
Смяатам, обаче, ако потвърди бременността гинеколожката, да си запиша час занапред да ме следи друг доктор, на който съм се спряла с добри препоръки.
А сега преди прегледам, освен резултата за ЧХГ, друго някакво изследване да си направя ли да й занеса резултат или по-скоро тя ще ми каже дали и какво ще изследваме?
Виж целия пост
# 403
Hintt, честита бременност, но не си нацелила темата Simple Smile Тази е за бебеправещи, прочети първия пост Simple Smile
Можеш да задаваш бременни въпроси тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1446854
Или да видиш спрямо изчисления термин в кой месец се падаш и да провериш дали има създадена такава тема от бременелки със сходен термин Simple Smile Ако няма - можеш и ти да направиш Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Доколкото я разбрах това, че прогестеронът е в граница се счита за нормално, нищо, че е на долна граница
Просгестеронът е важен за лигавицата, определено задължително ти трябва прогестеронов препарат и то вагинален. Иначе може и Естрофем да ти включат. Обърни се към репродуктивен специалист. Успех! 🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия