🤍 Ергенът 🤍 В очакване на нов сезон 🤍

  • 359 121
  • 5 075
# 4 545
За мен е странно да се сравнява Питонова с Кобилкина, най-малкото втората е дипломиран психолог, а първата се е дипломирала по хотелите🤷♀
Виж целия пост
# 4 546
Виктория също е с висше образование, завършила е Американския колеж с Бизнес и маркетинг и точно това продава - създаване и развиване на бизнес или собствен бранд. Така че сравнението с Кобилкина е точно.
Виж целия пост
# 4 547
Ама средното го е пропуснала. Справка..викторинката и въпросът с писателя. Руския писател Stuck Out Tongue Winking Eye
Та и виШуто ако е като средното....
Виж целия пост
# 4 548
В това спор няма, че ѝ липсва обща култура, но и Кобилкина е говорила страшни глупости. За мен са на едно ниво.
Виж целия пост
# 4 549
Няма значение какво образование имаш или нямаш, използването на чуждо комерсиално съдържание без разрешение и/или заплащане е кражба на интелектуална собственост (ако е такъв случаят).
Виж целия пост
# 4 550
Като й чуе човек английския, който е тотал щета, веднага му става ясно, че и висшето й образование е много съмнително. Впрочем в някакво интервю тя самата разказа, че така и не е успяла да научи английски, докато е следвала.
Виж целия пост
# 4 551
А как е работила в САЩ? Нали се хвалеше че даже е работила на две места там....
Виж целия пост
# 4 552
Тя може и да го е изкопирала , но едва ли някой е изненадан . Платила си е за курса на руски , превела е всичко , според мен е разместила малко , прибавила е нещо от нея и го продава . Честно казано не виждам нищо осъдително , от доста време Виктория си трупа последователи , като цяло се старае , според мен , по какви ои ке предавания се бута , виждам , че държи обратна връзка с хората от курса , някакъв бал ще им организира -с две думи постарала се е. И на Наталия Кобилкина много неща са взаимствани от Лариса Ренар, но умее да продава .
Там е работата, че такива курсове има под път и над път. Ако е заимствала, то е било от много места, а не само от тази. Тя и личен опит е имала от много години. Просто девойката се опитва да трупа внимание на неин гръб, защото сама няма с какво да впечатли дори и отрицателно.
Виж целия пост
# 4 553
А как е работила в САЩ? Нали се хвалеше че даже е работила на две места там....
Не се изисква особено владеене на езика, за да ходиш на бригада в САЩ. Една моя позната, която едва обелва 3 думи на кръст, бригадирства.
Виж целия пост
# 4 554
Жалко, че може би на Дениз участието ще отпадне. Тя би разкрила повече подробности, дори и от Блага. А и така хубаво щеше да нареди Виктор, че с удоволствие щях да я слушам.
Виж целия пост
# 4 555
Виктория също е с висше образование, завършила е Американския колеж с Бизнес и маркетинг и точно това продава - създаване и развиване на бизнес или собствен бранд. Така че сравнението с Кобилкина е точно.

Интересно, дали знае къде се намира Американския колеж, защото Народното събрание, незнаеше. На тая родителите й, са й купили дипломата. Това обеснява липсата на всякакви знания по всичко, така също и езикови. Как е вземала изпити, без да знае езика? Айде моля ви се, поредната шарлатанка, дето си мисли, че другите трева пасат.
Виж целия пост
# 4 556
Университет , a не колеж е зaвършилa.
Виж целия пост
# 4 557
Новото жилище на Алекс, за когото иска да го види: https://ladyzone.bg/galeria/za-doma/interior/aleks-ot-sezon-1-na … tvo.html?image=11 Wink
Виж целия пост
# 4 558
Аз познавам доста хора с докторски степени от топ университети, работещи дълги години в САЩ, с успешни кариери, на които английският им е плачевен. Особено говоримият.
Виж целия пост
# 4 559
С Мария на наградите на Code Fashion… толкова да не си отиват тези двамата. Все си мисля, че всичко при тях е въпрос на време да се изчерпа.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия