Звездни компромати - Юни'22

  • 289 905
  • 2 711
# 2 055
Джъстит Бийбър и той ли е към прочутата секта напоследък доста говори за църкви и бог ...
Вече не, просто е традиция да се говори за това покрай здравословни неволи, пък и му пада популярността вече, опитва се да се хареса на повече хора както може ¯\_(ツ)_/¯
Виж целия пост
# 2 056
Още новини за филма "Елвис" и мини интервюта с Лиса Мари Пресли и Райли.
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-10938589/Elvis-chi … ew-movie-dad.html
На мен ще ми е интересно да го гледам този филм. Blush
Лиса мислеше 2019 да пише книга за живота си, дано и това се случи по-нататък, има доста какво да разкаже.
Виж целия пост
# 2 057
daizy_g, ще го гледам само заради актьора, много го харесвах в "Разменени при раждането", играеше доста добре там. Очаквам филма да е хубав.
Виж целия пост
# 2 058
daizy_g, ще го гледам само заради актьора, много го харесвах в "Разменени при раждането", играеше доста добре там. Очаквам филма да е хубав.
Упорито се говори, че правел много силна роля като Елвис и можел да вземе Оскар. Аз не съм го гледала досега. Иначе аз съм гледала документални филми за Елвис и мисля, че филмът ще е интересен.
Виж целия пост
# 2 059
Брилянтно се справя Остин в Елвис, въпреки първоначалния ми скептицизъм. Филмът е особен и не за всеки, но актьорът много ми хареса.
Виж целия пост
# 2 060
Брилянтно се справя Остин в Елвис, въпреки първоначалния ми скептицизъм. Филмът е особен и не за всеки, но актьорът много ми хареса.
В какъв смисъл е особен филма?
Виж целия пост
# 2 061
Странно е сглобен, малко като карнавал с елементи на комикс, на 2 места даже с модерна rnb музика. В последствие разбрах, че режисьорът е на Мулен Руж, което донякъде обяснява нещата. Но си заслужава да се види, дори само заради Елвис и музиката. Остин наистина ме впечатли като Елвис.
Виж целия пост
# 2 062
М.ДЖ обува фенка, която е искала да се снима с него, но чехълът й се е изхлузил.
Скрит текст:
Това е да имаш респект към феновете си. Някои "звезди" не е лошо да вземат пример що е то уважение към публиката.
Виж целия пост
# 2 063
Социално слабите вече са в Созопол.
Отворили са ново Мегами там снощи.

Топ златотърсачките отново са поканени.
Скрит текст:





To кое ?


Прокуратурата дали следи техните изяви и начин на живот ?
Виж целия пост
# 2 064
Бритни
Скрит текст:
Ашли Греъм
Скрит текст:
Мария и Марая
Скрит текст:
Златка Д.
Скрит текст:
Андреа
Скрит текст:
Ивана
Скрит текст:
Преслава
Скрит текст:
Албена Вулева
Скрит текст:
В. Райкова
Скрит текст:
Маги Джанаварова
Скрит текст:
М. Добрева
Скрит текст:
Сузанита
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 065
Спрете да си възпитавате децата???
Виж целия пост
# 2 066
Защо е такова деколтето на Джанаварова? От снимката или има белег?
Виж целия пост
# 2 067
Всички припадат по старата визия на Петканова, а Хейли Бийбър им изглежда безлична ... за мен са един тип
Виж целия пост
# 2 068
Всички припадат по старата визия на Петканова, а Хейли Бийбър им изглежда безлична ... за мен са един тип

Едната се усмихва, а другата не. Нормално е хората да са привлечени от щастието.
Виж целия пост
# 2 069
Всички припадат по старата визия на Петканова, а Хейли Бийбър им изглежда безлична ... за мен са един тип

Едната се усмихва, а другата не. Нормално е хората да са привлечени от щастието.
И при двете това е поза - едната усмихната, другата - не ....
А лично за мен това да си постоянно усмихнат ми е много фалшиво, точно поза за пред хората ...
Но аз имах предвид черти на лицето ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия