Звездни компромати - Юни'22

  • 289 902
  • 2 711
# 2 100
Каква е тая богата наследница, какво е това чудо - арката с балонЕ е 200 лв, преко сили.
Роклята, кат гледам, от някой чувал е извадена и то мъничък чувал.
А Благой е взел костУма от реквизита на някой провинциален цирк.
Виж целия пост
# 2 101
Блато щяха да го разкостят за "blackface" , ако беше Хамериканец Bowtie
Виж целия пост
# 2 102
Булката е щерка на собствениците на Алегра във Велинград. Не знам колко е оборотен хотела. Ся ще ходя да видя.
Виж целия пост
# 2 103
Язък, изпусна да участва в следващия епизод на Ергена.

Макар че не се знае, може да се разведе, докато решат да снимат пак Wink
Виж целия пост
# 2 104
Блажко е точно като сгоден ром.
Виж целия пост
# 2 105
Булката е щерка на собствениците на Алегра във Велинград. Не знам колко е оборотен хотела. Ся ще ходя да видя.

Не се хаби! Не бил вървежен.

Явно много е закъсал Блажко.
Виж целия пост
# 2 106
Ми гледа човека да оцелее с това което най-добре може. Да прави деца. Явно за футболист вече не става, за тренер ептем.
Виж целия пост
# 2 107
Булката не изглежда много ентусиазирана….


А Есмер днес прави 30г



Благой колко деца има?
2 от Христина, 1 от Есмер, 1 от Златка и сега още едно от новата ли?


Топ БГ Осеменител!


Как му стига заплата за издръжки, чудно ми е…
Виж целия пост
# 2 108
Още малко от сватбата. Не мога да повярвам, че има жена, която след като е видяла как сменя жените и оставя малки децата си ще повярва, че тя ще е последната. А Благой не изпитва ли поне малко срам, а уж е религиозен. Според мен е изневерил на Златка с това момиче, пък то взело, че забременяло, Златка ги хваща и го прогонва, а той съответно ще вземе другата. Аз само така си навръзвам нещата, иначе коя нормална жена би се оженила за този мъж ставащ само за разплод.
Скрит текст:




Виж целия пост
# 2 109
Божке, че и църковен брак.

ТОй издръжките едва ли ги мисли. Както Петкан казва, тя жената се оправя, добре изкарва, не е умряла за неговата издръжка TriumphAngry
Виж целия пост
# 2 110
Да не се окаже, че жените му плащат да ги осеменява. Щото то си е пазарна ниша това. При толкова индивиди от среден и не знам си какъв още род...
Виж целия пост
# 2 111
Като ги гледам на снимките, един дол дренки са всичките.
Виж целия пост
# 2 112
Сега й прегледах ИГ профила на Есмер.
Обърнала се и тя към духовното- медитации, фази на луната, сила на мисълта, благодарности...
Виж целия пост
# 2 113
Малко хронология и съпоставка от мен. 😁
Скрит текст:
Христина
Скрит текст:
Преди

Сега

Две деца (между другото всичките са му много красиви, сигурно за това му се навиват 🤣)


Лиана
Скрит текст:
Преди

Сега

Заедно
Куини Алис
Скрит текст:
Преди

Сега

Заедно
Есмер
Скрит текст:
Преди

Сега

Сватба и едно дете, което за мен прилича повече на него.



Златка
Скрит текст:
Преди

Сега

Едно дете, много ми е красиво.
Новата
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 114
Много хубаво детенцето и на Есмер. Хубави му се получават..това на Златка ми е най красивото "звездно" бебе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия