Звездни компромати - Юни'22

  • 289 902
  • 2 711
# 2 205
Че Блажко е беден.
Виж целия пост
# 2 206
Дара каквото и да си направи, за мен си остава дъщеря на майка си и баща си.
Грам харизма или красота няма в това момиче.
Виж целия пост
# 2 207
Е как живя месец на Бали?
Виж целия пост
# 2 208
На Бали е много евтино. Само билетът е скъп.
Виж целия пост
# 2 209
Първо го издържаше Златка, после явно Полина.
Джулката може да поеме тоя разход.
Виж целия пост
# 2 210
Още няколко снимки от сватбата на годината.
Скрит текст:








Виж целия пост
# 2 211
Е как живя месец на Бали?

Сигурно като Тоцинка - на най-евтиното.
Виж целия пост
# 2 212
Още няколко снимки от сватбата на годината.
Скрит текст:









Е, тя  още е на половината. Напълно възможно е някой друг герой да ни застреля неочаквано с още по-фамозна сватба и тя да е събитието на годината. Умора нямат доказалите се състезатели в дисциплината.
Виж целия пост
# 2 213
Ей, ще му разбиеш сърцето на вярващият в Господ и любовта...
Виж целия пост
# 2 214
Ей, ще му разбиеш сърцето на вярващият в Господ и любовта...

Допирателната на Блажко до Господ е единствено чрез посланието  -*..плодете се и се множете...* Безупречно последователен е, не мога да отрека.
Виж целия пост
# 2 215
Червеният конец не е ли някакъв символ в кабала?
Виждала съм Мадона преди години с такъв конец. Та може да се помисли и за това.
Виж целия пост
# 2 216
И ефективен…
Не конецът, а Блажко.
Виж целия пост
# 2 217
Блажко може да излъже някоя девойка на 20+ с две мозъчни гънки, която си мисли, че е единствена и ще го промени , такива има много, осигурени са му и следващите бракове. Не знам по Бг законодателскство колко са, някакъв спомен имам, че са 8, може и да не е така, да ме поправи някой, който знае.
Виж целия пост
# 2 218
Червеният конец предпазва от “уроки” и е нормално да го видиш на ръчичка на няколкомесечно бебе. Поне преди само бебенца носеха, но от няколко години насам го виждам на всякакви личности, май и Златка беше вързала един до скъпарския часовник.
Виж целия пост
# 2 219
Явно има някакви способности Благо да омайва жените. Освен това, изглежда добре като изключим препечения тен и светещите зъби.
Но “любовта” му към жените е само на първично сексуално ниво.

Оф хич не ми изглежда добре на мен. Ако трябва мен да ме пускате за проба на някой предпочитам Батинков😝
Мани ти, с това тело да те затисне... предпочитам препечатана филия Благой.
Не, че съм му във възрастовата категория де, Тамън минах 30, стара съм за н2го.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия