Напрегнато ми е. Щерката вчера ме подразни на макс с нейното “вие сте ми длъжни”, тъпо ми е след снощната разправия. Чакам резултати и съвсем съм на тръни.
Наздраве!
Бях направила една голяма кана лимонада от маточина, лимоните ги пазих за кекс, и такава сънливост ме обхвана, едвам си държа очите отворени. А то маточината била срещу безсъние, сега прочетох 🤣Кекса ще остане да се прави утре за закуска. Сега гледаме един скучен филм, а ММ дудне да се садят едни китки дето ги довлякох онзи ден и вече два дни вятърът ги търкаля насам-натам, скоростно им трябва засаждане на постоянно място. Ама тая маточина направо ме е залепила за дивана
Ще пробвам да компенсирам с кафе, но то пък после няма да спя.
Тъкмо си хванала тактиката, ела да поизхвърлиш и у нас.Препоръчани теми