Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 886
  • 598
# 300
Аз знам, че кучета и котки стават неспокойни преди земетресение, нещо такова ли? Flushed
И аз.
Зарче, хващай по една глава лук и ги замеряй. Релаксиращо е. Чайките са зловещи. Боклучари.
..
Ко казах лошо, че някой ми изтри коментара? Sad
Виж целия пост
# 301
Ами свежичко ми се струва, хем от 4-5 часа чистя, но и тук вали е момента.
Правя пак кюфтенца от тиквички. Сто други варианта имах за вечеря, но друго не ми се яде Blush
Виж целия пост
# 302
Лоре, ква работа имат чайки в София? Като почнеш от там. Аз смятам, че тези са се евакуирали предварително. Второ, за 3 години сигурно 1 път съм ги чула да крякат. А те са тук целогодишно.
Днес поне 4-5 пъти ...
Не знам. Параноясвам ли? Обаче не ми харесва тази работа.
Виж целия пост
# 303
Параноясваш, гларуси има в сф от поне 10 г., дишай
Виж целия пост
# 304
Айде, отметнах неделното къпане Wink.
От вчера си играем на тука има - тука нема с АБВ пощата. Ама не само при мен е така, и други се оплакват. Кой беше имейла на арменския поп, че да му се жалвам. Щото на съпорта на АБВ няма смисъл.
Виж целия пост
# 305
Пощата на ABV я удариха миналия ден. Пак. Grinning
Не знам какъв точно интерес представлява за хакване поща като тяхната, освен ако не се учат върху нея... Laughing
Пак миналия ден свалиха и Замунда.нет. Най-вероятно съвпадение...
Виж целия пост
# 306
Замунда пак работи, Арена и тя.  Дано скоро и АБВ го оправят, че аман вече. Колко пъти досега все се сриваше. И никакъв отговор на запитванията от потребителите. Ама иначе после пращат анкета дали сме били доволни от помощта.
Интересното е, че като мина на мобилен нет от бг оператора, ми отваря пощата. А от испанския - ту става, ту не.
Виж целия пост
# 307
Абв е само за спам. Никой няма поща там, особено бизнес. Имам 5 абв пощи. Ползвам ги за спам и регове по сайтове за пазаруване.
Виж целия пост
# 308
Само там имам, за всичко.
Виж целия пост
# 309
На мен пък си ми е основната лична поща от време оно, gmail-a ми е по-тъп.
Янче, нормално е безплатен сайт да няма кой знае какъв съпорт, ще го оправят по някое време, не му придиряй Hug
Бени се е научил да ме хапе по дупето, и не стига, че ме стряска, ми и Ади ревнува и се сърди Joy
Виж целия пост
# 310
Параноясваш, гларуси има в сф от поне 10 г., дишай

супер Animal Pig
Виж целия пост
# 311
Параноясваш, гларуси има в сф от поне 10 г., дишай

Грешите Кикчо, тези са спецялни гларуси-зарчеяди има ги от 2-3 дена и чакат удобен момент да нападнат Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Колко си прав, не е истина...
Обаче, аз понеже вече не пия, не правя глупости.
Виж целия пост
# 313
Пий, бе, жена, притесняваш ме така
Виж целия пост
# 314

Grinning

Успешна седмица, спамъри!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия