Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 330
Пънча минал на мойте питиета. Ама аз ако мина на неговите, ще стане сложно...

върнах си се на моите Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Виж целия пост
# 332
Пънча минал на мойте питиета. Ама аз ако мина на неговите, ще стане сложно...
Лоре, ела да проверим тази теория Stuck Out Tongue

Отивам да видя прочистил ли ми се е организмът от съботното пиене.
Виж целия пост
# 333
Мини, бих ама ще трябва и аз да пускам отпуска да вардя да е без боеве Grinning
Дайс бре, не подклаждай, знаеш, че черничко най ми се ще Grinning
Купих му истинска тоалетна, Норче. Вече може да го пробвам да си стои вкъщи и някой само да идва да го наглежда Grinning

Скрит текст:
Колко си прав, не е истина...
Обаче, аз понеже вече не пия, не правя глупости.
Ма как така не пиеш Scream
Аз започнах, пък ти си спряла, тц, тц, тц

Това се казва новина!! ШОК! Хаха, кога ще се съберем на ино пиенье?
Така се подредих в събота, че сега съм кротушанка...
За този уикенд още не знам. Ако не пътувам, може да измислим идно пиьене Grinning
Виж целия пост
# 334
Браво, ще свикне, ще видиш! Моите винаги някой ги наглежда като пътувам и нищо им няма. В началото беше зор, но сега е все по-лесно!
Кога сте на море?
Виж целия пост
# 335
За този уикенд още не знам. Ако не пътувам, може да измислим идно пиьене Grinning

И карти измислете Simple Smile

Бтв. новия парк е станал арен
Виж целия пост
# 336
Ем, ку съ съгласни, и карти има.
Виж целия пост
# 337

Много сложен въпрос Grinning Искахме от 18.06 до 06.07, обаче или не харесвахме нещо в разглежданото място или беше супер,мега, гига скъпо. Тъй че не се знае още Grinning
Виж целия пост
# 338
какво караш колело Kiki.mora
Виж целия пост
# 339
супер
Виж целия пост
# 340

Много сложен въпрос Grinning Искахме от 18.06 до 06.07, обаче или не харесвахме нещо в разглежданото място или беше супер,мега, гига скъпо. Тъй че не се знае още Grinning
В България е важно само морето да е близо. Друго...няма смисъл.
Виж целия пост
# 341
Май бая са се вдигнали цените генерално. Не знам какви са ви дестинациите, аз най-хатесвам Каса Доминго в Синеморец - непретенциозно, но със страхотна кухня, чист басейн и хубава градина. А и бар Кораба е наблизо. В Созопол - Аквамарин, много чистичко и любезни, но няма ресторант или басейн. Друго не се сещам, но и аз съм по палатки или Гърция, като се замисля май най-вече Синеморец съм повтаряла, потретвала и т.н.
ПП В синеморския хотел може и с домашен любимец, а студиата с градина са супер
Виж целия пост
# 342
Ние гледахме около Парга, гръцко. После остров Алонисос. Искаме да има плажове, на които да не сме гъз до гъз Grinning
Та ще видим къде ще харесаме.
Иначе за цените у българско вярно много са се вдигнали. Гледахме къщи в радиус 30 км. от Стара Загора. Нали не си представяйте някое известно място и супер лукс. Обикновени къщи, в забутани села. Едно че избора беше пръстите на едната ми ръка, друго че цените бяха от порядъка 300-400-500 лв. нощувката. Щях да падна.
Виж целия пост
# 343
О, не знам защо реших, че в България търсите. В континентална Гърция не съм била, само по островите.
За 500 лв. ще карам 10 дена на палатка и то защото пия много, иначе можеше и 20 Joy
Виж целия пост
# 344
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия