Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 375
Мирише на петък. Много дълга таз седмица.

Щерката каза, че Свилен прилича на Пънча Laughing
Виж целия пост
# 376
В отпуска съм... Flowers Cherry Blossom Скоро и ще предам щафетата за лятната ваканция на другия родител и ще се впусна в пътешествия... Nature RainbowNature Sunny
Виж целия пост
# 377
Успех Лори Simple Smile
Виж целия пост
# 378
Каквито искате чувства и впечатления имайте, страхотен е на живо, развълнува ме, разрева ме, всичко. Много, много обичам Остава
Ако не е имало разкъсани ризи / фанелки, не важи. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 379
Още от сутринта се започва с жицата: Grinning

Виж целия пост
# 380
А при нас още от сутринта се почва с жегата. Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Смазах се от работа днес... Ни моа повичи!
Броени часове до отпускаааааа
Виж целия пост
# 382

Ах, таз нежна душа! Grinning
Виж целия пост
# 383
Ай наздрави Simple Smile

Виж целия пост
# 384
Засега без наздраве -- само водица. Студена.
Вън е ад, 37 градуса, прането съхне за минути. Ако има как и кожата си ще хвърля, засега само дрехите Grinning.
Виж целия пост
# 385
Леле, Ян, то като в Плевен!

Намерих кутия сладолед в камерата и.... Flushed
Виж целия пост
# 386
Намерих кутия сладолед в камерата и.... Flushed

съгреши ли ве ... Иса вкусното Simple Smile
Виж целия пост
# 387
А не бе, прибрах го обратно и си взех ябълка Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 388
Колко да е калоричен сладоледа? Ей сега си взех "Бос" с ягода. Аз не че исках, но детето искаше сладолед и аз тъй, за компания... Relaxed
Виж целия пост
# 389
Имайте милост, много съм гладна Sad цял ден съм на две спаначена кюфтета и сто грама зеле с моркови
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия