Фауната около нас

  • 231 988
  • 3 756
# 2 520
Виж целия пост
# 2 521


Не пожела да се покаже да го снимам 😁


Корморанче ли е?
Че не съм мн наясно с пилетата......
Виж целия пост
# 2 522
прицата е много интересна или е https://www.google.com/search?q=lachm%C3%B6we&rlz=1C1GCEA_enDE95 … d=chrome&ie=UTF-8 или https://de.wikipedia.org/wiki/Fischm%C3%B6we
или нещо друго , но е много интересна . Не знам какво е точно.
Виж целия пост
# 2 523
Корморанче ли е?
Че не съм мн наясно с пилетата......
Някаква чайка е това, а онова във водата не е пиле, а алигатор.
Виж целия пост
# 2 524
Виж целия пост
# 2 525
В Борисовата снощи.
Виж целия пост
# 2 526
Laughing gull / на български го превежда уикипедия карибска чайка /
https://www.birdinglouisiana.com/bird/gulls-and-terns/laughing-gull
Виж целия пост
# 2 527
Виж целия пост
# 2 528
Виж целия пост
# 2 529
Аз май и тук мога да го постна


Виж целия пост
# 2 530




Малка лястовичка и врабчета след баня.
Снимките не са мои.
Виж целия пост
# 2 531
Виж целия пост
# 2 532
Какво намерих в задния двор...





Това е roadrunner, пилето от филмчето



Не можах да проверя наистина ли е толкова бързо, защото котките си подремваха следобед
Виж целия пост
# 2 533
Ехааааа, страхотно!
Виж целия пост
# 2 534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия