Фауната около нас

  • 231 790
  • 3 752
# 3 750
В градски условия много харесват котешка храна. До скоро хранехме една котка върху ел. табло. Криеха се зад таблото и ако остане храна я налазваха. Не знам сега с какво се прехранват, защото вече няма храна.
Виж целия пост
# 3 751
Намират си. И аз знам, че харесват котешка храна. Бях купила 1 кг за котките, но нещо не им бях улучила вкуса и й се мръщеха. Торбата с храната я бях оставила на стълбите и постепенно намаляваше, накрая един съсед каза, че посипва от нея и е видял, че таралежите я хапват.
Виж целия пост
# 3 752
Да, таралежите ядат котешка храна. Майка и татко гледат котки в двора си, а таралежите там от време на време си хапват от гранулите им. Тук около нашия блок също има таралежи и котки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия