Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 420

  • 34 188
  • 737
# 75
Добро утро!
С надежда за новини и днес!
Спорен ден на всички !
Виж целия пост
# 76


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!
Ами, чакаме си и днес нещо новичко.
Цялата девремска компания се е заела да търси новини.
Виж целия пост
# 77


И днес се очертава релаксиращ ден.
Енгин отдавна не е засичан в реала. Време му е да излезе и пие чай... И да го снимат де.
Виж целия пост
# 78


Енгин е взел шапката-невидимка на Йомер, затова никой не го засича никъде.
Виж целия пост
# 79
Здравейте момичета



Вчера сме имали хубави новини, превода на рекламата на Шел и анализа на
 аржентинската писателка Мария Кристина Адассус на филма \"Лек път\"
С благодарност на  Brisea и Марианка.





И днес сме в очакване.
Лек ден.
Виж целия пост
# 80
https://twitter.com/DisneyPlusTR/status/1534845851671093248

Дисни написаха:
Обратното броене продължава. Последните 5 дни. "Бягство" е само на Disney+.

Мехмет пита: Къде е момичето?
Виж целия пост
# 81


Ден на приятелството.
Виж целия пост
# 82




https://www.facebook.com/EnginAkyurekRD/posts/3214868355497332

В туитър и ФБ пише, че тази вечер ще е гала вечерта на Дисни+.
Дано има много снимки и видеа.

Допълвам:
Пише още, че ще има официално представяне на сериала "Бягство".
Ще разберем...
Виж целия пост
# 83




https://www.facebook.com/EnginAkyurekRD/posts/3214868355497332

В туитър и ФБ пише, че тази вечер ще е гала вечерта на Дисни+.
Дано има много снимки и видеа.


А-у, че хубава новина...
Обаче аз пак съм на работа и ще разчитам на вас за снимки и всичко около галата.
Дано да ми е по-спокойно, че да мога да поглеждам.
Виж целия пост
# 84


Енгин отрази в сторито си видеото за оставащите 5 дни до началото на излъчване на сериала.
Виж целия пост
# 85
Благодаря Марианка!
Ще надничаме тук,там за нещо ново!
Но пък Истанбул е Енгин!То метрото, бензиностанции,билбордове, трансперанти...
Навсякъде е той.Сега и рекламата на Шел,довечера и галавечерята на Дисни+.Много сме си добре от към информация.
Виж целия пост
# 86
Привет!

 В очакване сме People Eyes

Виж целия пост
# 87
Отнякъде нещо?
Виж целия пост
# 88


Първа снимка... със съпругът на г-жа Дурак.





На път към представянето на сериала.



Слагам каквото излиза.
Сладурчето ни...
Виж целия пост
# 89


Ами почваме, и аз се сгерджосах 😜
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия