ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 8

  • 43 730
  • 749
# 225
На седми клас са им излезли резултатите. Струват ми се по-ниски от миналата година, но ще видим, като пуснат статистиките.
Трябва ни някой лидер да ни организира за среща  в София Grinning
Лу, ти? Simple Smile

Дъждец, идвах към София за 1 седмица февруари, ама не беше подходящ сезона за сбирки, освен това бях там по работа. Видях се с дъщеря ми, девера, няколко колежки и приятелки и нямах свободна вечер. Ако идвам пак към София ще ви пиша да се видим със свободните дами.
Виж целия пост
# 226

Я ми кажете, че възникна тук спор - оценките от 8-ми клас влизат или не влизат в дипломата? Мерси на знаещите!
Виж целия пост
# 227
Кати, Лулу, много ще се радвам ако ми пишете с контакти на лично. 😗
Ако има среща в София ме бройте. Wink
Виж целия пост
# 228

Я ми кажете, че възникна тук спор - оценките от 8-ми клас влизат или не влизат в дипломата? Мерси на знаещите!

доколкото разбрах ако предметът не се изучава в 11 и 12 клас като профил, се взимат оценките от 8 до 10 клас
Виж целия пост
# 229

Я ми кажете, че възникна тук спор - оценките от 8-ми клас влизат или не влизат в дипломата? Мерси на знаещите!


Чл.30. (1) Окончателните оценки по всеки учебен предмет при завършване на средно образование се формират с точност до 0,01 като средноаритметични от годишните оценки по учебния предмет, изучаван във втория гимназиален етап в задължителните и в избираемите учебни часове"

https://ruo-sofia-grad.com/wp-content/uploads/2022/06/7_0.pdf
Виж целия пост
# 230
стана ми носталгично и минах да се разпиша в седмокласната Simple Smile та, да се отбия и тук - колко беше вълнуващо мин.г.! иначе си ни следя темичката, но много не се включвам просто Simple Smile

и аз знам,че 8 клас нямат значение оценките, явно и 9ти Simple Smile
Виж целия пост
# 231
след 16 юли сме си в София Simple Smile обикновено пием сутрешното кафе в малко кафенце до докторската Simple Smile или в заимовата до кортовете
Simple Smile Simple Smile Simple Smile ще ви следя за среща
Виж целия пост
# 232
С две ръце съм "За" среща, стига да съм си тук Kissing Heart
Днес наборът ме докара до инфарктно състояние, близко дете не се е справило добре на НВО, още няколко дребни инцидентчета... А исках да ви почерпя виртуално за годишнината ни Joy Сега съм се пльоснала на дивана, разцъфнала като майска роза и нЕмам сили да си сипя
Виж целия пост
# 233
След 16.07. и аз ще съм в София и ако остане за този период ще се включа с удоволствие. Ние и сега сме тук, но в сряда потегляме към морето. Ще ви следя, както обикновено...Grinning
Да си изкарате весело и зареждащо във Варна, девойки! Nature High Brightness
beb40_fb, честити и здрави бъдете и крачете хармонично към следващите годишнини!:hugs:
Виж целия пост
# 234
marini, благодаря Hug Как се справи наборът с изпита за сертификат, има ли резултати?
На мен ми е доста ваканционно. Но не пропуснах да се попитам дали бих избрала същото училище за набора, ако избирах сега. Ами, да, на точното място си е Hug
При вас как е положението, ще бъдем от полза за търсещите инфо майки на седмокласници Kissing Heart
Виж целия пост
# 235
beb40_fb, справи се наборчето и умира от яд, че една точка го дели от Сертификат за C1 (яви се за В2), ама какво да се прави...Тъкмо ще има мотивация да продължи с обучението си и догодина. Радва ме, че все още смяташ, че сте направили добър избор на училище. Grinning Дано и при другите момичета и техните отрочета е така!
Виж целия пост
# 236

Смятам, че изборът е правилния, да,.
Последно не разбрах за оценките... Вземат се (от 8-ми клас) само оценките по профилиращи предмети? Или само тези по непрофилиращи предмети? Или изобщо не се вземат? Май се обърках още повече... Аз съм малко дъртичка, в моята диплома са оценките от 11-и клас. На нашите ще са средноаритметични от... 11и и 12и, или 8ми-12и клас?
Виж целия пост
# 237

Смятам, че изборът е правилния, да,.
Последно не разбрах за оценките... Вземат се (от 8-ми клас) само оценките по профилиращи предмети? Или само тези по непрофилиращи предмети? Или изобщо не се вземат? Май се обърках още повече... Аз съм малко дъртичка, в моята диплома са оценките от 11-и клас. На нашите ще са средноаритметични от... 11и и 12и, или 8ми-12и клас?

средноаритметични от годишните оценки по учебния предмет, изучаван във втория гимназиален етап в задължителните и в избираемите учебни часове"
Превод- само от 11-12 клас (втори гимназиален етап)
Виж целия пост
# 238
И аз ще дойда на срещата.🌹
Ще следя тук за подробности.
Виж целия пост
# 239
Бебчо, честито и от мен, обичайте се Flowers Bouquet

Аз изобщо не знам кога ще почиваме.

Мисля, че и моите са ОК с изборите си. Може би бих променила някои неща, ако знаех какво е, но... не може човек всичко да знае Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия