Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 82

  • 67 385
  • 743
# 405
Азалия, в момента съм с 4-та опаковка на Ми Аманте-то. Хич не ми е суха или къдрава косата, но го харесвам. Претръпнах към аромата. Не е като да не съм взимала и други про неща, но си се връщам към него.
Виж целия пост
# 406
И аз ползвам Mi Amante и съм доволна.Моята коса е гъста, твърд косъм, суха и изрусена и  кремът и се отразява добре.Направих откритие за моята коса, след пробване на сума ти прехвалени маски, балсами и шампоани.Един бюджетен шампоан, след който косата ми е мека, нехвърчаща, лесно се разресва.Мия с шампоана, слагам балсама на Gliss за боядисана коса, и накря на леко подсушена коса
малко от Ми Аманте и воала-мека, лъскава коса.Сега си заредих нова опаковка, а взех и на същата марка за боядисана коса.Безсулфатен е, на Delia.Във Варна си го купувам от Елитис, но може да го има в ДМ или Лили.

Виж целия пост
# 407
Имам течен кератин на Делиа, ама нещо не виждам ефект от него...
Виж целия пост
# 408
На всяка коса различно може да се отразява.Аз например не видях ефект от Еластисайзър, Марокан ойл маската кафява капачка и други уж супер за моят тип коса.А от този евтин шампоан от първото миене още съм доволна.Също и от бялата опаковка на Gliss kur, едноминутната им маска.

Което не означава че ще им магическо действие и за всички останали с коса, като моята 😉
Виж целия пост
# 409
Някой има ли наблюдения върху тези шотове за коса? Кутията ми изглежда голяма, а всъщност е 60 мл. Много малко ми се вижда

Виж целия пост
# 410
На всяка коса различно може да се отразява. Аз например не видях ефект от Еластисайзър, Марокан ойл маската кафява капачка и други уж супер за моят тип коса. А от този евтин шампоан от първото миене още съм доволна. Също и от бялата опаковка на Gliss kur, едноминутната им маска.

Което не означава че ще им магическо действие и за всички останали с коса, като моята 😉

Това е маската, нали?
Виж целия пост
# 411
Някой ползвал ли е дермаролер?

Някой има ли от тези и отзиви? Или този от dermis bg?
Бихте ли препоръчали някакъв?


Виж целия пост
# 412
Някой има ли наблюдения върху тези шотове за коса? Кутията ми изглежда голяма, а всъщност е 60 мл. Много малко ми се вижда



Тук има отзив, може да погледнеш:
https://bg-mam.ma/p/1446349/45077294
Виж целия пост
# 413
Някой ползвал ли е дермаролер?

Някой има ли от тези и отзиви? Или този от dermis bg?
Бихте ли препоръчали някакъв?



Аз, но си ги бях поръчала от алиекспрес, по 2лв. Взех си доста, подарих на всеки за който се сетих Joy Аз го ползвах за лице, но знам, че става и за глава, подобрява кръвообращението. Та бях доволна, някак си освежава лицето. Беше преди няколко години и съм забравила, но имаше нещо по колко пъти да се ползва. Проблема беше, че трябва страшна хигиена, дезинфекция. Аз ги и сменях често, но ми писна и се отказах.
Виж целия пост
# 414
На всяка коса различно може да се отразява. Аз например не видях ефект от Еластисайзър, Марокан ойл маската кафява капачка и други уж супер за моят тип коса. А от този евтин шампоан от първото миене още съм доволна. Също и от бялата опаковка на Gliss kur, едноминутната им маска.

Което не означава че ще им магическо действие и за всички останали с коса, като моята 😉

Това е маската, нали?
Да, това е маската.Има още шампоан и балсам от тази серия.(Schwarzkopf Total repair) И от трите съм била доволна в даден момент.Сега най-добре ми се отразява шампоана на Delia, който показах.Може би косата ми от това има нужда в момента
Виж целия пост
# 415
Знаете ли нещо за премахване на брадавици и бенки?
Виж целия пост
# 416
Според мен това с бенките е доста опасно и лично аз не бих рискувала с каквто и да е било.
Ако сте решили да махате е добре да се консултирате с лекар.
Виж целия пост
# 417
Здравейте,може ли да ми препоръчате термозащита .предпочитам под формата на крем,също и хидлатиращ крем за чувствителна ,смесена кожа .Благодаря
Виж целия пост
# 418
Добре де, тестери няма ли та омазват всичко наред?
Иначе за продавачите /продавачките съм без думи.
Има,но те са на регала на марката.При мен най-често го правиха със новите спирали на Мейбалин.По едно време точно до касите имаха малки стелажи със спирали и от там взимаха, нови спирали си бяха,защото им махаха пластмасовия предпазител.Показват ,ако не я искаш пак си я заключват и слагат там.
Не можех 10 минути да изляза от магазина когато ме обеждаваха да си оставя спиралата, че била и по-скъпа😆 и да взема пак няква нова имаше на Мейбълин.Аз казвам - не искам,онази пак нейната песен си знаеше 😂
Виж целия пост
# 419
Здравейте, момичета! Редовно ви чета, но не съм много по писането. Бихте ли ми препоръчали спрей или крем за блясък на косата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия