🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 1)

  • 41 641
  • 782
# 570
Сготви. Постара се, направи интересна вечеря. Наистина, не всички ядат козе и овче. Пак ремонт. Но детенцето е многооо сладко! Толкова е забавно! Бяха три дечица, може би едното е на собствениците на мястото. Тома все пак има опит покрай Албена и го използва, което за мен е добро отношение и към зрителите.
Виж целия пост
# 571
Готви Тома, за разлика от много други, но малко ми е лигав.  Хумуса ми е излишен, можеше друга разядка да избере. Явно всички се промотират там нещо  - Я книга, я диск като него. Трябва и мен да поканят в Черешката да си промотираме книгата с Дзверски вкусния 😁
Е то отидеш ли там ще ги отвееш всички от поне 2-3 сезона. Grinning
Виж целия пост
# 572
Тома не знае вкусовете на всички. И аз не обичам овче можеше и да му даде максималния заради старанието и изненадата.
Виж целия пост
# 573
Прави ми впечатление, че повечето хора, които готвят в собствените си кухни, рядко или никога не са ги ползвали. Мога да посоча доста такива примери.
Виж целия пост
# 574

Е то отидеш ли там ще ги отвееш всички от поне 2-3 сезона. Grinning
Това шоу за мен отдавна не е готварско.Аз не бих си имала "приказка" с никоя "звезда".
Покахонтас е объркала препаската за коса Simple Smile иначе би се върнала в механата с главите на дивеча.
Оправданията "това не ям и онова не ям " никога не са ми  били истински аргумент за намаляване на точките  Simple Smile голяма част от тях не са се срещнали на домашни събирания, за да знаят кой какво яде, та да оценяват така. Според мен трябва да оценят старанието , посрещането, атмосферата
Виж целия пост
# 575
...
Това шоу за мен отдавна не е готварско.Аз не бих си имала "приказка" с никоя "звезда". ...
Е затова трябва да направят една седмица от избрани форумци от тук  и гледай да видиш какво става после.
Виж целия пост
# 576
От епизода най ми хареса магазина за месо и картинките с описания на части на животните. Още се хилим с Мм като се сетим за рекламата за предна четвърт. Не, че е неправилно просто си има име - плешка Grinning
Виж целия пост
# 577
Браво на Тома! 👏🏻 Интересни неща направи. Кюфтета с карфиол - ммм..😋 Дори обикновената салата “тип Капрезе” беше оригинално поднесена. Гарнитурата от гриловани зеленчуци като лодчица - идейно 😉. Многото предястия и разядки за мен не е прекалено - който не харесва някои неща, може да си вземе от друго, което обича 🤪. Тая, дето не обичала овче сирене - ми да не го яде - няма да й прималее…
Яд ме е, че тя ще получи 40 т - дано й прегорят манджите! Всички вечери си смуче от пръстите за какво да се заяде 🤢 Прощавайте, не е в стила ми, ама тая джофра ме вади от релси 🤢

А Тома може би е надрасъл келемето, което беше 😂. Хареса ми и ми се стори искрен в “изповедта” си.
Изненадата с децата беше много приятна, а Малчо ме разплака - много е готин 🥰
Виж целия пост
# 578


Тома - Черешката на тортата 23.06.2022




















Виж целия пост
# 579
Хареса ми вечерта на Тома. Момчето се справя с готвенето –предложи интересни предястия, месото се беше получило, няколко гарнитури, имаше десерт... Наистина е малко лигав, но се постара да има настроение на масата. Децата бяха много сладки. Личеше си, че Тома се занимава с децата. Много харесвам такива бащи.

От друга страна селската пръчка с перлите ме дразни все повече. ТЯ не ядяла овче сирене и това било проблем на домакина. Дори да са обсъждали кой какво не яде, едва ли са стигнали до обсъждане на точно този ѝ вкус.  Вместо да се чувства неудобно, задето е капризна и не може да опита ястието, намалява точките...
Виж целия пост
# 580
Свинска пържола в мляко,а пилешко филе в кисело мляко. Така знам и приготвям.
Мусака правя от 15 годишна и досега не съм се изложила.Нито помня някой да не ми я е харесал.Не виждам наистина какво може да се обърка.Аз слагам и червена/зелена чушка в запръжката с лук.И задължително доматен сос,по възможност домашен.За мен мусака без домати е просто картофи с кайма печени.

Toма не съм гледала,но по-късно ще си го пусна.
Виж целия пост
# 581
Добре, дайте пример за кулинарни предавания (без префърцунени ястия), нещо по-приложимо.
[quote author=Азалия🌺 link=topic=1455787..
Радойчева е такова... неприятно същество. Не и била по вкуса салатата, щото не е подредена като в балканска кръчма както е свикнала ли? Все едно във Версай ще ходи, та турила за вечеря на село перли на челото! Изглежда като излязла от Канал 1 през 1985-та,прилича на тъмнокоса Искра Радева. И гласът ѝ даже прилича на нейния. Колко неприятен може да е някой ей така от раз и във всяко отношение, егати!
И Магито това железно сютюенче, дето се е накривило на една страна, 'ич да не го ползва.
Вкусничко наготви Тома, изненада ме приятно.
[/quote]
Хаха, нави ме - ще си го пусна. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 582
Джанаварова кво е сложила? Горнището на банските в/у тениска? Grin
Виж целия пост
# 583
Благодаря, Мари! Heartbeat  Не гледах снощи и сега като си скролвам страницата прихвам от смях на снимките, едната с перли на челото, друга със "сутиен" върху тениската...Smiley
Супер се представи Тома, хубаво меню и добре изпълнено. 
Точно същата марината с копър правя за пукани чушлета, какъв магданоз го гони Манчев. И що да не ръсне индийско орехче на месото.

Всичко ми хареса, никой не ме дразни, дори Перлата.

Тома обаче вкарва една завоалирана арогантност, представя ни се един супер щастлив семен мъж с две деца и настаняващ вегетарианци под животински глави - ловни трофеи. Не, неее, хич не го е обмислил да жегне когото е нужно. Wink
Виж целия пост
# 584
Готви Тома, за разлика от много други, но малко ми е лигав.  Хумуса ми е излишен, можеше друга разядка да избере. Явно всички се промотират там нещо  - Я книга, я диск като него. Трябва и мен да поканят в Черешката да си промотираме книгата с Дзверски вкусния 😁
Е то отидеш ли там ще ги отвееш всички от поне 2-3 сезона. Grinning
С удоволствие бих гледала “черешка” с вас и дзверски вкусния!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия