🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 1)

  • 41 632
  • 782
# 660
И с това говорене само на умалителни, направо повръщам от тази превзета убавица
Виж целия пост
# 661
"Блендерчето, сосчето, скаридката. " Пренавита и неприятна. Скаридките ги плесна суровички в салатката, после ги извади да ги сготви, ама салатката си остана същата.
Кич в кухнята, не е никак неочаквано.
Продължава да се държи превъзбудено и неприятно. Компанията я усеща, макар да са възпитани и да се свържат. Чакам с нетърпение Манчев.
Виж целия пост
# 662
Не, тези превземки просто не се търпят Confounded
Виж целия пост
# 663
Пазарува едни филенца и плодове и зеленчуци, а извади скариди, октоподи, миди, риби, маскарпоне, кладница, манатарка, рулца от раци...
Виж целия пост
# 664
Само се самоизтъква,ужас....дано се види колко е зле в кухнята..

Дано Вики ѝ даде 9 🙏🏻
Виж целия пост
# 665
Извади яко заготовки отнякъде Simple Smile а това филенце от лавраче е ню-ню. Аз не ям риба, толкова ли е нормалното количество? Добре че има и предястия Simple Smile

ПС а то лавракът не бил за всички Simple Smile
Виж целия пост
# 666
Днес за разнообразие и аз съм на морско меню, та е по-търпимо, ама
тази е нетърпима просто!

и колкото и да се опитва да вкарва ирония, то:

Ако нещо изглежда като кифла, държи се като кифла и квака (баш си квака) като кифла, то най-вероятно е именно кифла
Виж целия пост
# 667
Ужасна е.  Много  ми е антипатична.
Сега ще получи и тя една изненадкааа от Манчев. Дано и книгата да не спечели.
Браво Вики! Joy
Виж целия пост
# 668
Браво,Вики 👍🥰

Според мен ще е Маги 🤔
Виж целия пост
# 669
Ха, деветка, браво на Вики! 🙂
Ще се радвам за Вики, но реално Тома и Маги се справиха цялостно най-добре. Дано да е един от тримата.
Най-вероятно ще е Маги.
Виж целия пост
# 670
Аз доволна.
Виж целия пост
# 671
Пак Башар 🤨
Енджи много променена в лице...и тя май за 3-ти път ще е 🤔
Оля ще ми е интересна.
Божидар ясновидеца също.
Русата г-жа ми е неизвестна.
Виж целия пост
# 672
Оф, пак Башар Рахал в черешката.
Другите няма да вземат думата от него.

Ок съм с Маги като победител. Книгата за Вики.
Тази седмица бива.
Виж целия пост
# 673
Ха,гадателя от следващата седмица ни е съсед.Не вярвам да се дотътрят до Варна за вечерята,значи в приятели ще готви.
Виж целия пост
# 674
Доволна съм, Маги спечели заслужено.

Другата седмица ще е тегава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия