Горещо лято бърза и напира, бременните от 'Искам бебе' тука се събират. /тема 36/

  • 40 108
  • 756
# 540
Инферия, айде скоро да се похвалиш! Blush
Виж целия пост
# 541
Инферия, успех! Дано мине много леко всичко!
Още вчера като писа, си помисли че на следващия ден ще се включиш с развитие!! 😁
Виж целия пост
# 542
Инферия, леко раждане и скоро да си гушкаш бебчето! Hug
Виж целия пост
# 543
Малчо като е все залепен за мен и съвсем изключих - леко раждане Инферия ❤️
Виж целия пост
# 544
Инферия , как сте ? Как върви процеса 🤗
Ако вече не си родила , леко раждане и от мен !
Виж целия пост
# 545
И аз чакам хубавите новини и стискам палци 🤞🤗
Виж целия пост
# 546
Дами, благодаря за куража и всички палчета! Вчера сутринта в 7:17 проплака хубавата Елена - 50 см, 3460. Нормално раждане, до колкото мога да го нарека нормално Joy Ще разкажа тези дни, само да ми мине малко, че още съм леко объркана откъм емоции. Но пък прекарах половин ден в гушкане на малкия розов звяр, което смея да твърдя помага за преодоляване на екзистенциалните кризи Joy и за възстановяването Simple Smile
Ииии то не е за смях, ама ... Този номер мисля, че трудно ще го сбъркам Joy
Виж целия пост
# 547
Инферия, честито.
Да е жива и здрава хубавата Елена. Да расте обичана, да е гордост за мама и тате, а късмета да ѝ е верен спътник в това приключение ЖИВОТ.
На теб бързо възстановяване.
Между другото тази гривничката е възможно най-хубавото бижу, което отива на всяка жена.
Виж целия пост
# 548
Честита да е Елена, здрава и щастлива да расте!
Виж целия пост
# 549
Честита да ви е Елена ! Да ви носи много радост и гордост ! 🎀 А на теб , бързо възстановяване ! ☺
Номера е топ , а и вече едва ли ще има майка , която няма да огледа всички подробности 😁
Виж целия пост
# 550
Честита да е Елена! От здраве, късмет и любов да е изтъкан животът й! Нека порасне с родителите си!  

Бързо възстановяване, Инферия. Ще чакам историята. Няпиши си я никъде сега, защото слез 3 няма да е същата.
Виж целия пост
# 551
Честита рожба, Inferiya! Да ти е много здрава и щастлива, малката принцеса! А на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 552
Честита принцеса, Инферия! Да се радва на здраве, дом пълен с топлина и обич, верни приятели и попътен вятър!
На теб леко и бързо връщане на силите
Виж целия пост
# 553
Честита дъщеричка, Инферия!!
Да е много здравичка! Gift Heart
Виж целия пост
# 554
Честита рожба, Инферия 🤗❤️ Да ти е жива и здрава малката Елена и много да ви радва ❤️🤗 Тя е с почти същите мерки като моята принцеса и предполагам, че те боли както и мен ме болеше, но минава обещавам ти 😉 Гушкате се и се радвайте една на друга 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия