Вятърничав/Hercai и нови проекти на Акън Акъньозю и Ебру Шахин: Игра на съдбата ми и Легенда №16

  • 43 183
  • 738
# 135
Цвети, този беше екранен партньор на Ебру от филм, който снимаха преди две години - "Неосъзната любов"
А май и мениджърът им е един и същ. Другите не зи познавам.



Цитат
Костюмът на Дж в Македония и на мен ми харесва повече. Тук е доста по- официален и може би е с бяло сако, за да се откроява.
Не се замислих, но на него ръстът му е достатъчен да се откроява. JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 136
Благодаря, Даниела!

Селим Байрактар в изпълнение на испанска песен, като тези на мариачите



Виж целия пост
# 137
Според мен в шатрата за която се предполага, че ще има къна, ще има гадателка. Поне такава снимка видях в Инстаграм..
Виж целия пост
# 138
nedlen, май си права. Ей сега изгледах пак клипчето и май наистина ще е гадателка.
Имаше и съдия, но подпис нямаше. Разиграха го повече като сценка. Това тук си е само тематично парти...



Виж целия пост
# 139
Минавали са по червения килим в типично турски стил.


За Селим Байрактар се очакваше, че ще се разпише с песен.
Значи "Кая" и "Темур" също са на купона. Не виждам семейство Едип Тепели / Батуга.
Виж целия пост
# 140
Ако не греша този който се правеше на съдия е собственика на ТВ 8 и продуцент на турски Сървайвър.
Виж целия пост
# 141
Ето го и самия "държавен служител", без маса и червена книга


Даниела, те постоянно излизат нови и нови снимки на гости, и със сигурност пропускам, то няма насмогване.
nedlen, да не ги агитира да участват в Сървайвър


Виж целия пост
# 142
Цитат
Даниела, те постоянно излизат нови и нови снимки на гости, и със сигурност пропускам, то няма насмогване.
По скоро имам предвид че май не присъстват.

Нашият любим режисьор Джем Кържъ


Салтук
Виж целия пост
# 143
Той е приятел на Джеди. Джеди вече участваше в Сървайвър през 2020, като коментатор.
Виж целия пост
# 144
Виж целия пост
# 145
Виж целия пост
# 146
Много стилно изглеждат Селим и приятелката му.

Е прежалиха се да се целунат сочно Джебру, спомен за по поколенията.
Виж целия пост
# 147
Джем и Бенал и те са се барнали, а и приятелката на "Кая". Изобщо всички са много стилни.

Вече дори спрях да забелязвам височинната разликата

Виж целия пост
# 148
Цвети това първият им сватбен танц ли е? На какво са се спрели?
Виж целия пост
# 149
Мисля, че да. Песента е турска балада, но не знам коя е, а и аз не познавам музиката им.
Ето линк има и озвучка

https://twitter.com/i/status/1545110766738628611

Допълвам се тук

Това видео много ми хареса

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия