Вятърничав/Hercai и нови проекти на Акън Акъньозю и Ебру Шахин: Игра на съдбата ми и Легенда №16

  • 43 184
  • 738
# 195
Здравейте!

Ново от Легендите

Темур Тегин                                                                               Алпагу хан



Сърма



Ново от видео дневника на Айдън Таш

https://www.instagram.com/p/Cf4Q3ZYgqMJ/

Ваканциите на Акън

Виж целия пост
# 196
Лелее, Сандра не изпуска Акън от очи!🙂
Той, той си гледа на някъде и бая замислен изглежда!
Виж целия пост
# 197
Здравейте, момичета! Hug

Добро утро и от  Ебру с тази красива гледка. Heart Eyes



Аслихан Гюрбюз сподели снимка от сватбата с пожелание да са щастливи цял живот. Heart Eyes




И малко ваканционни снимки на актьорите от Легендата. Blush

Бурак Тозкопран поддържа форма. /Темур тегин/.




Есра Кълъч, изящната Мей Джин.




Бусе Мерал, бойната красавица Сърма.

Виж целия пост
# 198
Здравейте!

Попадна ми един страхотен гиф на Легендата



Гърция остров Хиос. Заедно с Ебру са и Селим Байрактар, Канболат Геркем Арслан и половинките им.







Чолпан хан



Кая Тегин

Виж целия пост
# 199
Заедно с Ебру са и Селим Байрактар, Канболат Геркем Арслан и половинките им.



Гледам, гледам и се наслаждавам на споделената красота, но вече дни наред след всяка снимка ми излиза в ума един въпрос. Аджеба, младото семейство без меден месец ли остана? То не бяха забавления с деца, приятели, колеги, семейства, то не беше чудо....ама така и младоженците не останаха сами. Ще извинявате, но двойката млади съпрузи вечно са заобиколени от свита придружители около тях. Преди сватбата, по време на сватбата и след сватбата хората около тях вместо да намаляват, те осезаемо се увеличават. Не знам за вас, но при други популярни, артистични семейства такова нещо не се забелязва. Къванч има супер успешна кариера и семеен живот далеч от камерите. Семейство Йозчивит са много красиви и успешни, но семейните им снимки и забавления винаги са изяло лични. Много други дългогодишни двойки също имат лично време и когато пуснат снимка се вижда уединението и семейната атмосфера. Младото семейство Осман би трябвало точно сега да изживяват най-силната си любов, обаче май нищо подобно не се случва. Започвам да си мисля, че ги е страх да останат сами или не искат да останат сами, или не трябва да остават сами.....или нищо не е такова каквото изглежда от големите усмивки и демонстрираното щастие.


п.с. Еее, казах си го.....всичко ми прилича на брак по сметка/реклама/договор и няма нищо общо с дефиницията за брак по любов. Grinning
Виж целия пост
# 200
Акън вече не следва страницата на сериала "Игра на съдбата ми" и това може да означава, че се задава нов негов проект. Аз предлагам да направим своите предположения в кой от проектите на  новия сезон ще се включи Акън. Имам вече две предположения. Едното се базира на това, че едновременно с отписването на Акън от страницата на предишния му сериал обявиха, че Чаглар Ертурул няма да участва в новия сезон на сериала "Разведка". Може да е случайно, но може и да не е. Другото ми предположение е сериала, в който Аслъ Енвер ще играе главна роля. Щял да бъде римейк на някакъв много успешен сериал. За мъжката главна роля не съм чела да има информация кой ще я играе. Може още да не са избрали кой ще я играе, а ако са избрали може да го пазят в тайна.
Виж целия пост
# 201

Недлен, аз до сега не съм чела за никакви новини, откъм предположения за Акън и сценарии, но съм за ние да си предполагаме. "Разведка" не знам какъв е и за какво се отнася. А кой е този сериал с Аслъ Енвер, това мацката, която е играла в Истанбулска невеста ли. Ако е тя, има много хубава усмивка и излъчване, не съм я гледала как играе, но съм виждала нейни снимки. Като емоционалност ми наподобява Ебру, така че може и да им се получи. А и изобщо какви нови проекти ще стартират през новия сезон...
Виж целия пост
# 202
"Разузнаване" е проект на националната телевизия и първия сезон беше с много висок рейтинг. Втори не беше с чак талкова висок, но пак се смята за успешен. Но след смяна на главния герой, може да стане още по- успешен. Става дума за тайните служби на Турция. А този с Аслъ Енвер в оригинал се нарича "Чистачката". По неволя главната героиня по професия лекар, става чистач на местопрестъпленията на мафията. Мъжката главна роля не знам мафиот ли е или полицай. Аслъ Енвер е много харесвана актриса и мисля, че участието и в проекта носи много дивиденти. Очаквам да е много интересен проект и много ми се иска да видя Акън в ново амплоа, което може да се случи в един от двата проекта. Не очаквам да има предварителна информация, за проекта в който, ще участва Акън. Такава информация обикновено дава Бирсен Алтунташ, но тя е в особени отношения с Акън, защото на два пъти писа, че той е тормозел Ебру по време на снимките на "Вятърничавия". Есента се пишеше, че той ще я съди, но до ден днешен не знам да е предявил съдебен иск към Бирсен А. В който и проект да участва Акън, ще постави условия да не се дава информация на тази журналистка. А практиката е тя да дава информация за начало и край на проектите, кой ще участва, кой ще напуска и т.н.
Виж целия пост
# 203

И двата проекта звучат много интересно. Дали ще е глава на мафията или агент на тайните служби, няма значение, и двата образа ще му подхождат. Не искам да го гледам в драма, време е да е герой на някой по- hard екшън с елементи на любов... Май предпочитам да е "Кръстникът"
Виж целия пост
# 204
От двата изброени сериала, "Разследване" не съм го гледала, но сюжета не ми е по вкуса. Ако Акън приеме участие във римейка с Аслъ Енвер по бих се зарадвала, а бих го и загледала независимо дали Акънозу ще играе там, от написаната анотация ме грабва. Аслъ я харесвам още от тинейджърската поредица "Мечтатели" любим проект, също в "Невестата", а и с нашия човек мисля добре ще си паснат. Предпочитам следващият му проект да не го карат толкова да риве, не че не се справя, но хайде да е нещо по мачовско.....Дано ни изненада с нещо различно.
Не съм запозната на есен какви нови проекти се очертават.

Дневниците на Айдан Таш много ме радват - кратки, съдържателни, пълни с щастие, усмивки, любов.....

Нашият човек набрал 3,5 млн последователи, похвално при положение, че не е много активен.

Виж целия пост
# 205
Toni Helmy
Администратор
  · 9 ч  ·
Официално Мехмет Гюнсур стана партньор на Асли Енвер в проекта Квест от AyYapim за платформата Disney plus.
Ако за този става въпрос.
Виж целия пост
# 206
Този проект е по Дисни плюс. Чистачката е телевизионен проект. Сега не мога да се сетя на кой телевизионен канал.
Виж целия пост
# 207

Недлен, аз до сега не съм чела за никакви новини, откъм предположения за Акън и сценарии, но съм за ние да си предполагаме. "Разведка" не знам какъв е и за какво се отнася. А кой е този сериал с Аслъ Енвер, това мацката, която е играла в Истанбулска невеста ли. Ако е тя, има много хубава усмивка и излъчване, не съм я гледала как играе, но съм виждала нейни снимки. Като емоционалност ми наподобява Ебру, така че може и да им се получи. А и изобщо какви нови проекти ще стартират през новия сезон...
Аслъ Енвер снима и много успешен филм за Нетфликс с Каан от сериала "Присъда".
"Разузнаване" се излъчва по държавния канал и е за техните разузнавателни служби....Специален отряд членовете на който се водят умрели....
Виж целия пост
# 208


Здравейте!

Аккъз - Алпагу хан, от къде - до къде. Ще ми липсва Селим Байрактар и неговия Алпагу хан



Чолпан хан, силно се надявам, че няма да се наложи да се разделим и с нея...





Даниш ата и неговата ваканция


Гости, Недлен, Даниела, много благодаря за разясненията. Сериала "Чистачката" бих го гледала, без значение кой участва в него. Единственото ми желание е само по- кратки серии, с по- малко пълнеж, едни 45-50 мин. епизоди са напълно достатъчни...
Виж целия пост
# 209
Здравейте!

Весело да ви е...

От Селим Бйрактар...









От Ебру...




И да напомня, че тази вечер започва новия сериал на Ахмет Каякесен/ Харун и Айшегюл Гюнай/ Фюсюн

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия