Вятърничав/Hercai и нови проекти на Акън Акъньозю и Ебру Шахин: Игра на съдбата ми и Легенда №16

  • 43 192
  • 738
# 225
Тигаса, кой е този Администратор?  Някаква официална информация ли е?
Питам, защото след "бомбите" на Бирсен няма реакция от тези  които биха могли да потвърдят или отрекат. И се чудя това за хубаво ли е или за лошо.
Спомням си, когато пак тя пусна слуха за Едип, продуцентът Боздаг реагира чак след няколко дни. Дано този път побърза, поне да знаем.
Виж целия пост
# 226

oncee
, не знам. Копирам го от фейсбука.
Виж целия пост
# 227
Благодаря Blush
Ще почакаме да видим дали ще има официално съобщение.
Виж целия пост
# 228
В този период се уточнява финансирането и участието на рекламодателите при  излъчването на сериалите от основния сезон по АТВ. Миналата година точно в такъв момент дойде новината, че финализират сериала "Мафията не може да прави света", който беше постоянно с много висок рейтинг. Но високият рейтинг не го спаси. ТВ каналът и продуцентът не се разбраха за финансирането. Кой каквото ще да говори, но винаги става дума за пари. Така че е напълно възможно да е истина новината на Бирсен. Има още много какво да се разкаже в сериала, но рейтингът с който завърши сезона е много нисък. А историческите сериали са много скъпи за заснемане и трябват много приходи от реклами и продажби в чужбина. Може би са преценили, че им носи загуби и най- логичното е да го финализират.

Ебру отново е в Африка, но снимките са от Охридското езеро.

Колажи с публикации за благотворителните жестове на Ебру.

Виж целия пост
# 229
Голяма жега тези дни момичета. Относно Легенда, много жалко ако е вярна информацията за финализирането му. Харесвам сериала, интересен, динамичен, има какво да се види и развие за втори сезон. Много много на журналистическото гуру Бирсен не вярвам, не винаги споделеното от нея е достоверно, а и няма нищо официално обявено от продуцента. Ако все пак излезе достоверно, то поне да му направят достоен финален завършек. Четох, че продуцентът Боздак за новият сезон предвижда да стартират два нови исторически сериала.

Споделено от ДжЕбру.





Виж целия пост
# 230
Ебру цъфти до своя принц!❤️
Виж целия пост
# 231
Здравейте Hug

Horse Racing
Няма още изявление от продуцента на "Легенда". Доста време мина от писанията на Бирсен. Или няма нищо вярно, или ... и аз не знам, няма да предполагам и да се ядосвам докато не чуя официална информация.

Да се порадваме на ваканционни снимки на екипа на Легендата. Blush Вие публикувате Ебру, аз ще пусна малко от другите.

Дениз Барут- Улу Едже



Бусе Меал- Сърма е тръгнала нанякъде.

 



Бурак Тозкопран, средният ни принц

Виж целия пост
# 232
oncee, не се ядосвай предварително. Може да се появи нов рекламодател на сериала. Много хора отчитат факта, че "Легенда" е като свеж полъх в дизииндустрията. Само да не бяха включвали това фентъзи. Масовият турски зрител не харесва фантастични или с елементи на фентъзи проекти.

Топ 10 на най-красивите турски актриси за 2022 г. според списание Nubia:

1. Ханде Ерчел
2. Демет Йоздемир
3. Елчин Сангу
4. Йозге Горел
5. Ебру Шахин
6. Бурджу Бириджик
7. Йозге Торер
8. Аслъ Тамдоан
9. Ойкю Карайел
10. Берен Саат

В гласуването са участвали хора от 51 страни, в които са популярни турските сериали.

Виж целия пост
# 233
Здравейте!

Къде на шега, къде не, но изгледах Дъщерята на посланика и се влюбих в Каврук на Едип Тепели...



Днес РД има Гюлчин С/ Султан



Ново

Гюлчин Хатихан/ Хандан



Ахмет Каякесен/ Харун



Айшегюл Гюнай/ Фюсун в новия й сериал



Ебру в Италия



Селим Байрактар



Мей Джин

Виж целия пост
# 234
#AkınAkınözü eitketi ile 18-24 Temmuz tarihleri arasında Türkiye, ABD, Arjantin, İspanya, Meksika, Malta, Hollanda, Bulgaristan, Şili, Hindistan, Brezilya, Romanya, İtalya ve Peru başta olmak üzere 49 ülke konumundan 203K ileti paylaşıldı.
@akinakinozu

С тага #AkınAkınözü  бяха споделени 203K съобщения от 49 държави, главно Турция, САЩ, Аржентина, Испания, Мексико, Малта, Холандия, България, Чили, Индия, Бразилия, Румъния, Италия и Перу, между 18-24 юли.
@akinakinozu




Статистиката за използване на името на Акън през изминалата седмица излезе.
В Twitter феновете са много активни.
Въпреки отпускарския сезон при съседите сериалите с участието на Акън продължават да се излъчват в много страни по света.
Видеата с тренировките му в спортната зала са доста популярни.
 
 https://twitter.com/only_akinozu/status/1551548297818546178?s=20 … lMVz3EjXfLN9UPLbw
https://www.instagram.com/p/Cgb_VMXudkL/?utm_source=ig_web_copy_link

Има и една нова снимка, за която пишат, че е от посещение на роднини.
Жената на снимката била част от разширеното семейство или нещо такова....поне това разбрах от коментарите.
Смея да напиша, че е готина и малко си приличат с Акън.
С помощ от cvetansk научих коя е дамата на снимката - Езги Узуноз



Akın Akınözü, farklı kesimlerden 100 kişiye en beğendikleri oyuncuların sorulduğu, gelen cevaplar ve yapılan oylama ile Hürriyet Pazar tarafından belirlenen Yılın Jönü listesinde 20 erkek finalist arasından 4. sırada yer aldı. #AkınAkınözü

Akın Akınözü зае 4-то място сред 20 финалисти мъже в списъка "Jon of the Year", определен от Hürriyet Pazar, в който 100 души от различни сегменти бяха попитани за техните любими играчи.





Разбира се, Рейян и Миран държат първенството като любими роли сред феновете и споделянето на снимки, колажи или мисли с тях и за тях не спира. Няма и да спре никога....

"Our live needs no words, just a look 💞.."

#Hercai #ReyMir
#RememberReyMir

„Нашият живот няма нужда от думи, само от поглед 💞 .."

 #Hercai #ReyMir
 #RememberReyMir



Виж целия пост
# 235
Сигурно е, че на есен Акън ще участва в телевизионен проект. За сега са слухове, но вероятно ще участва в сериала по Фокс тв "Богато момиче" с партньорка Алина Боз.

Виж целия пост
# 236
Здравейте на всички в темата.
Не се въздържах да пиша заради този слух.
Дано не е истина за Акън и Алина Боз. Не си го предавам това партньорство.
Не завиждам на Дени как ще издържи.
С другият ни общ любимец ни се размина. Още и се чудя на акъла как напусна и отказа такъв шанс и проект.   
Арабите пишат че Озан Долунай може да й бъде партньор. Със сигурност има такъв проект за Фокс с компания Мед Япъм.

Снимката на Ебру от Италия нова ли е , защото видях младоженците на екзотичен остров.
Ебру е красавица ,какво тяло има. Heart Eyes
Тя си е тренирала спорт и с лекота язди.
Виж целия пост
# 237

Не завиждам на Дени как ще издържи.


Трудно..... хаххаха


Сигурно е, че на есен Акън ще участва в телевизионен проект. За сега са слухове, но вероятно ще участва в сериала по Фокс тв "Богато момиче" с партньорка Алина Боз.



Не харесвам Алина Боз, но със сигурност я предпочитам пред Йойкю.
Гледах Марашлъ с нея и Бурак Дениз и много ми хареса. Въпреки, че не ми е любимка не мога да не призная, че е ролите й се получават почти винаги. Йойкю я гледах наскоро във "Великолепният тандем" с Керем Бюрсин и Ибрахим Челиккол. Добре, че двамата са главните герои и историята се върти около тях, та мадамата я изтърпях. Обаче в 'Игра на съдбата" хич не ми се получи търпението. Още не съм изгледала последните десетина епизода.
Виж целия пост
# 238
Сигурно е, че на есен Акън ще участва в телевизионен проект. За сега са слухове, но вероятно ще участва в сериала по Фокс тв "Богато момиче" с партньорка Алина Боз.
Прочетох, че Алина Боз има смесени корени. Майка й е рускиня, което личи по малкото й име, а бащата е турчин, но има и българска следа, син е на български турци преселници в Турция. Така, че може
да броим девойката за наше момиче.
Успех на Акън с новия проект.
Виж целия пост
# 239
Акън е темпераментен,   Алина е мудна. Може да и се получават ролите й тях двамата ми е трудно да си ги представя.
Какъвто и проект да участва Акън му желая успех и хубав сценарии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия