Екопътеки и всякакви приятни разходки-тема 4

  • 83 478
  • 818
# 735
А да препоръчате марка, подходящи за широко стъпало?
Мерел препоръчвам Simple Smile
Имам такива...
Виж целия пост
# 736
Мерелките са супер, и аз препоръчвам. Излизат чудесни цени в Sportisimo, но е добре да се пробва. Например последните Мерелки ги взех на малко над 100 лв, но са ми леко големи,а са същия размер като предишните.
Виж целия пост
# 737
И аз съм за мерел.
Виж целия пост
# 738
И моите са от Спортисимо Simple Smile Мерих в Декатлон, а поръчах от сайта.
Виж целия пост
# 739
И аз в момента съм с мерелки, с гортекс, супер удобни и здрави, но бяха водоустойчиви първите 6м. Сега краката са ми мокри даже от росата по тревата, кво остава за мокро време, дъжд и сняг...Затова мислех да ги сменям.
Виж целия пост
# 740
и според мен този материал е по-лек и по-удобен за носене, повече се на пасва на крака.
Виж целия пост
# 741
А да препоръчате марка, подходящи за широко стъпало?

Аз съм с широк крак и изпъкнало кокалче, кълна се в Keen. За мен са най-удобните и устойчиви обувки, които съм носила, а съм всяка седмица по пътеките. У нас обаче не се продават, май, купувам ги от амазон.де. И съпругът ми вече е с Keen, след като мина през няколко марки от спортдепо. Не съм пробвала обаче Merrell.

Тези са моите:
https://www.amazon.de/KEEN-Damen-Targhee-Waterproof-Wanderstiefe … mp;th=1&psc=1
Виж целия пост
# 742
А да препоръчате марка, подходящи за широко стъпало?

Аз съм с широк крак и изпъкнало кокалче, кълна се в Keen. За мен са най-удобните и устойчиви обувки, които съм носила, а съм всяка седмица по пътеките. У нас обаче не се продават, май, купувам ги от амазон.де. И съпругът ми вече е с Keen, след като мина през няколко марки от спортдепо. Не съм пробвала обаче Merrell.

Тези са моите:
https://www.amazon.de/KEEN-Damen-Targhee-Waterproof-Wanderstiefe … sr=8-3&th=1&psc=1
KEEN има в Спорт депо.
Виж целия пост
# 743
Пробвай и някои модели на Salomon. Повечето са ужасно грозни, но пък много удобни и мембраната им е добра. За мен е минус, че са широки, аз съм с тесен крак. Имам три чифта, ММ и той има eдни (а той е голям мрънкалник на тема неудобни обувки).
Виж целия пост
# 744
На Salomon съм имала досега през годините два чифта - първите излязоха супер, след няколко години си купих вторите - бяха на месец и половина като почнаха да се късат и да пропускат вода. В магазина не ми уважиха рекламацията, защото тогава гаранцията беше още един месец само. Но продавачът между другото спомена за доста подобни случаи и че били сменили фабриката, или нещо подобно...
Оттогава съм ги изключила, но пък вече може да са оправили нещата, все пак беше преди повече от пет години...
Виж целия пост
# 745
На Salomon съм имала досега през годините два чифта - първите излязоха супер, след няколко години си купих вторите - бяха на месец и половина като почнаха да се късат и да пропускат вода. В магазина не ми уважиха рекламацията, защото тогава гаранцията беше още един месец само. Но продавачът между другото спомена за доста подобни случаи и че били сменили фабриката, или нещо подобно...
Оттогава съм ги изключила, но пък вече може да са оправили нещата, все пак беше преди повече от пет години...
Не сме имали такива проблеми. Държи си гортекс-а. В Дайхман ръсят подобни глупости с едномесечна гаранции. Няма такова нещо - търговската може и да е с различен срок, но законовата е две години:
https://gplawbg.com/garancia-stoka-zakonova-turgovska-pokupka-stoki/
Относно фабриките - изобщо не ми се вярва да се произвеждат само в една.
Виж целия пост
# 746
Това преди повече от 5-6г. Изобщо не съм търсила други гаранции, занесох ги на обущар да ги ремонтира и си ги носих до скъсване при сухо време. Но ги отписах тотално, не може ниска обувка за около 200лв ония години, гортекс уж, да пропуска вода, а и да се скъса шева само за месец и половина. И изобщо не говорим за Дайхман, а за представителния магазин на марката. Иначе, много удобни като подметка, факт. Както и да е.
Благодаря на всички.
Виж целия пост
# 747
Това преди повече от 5-6г. Изобщо не съм търсила други гаранции, занесох ги на обущар да ги ремонтира и си ги носих до скъсване при сухо време. Но ги отписах тотално, не може ниска обувка за около 200лв ония години, гортекс уж, да пропуска вода, а и да се скъса шева само за месец и половина. И изобщо не говорим за Дайхман, а за представителния магазин на марката. Иначе, много удобни като подметка, факт. Както и да е.
Благодаря на всички.
Само като пример ги дадох Дайхман. Simple Smile Иначе съм съгласна, че си случила на калпаво качество. Аз върнах в Спорт Депо едни прекрасни Lowa и още страдам по тях. След едно единствено обуване им се изтъркаха грайферите. Flushed А бяха толкова удобни...
Виж целия пост
# 748
+1  от мен за Salomon. Нося ги вече 3-4 години. Много са удобни и не са ми пропускали вода.
Виж целия пост
# 749
И ние сме със Соломон. Мъжете вкъщи са с големи и широки стъпала, та това е техният избор от 4-5 години. Дребният сега смени с някакви NorthFinder, но са пресни и отзиви нямам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия