Магазини Pepco 10

  • 74 761
  • 754
# 675
В Синсей днес гледах подобни фигури ...сега елен ли беше, или джудже..не помня...но на съща цена, може като вариант и там да видите...Simple Smile

https://www.sinsay.com/bg/bg/samostoyatelno-stoyashta-dekoratsiya-3726q-99x
Виж целия пост
# 676
Аз ходих в Благоевград - нямаше, после в Дупница и там нямаше, питах момичето каза, че УЖ още не ги били получили.. 😁 та някой ако срещне и аз да се наредя за 2 еленчета ..
Виж целия пост
# 677
В Синсей днес гледах подобни фигури ...сега елен ли беше, или джудже..не помня...но на съща цена, може като вариант и там да видите...Simple Smile

https://www.sinsay.com/bg/bg/samostoyatelno-stoyashta-dekoratsiya-3726q-99x
Тези са по -малки ( ниски ) 60см пепковото е 102
Аз се замислях за нашето , но детето много му се радва Елена се казва  . Ако видя аз някъде ще пиша
Ще търся чашата на столче коледна 🙂
Виж целия пост
# 678
То ако наистина докарват по 3-4бр. на магазин сигурно персонала си ги изкупва и за това не стигат до нас.. 😁 Ма хайде дано имаме късмет!
Виж целия пост
# 679
сладкодъвка има в брошурата чаши и гарафа за уйски и ние сме с котка и 3 годишен младеж не му даваме да я дърпа  нито скубе имаше единични случаи на приклещване в ъгъл или дърпане за опашката при което отнесе нокът от котката сега знае и играе с нея само с топчета ...
Виж целия пост
# 680
Някой има ли впечатления от разноцветните дамски бикини по 5 броя?

Чудя се дали отговарят размерите, а и някак тънички и със слаб ластик ми се виждат. Разбира се не очаквам кой знае какво за 5.50, но все пак да не се разпаднат след първото пране. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 681
сладкодъвка има в брошурата чаши и гарафа за уйски и ние сме с котка и 3 годишен младеж не му даваме да я дърпа  нито скубе имаше единични случаи на приклещване в ъгъл или дърпане за опашката при което отнесе нокът от котката сега знае и играе с нея само с топчета ...
Видях ги вече чашите с гарафата, ще се огледам и за тях. Иначе котката и бебка са приятелки, но мисля, че еленчето ще им хареса и на двете и ще искат да си играят с него и може да го разпердушинят Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 682
И при нас няма елени...
Виж целия пост
# 683
В Пепко в Люлин 2, също няма , нито елени , нито феи и джуджета не видях 😞😐. Но пък хвърлих око на едно лед дръвче, бяха само две, обаче не си взех,защото имах много багаж и не ми се влачеше и това. Утре пак ще се пусна.. може да имам късмет 😑
Виж целия пост
# 684
ФеИ....
ФеЙ мъжкя фея ли е?
Виж целия пост
# 685
ФеИ....
ФеЙ мъжкя фея ли е?
Да, фейчо ! 😓
Виж целия пост
# 686
Страхотно голямо джудже (елф) има в Юск за 16 лв🙂
Виж целия пост
# 687

От тези виждали ли сте някъде?
Дали са заредили вече.. Казаха ми,че вероятно само в София ги има 🤦🏻♀

Елени имаше още преди 2 седмици в Гранд мол , бяха ги наредили до Витрините.
Аз взех от гнома и малки гномчета Simple Smile
Елен миналата година купих иначе и сега бих изкупила всичко Neutral Face Обожавам Коледни нещица. 🤭
Виж целия пост
# 688
ФеИ....
ФеЙ мъжкя фея ли е?

И уЙски какво ли значи? Close Joy

Някой има ли впечатления от разноцветните дамски бикини по 5 броя?

Чудя се дали отговарят размерите, а и някак тънички и със слаб ластик ми се виждат. Разбира се не очаквам кой знае какво за 5.50, но все пак да не се разпаднат след първото пране. Stuck Out Tongue Winking Eye

Не рискувай. По 5 не съм купувала, но от комплектите по 3 имам много лоши спомени. За пръв път ми се случва на първото обуване да се разпорят ластиците. Dizzy Face
Виж целия пост
# 689
Страхотно голямо джудже (елф) има в Юск за 16 лв🙂

И всичко има 10% намаление до утре.....та ще стъпи на 14.40 даже джуджакът...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия