Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 573
  • 744
# 240
И аз се чувствам като балък, хаха!  Е, дойде полата от новата колекция, наистина зеленее ама нещо не ми допада, не стои скъпо и готино, ох то и аз не знам какво очаквам....ама се чудя да я върна ли, защото по магазините няма да намеря по-хубава. Тази поне е по-различна, има асиметрия, цвета е по-различен. Но някак не съм уау, и аз не мога да определя кое не ми харесва. И този път С ми е леко свободна, не знам и аз вече какви номера да поръчвам. 😵
Виж целия пост
# 241
Добре ти е полата , но ми изглежда странна .
Виж целия пост
# 242
Добре ти е полата , но ми изглежда странна .
Странна е, щото си я бях сложила като пълен олигофрен, задния джоб отстрани. И не се бях погледнала, сега си я оправих к сложих новата снимка. 🤣 Иначе е асиметрична, малко е странна, наистина.
Виж целия пост
# 243
Море, същата е като в сайта .. нищо уау наистина няма в нея ..
Виж целия пост
# 244
Обаче знаят как да ги снимат , да изглеждат много добре дрехите . Ако я видиш полата в магазина , едва ли ще дадеш толкова пари .
Виж целия пост
# 245
Море, нищо впечатляващо в полата.
Ако трябва да бъда честна, не ми харесва, включително и на снимките в сайта.

Сега погледнах за нещо ново. Ами…. роклята- риза с Luxury принта пак е преиздадена 😁 Докато не тръгне цяла България с този принт, няма да спрат. Вече такова чувство имам.

По-назад в темата стана въпрос за липсващи аксесоари при получаването. Аз съм имала такъв проблем - получих рокля без колан, но след разговор с тях ми го изпратиха. Получавала съм и дефектни дрехи, колан - винаги са ми ги заменяли.
Виж целия пост
# 246
Аз пък получих рокля без плочка, клин-панталон с накриво зашит кожен ръб отпред на единия крачол ..
Виж целия пост
# 247
Лично аз много обръщам внимание на етикета какво пише - на какви градуси се изпира и т.н. Понякога пера опрелени дрехи и на ръка, колкото и да не ми се иска.

Между другото днес получих промо код с - 30% намаление, който важи 48 часа и реших да се възползвам като поръчах тази рокля https://alessa.bg/beat-the-best-bodycon-roklya-nude?current_category=dresses , да видим като пристигне и премеря как ще ми стои. Sweat Smile
Здравейте, зимата и аз получих такъв код и си поръчах доста неща. Не бях поръчвала много време и ми го пратиха. Заблеязах, че последната ми поръчка преди да получа кода е била точно преди 1 година. Интересно ми е дали ги пращат на такъв принцип или просто пращат на определено време на хора, които не са поръчвали от много време. Може ли да погледнете кога Ви е била последната поръчка?
Виж целия пост
# 248
Здравейте, даа така последната ми поръчка е била на 27.06.2021г., а аз вчера получих кода 27.06.2022г., точно 1 година. Grinning
Поне вече разбрах причината за промо кода. Sweat Smile


Лично аз много обръщам внимание на етикета какво пише - на какви градуси се изпира и т.н. Понякога пера опрелени дрехи и на ръка, колкото и да не ми се иска.

Между другото днес получих промо код с - 30% намаление, който важи 48 часа и реших да се възползвам като поръчах тази рокля https://alessa.bg/beat-the-best-bodycon-roklya-nude?current_category=dresses , да видим като пристигне и премеря как ще ми стои. Sweat Smile
Здравейте, зимата и аз получих такъв код и си поръчах доста неща. Не бях поръчвала много време и ми го пратиха. Заблеязах, че последната ми поръчка преди да получа кода е била точно преди 1 година. Интересно ми е дали ги пращат на такъв принцип или просто пращат на определено време на хора, които не са поръчвали от много време. Може ли да погледнете кога Ви е била последната поръчка?
Виж целия пост
# 249
Айде и ние спираме , другата година пак хихи .
Ние като си поръчваме няма нужда да ни дават кодове .
За една година бих спестила много , но не мога да издържа , опитвам да не пазарувам нищо от нета , но не мога .
А те като пратят код нали ,ако си с карта не може да се обединяват ?
Виж целия пост
# 250
Айде и ние спираме , другата година пак хихи .
Ние като си поръчваме няма нужда да ни дават кодове .
За една година бих спестила много , но не мога да издържа , опитвам да не пазарувам нищо от нета , но не мога .
А те като пратят код нали ,ако си с карта не може да се обединяват ?

Официално догодина вече ще поръчам пак нещо! Joy аз се бях ядосала на куриерската фирма Лео Експрес и за това и спрях с поръчките от Alessa, а то ето било на хубаво. Joy
По същия начин съм да не кажа, че дрехите ми са повече от онлайн поръчки, от какви ли не сайтове.
Нямам идея ако си с карта как ще стоят нещата трябва да пробваш ей така като мен една година. Sweat Smile
Виж целия пост
# 251
Момичета, имайте предвид, че за да са активни картите, трябва да има поне 1 поръчка през годината..
Виж целия пост
# 252
Момичета , някоя има ли тази тениска https://alessa.bg/run-the-world-t-shirt-ekryu ? Как е като материя и размер? Отговаря ли си или е умалена/уголемена ? За по - хладно време ли е или може да се носи и сега надвечер ако е по - прохладно ? И това поло около врата стегнато ли е , че аз като цяло не съм фенка на блузи тип поло  (никак даже , все имам чувството , че ще се задуша Smile ) .
Виж целия пост
# 253
Момичета , някоя има ли тази тениска https://alessa.bg/run-the-world-t-shirt-ekryu ? Как е като материя и размер? Отговаря ли си или е умалена/уголемена ? За по - хладно време ли е или може да се носи и сега надвечер ако е по - прохладно ? И това поло около врата стегнато ли е , че аз като цяло не съм фенка на блузи тип поло  (никак даже , все имам чувството , че ще се задуша Smile ) .
Широки са блузките и са дълги, oversize модел, според мен ХС си става чак за М. Не са за сега в жегите, то и вечер е жега и не ги нося много, даже хич. Полото не е по врата стегнато, и аз не обичам много поло. Макар, че понякога и това ме дразни. Като ми се измести някак тениската назад, например не съм я загащила и седна на нея, и я дръпна и почва отпред да ме дразни. Материята не е нищо особено, обикновени памучни тениски, вече имам може би 7-8бр, накупих си във всякакви цветове. Даже тази с мечето черната, която дойде днес, не е с много хубава материя, а уж и тя е същата, подозирам, че след като мине през пералнята ще стане твърда материята, сещате се как стават някои дрехи. Пък уж всички тениски трябва да са еднакви, памучни. Честно казано си купих от Юнона тениски с ръкавче до лакътя за по 35лв. на промоция, и материята е някак много по-мекичка и пада по-тежко някак, ама и от Алеса си купих доста, защото много ми харесва дължината на ръкава.
Виж целия пост
# 254
Какво стана накрая, тъпото Лео не знаело дали ще може да дойде днеска и ме прати аз да обикалям западна промишлена зона да им търся тъпия склад и да си я взема сама. Та оттук нататък с големи букви в коментар ще им пиша никога повече да не ми пращат с Лео експрес.
Полата не ми е до коляното, но ми допада като дължина, аз не се и възприемам с по-дълга. Ще пусна снимки после, че не се снимах и сега ме мързи да се обличам пак.
Море, разбирам те напълно. Като дадеш три пъти повече от стандартното за дреха някак си искаш да се отличава с нещо. Аз с дънковото яке се чувствах по същия начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия