Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 6 тема

  • 28 571
  • 744
# 405
Момичета, качени са дрехите от рекламата на verano azur с яхтения принт в зелено и розово 🙂
Виж целия пост
# 406
И само една рокля в Л размер и скъпи поли -панталони ...
Виж целия пост
# 407
Красота !
Аз дългия разав панталон исках да поръчам , но отгоре няма топ, за да го комбинирам.  Ако случайно пуснат и топ, ще си редактирам поръчката вместо розовата рокля, ще взема панталон и топ и готово. Ще видим.

Това е поръчката ми , нямам търпение да ги видя на живо и да разбера моето ли е.

Виж целия пост
# 408
И аз поръчах зелената рокля. Хубавото е, че са налични и няма да се чака.
Виж целия пост
# 409
Аз поръчах зелената риза. Странно че е до М размер. Интересно дали Л се е изчерпал или изобщо не е издаван. Като дойде ще я видя 🙂
Виж целия пост
# 410
Не са издавали Л според мен за ризата .
Виж целия пост
# 411
И аз се надявам да пуснат топове с тези принтoве, ама с нормална дължина, че в последно време при тях всичко е кроп топове...
Виж целия пост
# 412
Жалко , че не предлагат тениски с принтовете .
Виж целия пост
# 413
Ауу голям кич са тези нови дрешки. Харесвам принтове и цветове, но това ми боде очите. Според мен са вкарали прекалено много ситнички несинхронни цветове. Вярно въпрос на вкус. Обожавам този панталон от друг бранд. И с 20% отстъпка ще пропусна.
Виж целия пост
# 414
Ауу голям кич са тези нови дрешки. Харесвам принтове и цветове, но това ми боде очите. Според мен са вкарали прекалено много ситнички несинхронни цветове. Вярно въпрос на вкус. Обожавам този панталон от друг бранд. И с 20% отстъпка ще пропусна.

На мен пък този ми е кич. Някакви пилета на обратно, ама въпрос на вкус 🙂
Виж целия пост
# 415
ElleBg, вие все говорите за всевъзможни брандове и модели, но не и за Алеса (каквато е насочеността на точно ТАЗИ тема).
Има толкова много теми за мода в този сайт, пробвайте там Simple Smile
Виж целия пост
# 416
ElleBg, вие все говорите за всевъзможни брандове и модели, но не и за Алеса (каквато е насочеността на точно ТАЗИ тема).
Има толкова много теми за мода в този сайт, пробвайте там Simple Smile
Ами да, тук се коментира Алеса, къде отрицателно, къде положително 🙂 то нищо чудно някой да я е пуснал да рекламира другия бранд, който редовно се заяжда на дребно с Алесите😏
Виж целия пост
# 417
Всичко е супер, супер късо или разголено от това, което качих днес.   Majestic Garden роклята я поръчах с идеята, че има дантела и ако ми е много къса ще я отнеса на шивач, за да ми добави и отдолу. Новите неща обаче са си само за партита, а цената на пола - панталона направо ме смая. Зеления принт е приятен, но няма нищо като за мен 😕.
Виж целия пост
# 418
Да се включа и аз.. Simple Smile Още от рекламата на Verano Azur много ми хареса яхтеният принт в розово и се надявах да пуснат в продажба дрешки с него. Та, сега когато ги разгледах, като че ли роклята най-много ми привлече вниманието, но като се замислих е доста ограничаваща - само за летния сезон, не знам как бих я носила без сутиен и т.н. Взех, че се отказах от нея.
Сега сериозно съм се "хванала" за роклята в Luxury модела, защото ми се струва, че е подходяща и за официални поводи, и за ежедневно носене. Някой има ли я, харесва ли ви моделът, предимства, недостатъци?
Благодаря предварително! Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Тази не бих си я взела и на 50 процента намаление , прекалено стар модел стана , за мен все пак си им минава модата на старите неща , иначе сигурно е хубава и тази  . Имам зелената обаче и ми харесва .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия