Сто и втора всесезонна плетаческа тема

  • 52 623
  • 903
# 255
Видях и есенен вариант, много е красив, но докато го направя може да е следващата есен или след нея. Не съм спринтьор
Виж целия пост
# 256
Ааа пипкаво е, ама и аз съм го заплюла, все пак съм котколюбител Relaxed
Виж целия пост
# 257
Представих си мотива с котките на чанта тип мочила или раница. Жестоко ще е.
Виж целия пост
# 258
Кой обича котките, за идея
https://www.instagram.com/p/CV5ZRImITeU/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 259
Същата дизайнерка има и Youtube канал, впечатляващи "картини" прави от прежда...самата техника Интарсия не я бях чувала. Много интересно....
Виж целия пост
# 260
Същата дизайнерка има и Youtube канал, впечатляващи "картини" прави от прежда...самата техника Интарсия не я бях чувала. Много интересно....

Може ли да споделите кой е каналът? Нещо не успях да го открия.
Виж целия пост
# 261
Голяма играчка е интарсията. На машина е една идея по-лесно, но пак е занимавка и трябват разни приложения към машината.
Ще се повторя, много по-лесна техника е с бродиране на бримки отгоре, а ефекта е същия.
Виж целия пост
# 262
https://m.youtube.com/watch?v=JH52h0Zqtb0
Виж целия пост
# 263
Уникално е това момиче - плете и рисува и с двете ръце! Не съм си мислела за подобни картини, като гоблени, плетени на 1 кука.
Виж целия пост
# 264
Може да го знаете този сайт, но може и не, та за това го споделям. Има много списания, модели за плетене и какво ли не. Simple Smile))
https://www.passionforum.ru/
Виж целия пост
# 265
имам по малко меки прежди. Simple Smile
и идеи Simple Smile

https://www.stranamam.ru/post/14989459/

https://www.youtube.com/watch?v=0eGrzTWcqbM

https://www.youtube.com/watch?v=jtH25R-h9uQ

Виж целия пост
# 266
Кажи честно! Днес оплетох
Нямах очички, и много не си падам по амигуруми, но стана симпатична
Виж целия пост
# 267
хахаха, мислех да махна малко от мини-остатъците с костенурчета или други дребни (май бях попаднала на октоподчета и китчета), Simple Smile да им сложа халкички дечковците да си го закачват на чантичките Simple Smile
Виж целия пост
# 268
И аз от остатъци и да видя какъв размер излиза Simple Smile става за чантичка, за ключодържател май е голямо( въпрос на вкус вероятно)
Много е приятно, меко Simple Smile и бързо става
Ето още една идея https://youtu.be/t7MhlOhEOEs
Виж целия пост
# 269
Wink ще показвам Simple Smile когато направя нещо. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия