Пъзели 43

  • 25 278
  • 752
# 465
Моите китки.
Виж целия пост
# 466
Отворих Шмид, но съм с лошо предчувствие Confused
От рамката ми излезе една дублираща част и две потенциални липси (съседни една на друга). Може и да излязат, разбира се, ще се надявам до края, но не ми изглежда много оптимистична ситуацията.
Виж целия пост
# 467
Какво редиш на Шмид, да ме си разместила нещо?
Виж целия пост
# 468
Ъгълче е едното, другото съседно пак от рамката...ще видим, засега не съм проверила фанатично всички части, но колкото пъти погледна не ги виждам. Но бързичко върви, така или иначе днес или утре ще се види.
Виж целия пост
# 469
Трудното предстои. Educa 500
Виж целия пост
# 470
Като сте започнали да показвате недовършени пъзели, да се отчета и аз. Дотук съм я докарала с каляската, снощи  закъсах като Марко на Косово поле Grinning сега работя по въпроса.



Бухтичка, надявам се да остане само предчувствие, на мен скоро ми се дублираше една частичка от Равенсбургер, но нямаше липси.
Виж целия пост
# 471
И аз ще се включа с един, че както не намирам време да редя, кой знае кога ще го довърша…
Виж целия пост
# 472
А този е нареден още от сряда, но едва сега успях да го снимам. Равенсбургер, 1500 парчета:
Виж целия пост
# 473
Ghibli, и красив, и труден, браво!

Заповядайте, повозете се. А ако  чуете някога, че имам мераци да купувам спици и колела, Овреме ме спирайте Joy

Виж целия пост
# 474
sali, на грешните хора казваш. Ние по-скоро ще дойдем да помагаме със сглобяването. Нали обичаме пъзели Satisfied
Виж целия пост
# 475
И аз ще се включа с един, че както не намирам време да редя, кой знае кога ще го довърша…

Този го имам, разкошен е.
Виж целия пост
# 476
Със закъснение, но да кажа за най-трудния и най-лесния пъзел: и при мен го има това, че всеки пъзел първоначално се усеща труден, а после някак се нарежда. Като най-мъчително съм запомнила реденето на "Ръченицата" и DnD пъзела, а лесно и приятно ми беше да редя момичето с книга и полския замък Вавел:
Скрит текст:






Виж целия пост
# 477
Ето го спящото бонбонче:
Виж целия пост
# 478
Това беше светкавично бързо за толкова много черен фон. Поздравления!

Много са интересни такива снимки "в процеса на редене", и после хоп - вече е готов пъзелът Grinning
Виж целия пост
# 479
Как ме изпреаври само... тъкмо идвах да й кажа "трудното докато започне и май свърши, а?" Grinning Респект! Явно на Едука наистина само дърветата са трудни, щом и този фон се реди толкова скоростно Simple Smile

Аз наредих Равенса и отворих конете на Jumbo, но най-много да ги сортирам, преди да се срещна с Евето да й предам пътуващите. Следобед ще видим как ще тръгне пъзелът, и аз като Мона Лиза очаквам да не е хич лесен, но разчитам на марката и се надявам, че няма да е невъзможен.


Мислих, мислих... май ето тези двата са ми били най-трудни:
Скрит текст:


А за лесени, бих посочила ето тези (макар че след време все ми се струва, че никой пъзел не е бил труден, само така съм си мислела; освен двата по-горе, затова и тях показвам):
Скрит текст:


И нарая да се оплача, че пак ми пристигна поръчката без книгоразделител и без кафе. Здраве да е, не ми се занимава да им обяснявам пак колко е глупаво да кажеш на клиент, че нещо ще му подариш, пък да не му го подариш... Важното е, че не са ми гепили стикерите за лепене, че те са единствения полезен подарък, който пращат от време на време Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия