Подготовка за малкия човек - тема 19

  • 37 070
  • 766
# 735
Момичета, виждали ли сте в някой физически магазин тази кошара, защото съм я харесала, но искам да я видя наживо, понеже днес се разочаровах доста от някои неща, които бях харесала онлайн и видях в магазина … не беше както си ги представях. А днес ходихме и във Вис Виталис и в Рая тойс и я нямаха.
Имаше я налична в Хиполенд в България мол и аз се бях спряла на нея. Там попаднах и на много отзивчива консултантка и ми обясни, че матраците в кошарата са много тънки и е редно да се вземе стандартен по висок матрак. Но днес по-рано видяхме тези сгъваемите, понеже ще ни се налага да пътуваме мислим да вземем един такъв само като сме извън вкъщи.
Виж целия пост
# 736
Ние купихме същата от Хиполенд младост. Материята й е от плат, а не от тези шумящите. В склада имаха само цвят мента.

Момичета, виждали ли сте в някой физически магазин тази кошара, защото съм я харесала, но искам да я видя наживо, понеже днес се разочаровах доста от някои неща, които бях харесала онлайн и видях в магазина … не беше както си ги представях. А днес ходихме и във Вис Виталис и в Рая тойс и я нямаха.
Виж целия пост
# 737
Здравейте, срещали ли сте някъде из дрогериите бебешка козметика с подарък чанта подходяща за количка?
Виж целия пост
# 738
Аз бях взела такава на Биодерма вътре с подложка за преобуване, ползвах я в началото преди да си поръчам за погачата по подходяща. Но върши работа и тя.
Виж целия пост
# 739
А има ли някаква разлика за постоянна кошара между такива сгъваеми и дървени?
Някой, който е гледал деца и в двата вида. Не мога да реша.
Виж целия пост
# 740
Момичета, някой случайно да има код за отстъпка в емаг?
Виж целия пост
# 741
Аз съм гледала и в двете. Хубавото на дървените е, че повечето сега се превръщат в обикновено легълце като порасне детенцето, Има и вграден повивалник, както и люлеещ механизъм и чекмеджета за съхранение /има подобни и преносими/. Моето ще си има собствена стая и за там съм взела комплект с дървена кошара, гардероб и скрин, които стават после на легло, бюро, нощно шкафче и т.н. Сгъваема кошара ще ползвам в хола, за да наглеждам детето през деня като започне да си играе и изправя, за път също. Реално, ако нямате много място и кошарата ще бъде до вас на спалнята, а не в отделна стая, в повечето случаи взимат гнезда или преносими кошари.
Виж целия пост
# 742
Много благодаря за коментара. Ще е до нас в спалнята. Мислех за тези легна до леглото, които се допират, но са само за няколко месеца в началото и се отказах.
Виж целия пост
# 743
И ние сме на същия вариант - за стаята трансформиращо легло, скрин и гардероб, а за в нашата спалня, понеже не разполагаме с много място, кошарка на Лорели некст ту ми, която след шестия месец може да се ползва за игра. Гнездата категорично не се препоръчват да спи бебето нощем в тях.
Виж целия пост
# 744
И при нас ще бъде така, сега покрай намаленията купих една от тези мини-кошарки на Kickaboo за спалнята ни, а след 6-ти месец ще го преместя в дървено легло в неговата стая.

И понеже стана дума за сгъваемите матраци, моята кошарка е толкова малка, че имаше само сгъваеми матрачета в този размер. Обаче пробвах да набутам матрачето в калъфа от подложката, която си върви с кошарката, и ми хареса как стана, държи го достатъчно стегнато да не се криви на сгъвката. Става за първите няколко месеца.

Но също чакаме да стане готово новото ни жилище и ако преместим там по-рано ще мога да събера леглото в нашата спалня, да си спи там.
Виж целия пост
# 745
Ние ще го играем обратното (по план Grinning)
Директно дървено в детската, да свиква с обстановката, ще сложим още едно легло за нас и после ще се изнесем ние Grinning Ако видим зор ще взимаме и подвижно.
Виж целия пост
# 746
A през деня в гнездо може ли да си спинка? За нощно време и аз съм чела, че не е хубаво.
Виж целия пост
# 747
Ако го гледаш непрекъснато, за да не си лепне лицето в страницата - да. Аз подозирам че ще се опитвам също да дремвам Grinning
Виж целия пост
# 748
Ние ще го играем обратното (по план Grinning)
Директно дървено в детската, да свиква с обстановката, ще сложим още едно легло за нас и после ще се изнесем ние Grinning Ако видим зор ще взимаме и подвижно.

И това е вариант, наши приятели направиха така и направо купиха комплакт обзавеждане за детска стая с легло приста, което ще остане за детето. Но при нас няма смисъл, защото ще се изнасяме и после ще даваме жилището под наем, та ще оставим бъдещите наематели да кажат как искат да се обзаведе стаята.
Виж целия пост
# 749
Имаме готовност и за този вариант - поръчахме легло персон и половина за детската, уж да има бабите къде да спят като идват да помагат, но и аз през деня да полягвам, а той в леглото си. Пък може да обмислим и за през нощта вариант...

Ние ще го играем обратното (по план Grinning)
Директно дървено в детската, да свиква с обстановката, ще сложим още едно легло за нас и после ще се изнесем ние Grinning Ако видим зор ще взимаме и подвижно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия