Седмокласници 2022/2023 - Тема 1

  • 57 596
  • 759
# 255
Добре дошла!При нас голяма част от учителите ще бъдат нови и въобще не знам. От Септември курс по БЕЛ. Иначе  единият иска да ходи на състезание в Созопол по Мат.
Виж целия пост
# 256
От втори опит, че обърках темите:

Здравейте,
приемате ли попълнения?

Имам седмокласник 2022-2023, а в допълнение кандидат - студент живот и здраве.

Добре, че малката ще ми е 1 кл. след три год. Grinning
Ще съм ви благодарна за инф., ще се включвам  на база предния ни опит са кандидатстване. Но съм сигурна, че съм доста изостанала за пет г.
Виж целия пост
# 257
Добре дошла!В момента е позамряло заради лятото.
Виж целия пост
# 258
Здравейте момичета и момчета,
нахлувам в темичката ви, защото мисля, че е време да ви предадем щафетата и към Фейсбук групата за 7 клас, която е създадена от набор 2007г.
https://www.facebook.com/groups/951846108620884
Изберете си сред вас кои потребители искат и могат да ѝ бъдат админи; ние бяхме 4 момичета. Нека да ми пишат, за да знам на кого да предоставя администраторските права. Групата започна с хора от форума, но вече има и много други. Споделят се пробни изпити, материали и пр. Създали сме правилата за писане там, да няма обиди, груб език и т.н. Но истината е, че не сме се натъквали на нито един случай на нарушаване.
Дано и тя ви е от полза в предстоящата ви трудна година Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 259
Здравейте момичета и момчета,
нахлувам в темичката ви, защото мисля, че е време да ви предадем щафетата и към Фейсбук групата за 7 клас, която е създадена от набор 2007г.
https://www.facebook.com/groups/951846108620884
Изберете си сред вас кои потребители искат и могат да ѝ бъдат админи; ние бяхме 4 момичета. Нека да ми пишат, за да знам на кого да предоставя администраторските права. Групата започна с хора от форума, но вече има и много други. Споделят се пробни изпити, материали и пр. Създали сме правилата за писане там, да няма обиди, груб език и т.н. Но истината е, че не сме се натъквали на нито един случай на нарушаване.
Дано и тя ви е от полза в предстоящата ви трудна година Flowers Four Leaf Clover

От опит-по-добре е да си създадете ваша си фейсбукгрупа-точно предлаганата беше изключително неполезна в сравнение с др години-качваха се много малко ПИ ( нямам идея защо).Иначе предишния набор може да ви предаде паролата на форумската поща,която последните години също се обезсмисли,защото и там не се качват нови материали и ПИ.
Виж целия пост
# 260
В пощата наистина няма много движение след предпоследния набор. Тогава наши мами качиха доста предварителни изпити по БЕЛ и МАТ, сега от последния 7клас има по един в тези папки.
Но дори и така, пак има смисъл от пощата.
Виж целия пост
# 261
Още по-полезна ще е,ако всеки следващ набор качва  нови материали в нея,а не само ползва.
Виж целия пост
# 262
Освен това едната от "администраторките" с инициали ВЛ леко си беше повярвала във властта си. За нарушаване на правилата на собствената ѝ група, което отбелязах, си позволи да ме изхвърли.
Та не е съвсем безпроблемна групата, особено що се касае ниво на модерация.
Госпожата беше явна привърженичка на хомеопатията и не и издържаха нервите на мнението ми, че това е пълна шарлатания. И всичко това обсъждайки, че има училище по "Екология и хомеопатия", в контекста на новата модна тема във фейса "Зомбирате си децата, а вие сте предрусали майки...аз моето го оставих да има нисък резултат и съм щастлива от това..." И т.н., и т.н.

Или нещо от сорта "Не най-желаните училища са най-добрите, особено ако детето ти влезе прекрасен човек и излезе полуробот, да не се окаже, че провалът на изпитите е най-хубавото нещо..." И още такива бисери от типа "гроздето е кисело".

Полезно ще е всички, които вече нямат отношение към темата, да предадат администрацията и модерацията на нови потребители. Така като гледам ще са поне няколко от многото администратори.
Виж целия пост
# 263
Напълно съгласна, но явно активността тази година е била в друго направление. Както споменах - предният ни набор се справи повече от чудесно с качването на материали.
Още по-полезна ще е,ако всеки следващ набор качва  нови материали в нея,а не само ползва.
Виж целия пост
# 264
Светла е права. Направете си нещо малко и затворено. Последната истински полезна седмокласна ФБ група , свързана с форума, беше на набора, който сега ще е в десети клас, въпреки че и там си имаше недостатъци.
Виж целия пост
# 265
Светла е права. Направете си нещо малко и затворено. Последната истински полезна седмокласна ФБ група , свързана с форума, беше на набора, който сега ще е в десети клас, въпреки че и там си имаше недостатъци.
Да,аз  отчитам като недостатък,ако групата е огромна и всеки,който даже не е писал във форума може да членува в нея.Пример-в последната в началото някой качи ПИ и веднага започнаха разправии,че това не е редно ,защото било интелектуален труд  на школата и прочие и повечето хора предпочетоха да не качват,за да не се разправят.
Виж целия пост
# 266
Ако организирате нова група, ще може ли я да споделите?
Виж целия пост
# 267
Ако на никого не му се занимава и групата е основно за материали, то може да възкресим качването им в пощата, както си беше преди. Така и няма да се изгубят. Реално в момента няма материали там от предходния випуск, качвали са се в групата..
Виж целия пост
# 268
Аз влязох във въпросната фб група и след 5 минути я напуснах. Нищо полезно не видях като информация.
Виж целия пост
# 269
Ако на никого не му се занимава и групата е основно за материали, то може да възкресим качването им в пощата, както си беше преди. Така и няма да се изгубят. Реално в момента няма материали там от предходния випуск, качвали са се в групата..
За съжаление и в групата почти не се качваха...Проблемът с пощата беше,че си има правила да се пише редовно в темата,за да се получи паролата,а не всеки има това време.Иначе в пощата си е добре да се качват материали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия