АВГУСТ 🤱🏻 2022 🌸 👶🏻 (Тема 14)

  • 46 823
  • 747
# 405
Ох момичета, сега пак с тея грамчета, голям стрес.
Ясно, че различно мерят, ясно, че е трудно вече.
manoela незнам дали си видяла, че ние сме качили 100гр по техните измервания, за 3 седмици... Всичко му отговаря на 34сед, а аз съм 36+3....
Поне ви казват "ще гледаме положението" и ако се наложи се вземат мерки. Бебоците са големи и ще са добре.
Мен няма да ме погледне никой вече, като прочетох, страдание и "кръвното ми падна"... Трябва да разчитам на различните, апарати и на различните лекари, че не са мерили хубаво. И на моя доплер, уж всичко добре, как ще дочакам до последната седмица на месеца незнам. Ще се вглабявам сега в движенията. Disappointed
Виж целия пост
# 406
Моят багаж е готов за родилното,днес ми дойде и комлекта за изписване на малкия господин😊ще ви пусна и снимка да го видите😊изках да е по-официален.
С прането и гладенето и със тях преключих, остана само ММ да сглоби леглото и сме готови за бебо😊💙
Утре съм на преглед да видим какво ще каже док.Преди две седмици всичко беше Ок, само плацентата беше втора степен и ме попита дали пуша, а аз не съм пушачка.
Виж целия пост
# 407
Ох момичета, сега пак с тея грамчета, голям стрес.
Ясно, че различно мерят, ясно, че е трудно вече.
manoela незнам дали си видяла, че ние сме качили 100гр по техните измервания, за 3 седмици... Всичко му отговаря на 34сед, а аз съм 36+3....
Поне ви казват "ще гледаме положението" и ако се наложи се вземат мерки. Бебоците са големи и ще са добре.
Мен няма да ме погледне никой вече, като прочетох, страдание и "кръвното ми падна"... Трябва да разчитам на различните, апарати и на различните лекари, че не са мерили хубаво. И на моя доплер, уж всичко добре, как ще дочакам до последната седмица на месеца незнам. Ще се вглабявам сега в движенията. Disappointed
Поне е симетрично мъничко бебечето, което най-вероятно си е ген. При мен само коремчето изостава, според всеки лекар различно, но..
И аз точно защото често чета думата страдание и ми става лошо. Направо паническо разстройство получих вече.
Виж целия пост
# 408
А Барбалена, полуготов, защото си поръчах еднократни подложки, сутиен за кърмене, превръзки и крем за зърна. Туй то 🤣
Виж целия пост
# 409
И моето ромпърче дойде с пелената за изписването. Много хубава материя и е мн красиво на живо. За напред ще поръчвам от страничката на Барбарони☺
Виж целия пост
# 410
А Барбалена, полуготов, защото си поръчах еднократни подложки, сутиен за кърмене, превръзки и крем за зърна. Туй то 🤣

Joy

Значи, аз си изпрах старите и новите нощници, имам подложки за леглото, следродилни превръзки, и малък пакет памперс Laughing Имам два комплекта за изписване, ама не са изпрани, и трябва да взема още един с дълъг ръкав + пелена Smile

Пердетата са за пране, вкъщи е хаос и бебо има само чисто бели бодита, и то, щото са от каката Laughing В краен случай ще го облека с ромпъри с размер 0-3 месеца Scream
Виж целия пост
# 411
Момичета, моето бебе също по дребничко върви и това страшно ме стресира. Последно беше около 2400грама, а тогава бях в 35+2. Направо се моля до секциото да достигне поне 2800гр., че да е в рамките на нормалното,  макар и на долната граница. И доктора и той хич не че успокоявя с това,че аз съм била доста дребна, нямало как да имам голямо бебе.
Аз за изписването ще взема някое от по сладките ромпърчета, които имам вече. С дълъг и къс ръкав и ще подбирам според температурите тук.
Багажът ми също е почти готов, малкия доста ме подритва долу и сега ме е хванала параноята да не вземе да спука плодния мехур и от планово да стане спешно секцио. Но и лекаря казва, че дори и да се случи в такава късна седмица нямало нищо страшно. Дори и дребничко бебето ми щяло да си е доносено и добре понеже растяло все пак непрекъснато и всичко си изглеждало пропорционално.
Много се чудя особено по опитните мами, да попитам какво слагате допълнително в бебешката количка? Специални чаршавчета за количка или напасвате пеленки?
Изобщо не знам какво да слагам вътре с тази количка..
Виж целия пост
# 412
Милото, точно в 36+2 съм.
Благодаря ви момичета!
Аз не съм се кой знае колко хвърлила в паника, ако беше така щях да тичам за второ мнение, просто наистина и доктора като го видях, че се притесни докато я мереше и аз се притесних, даже забравих да му покажа изследванията си. Предния път също така стана просто после уточни, че като я е премерил втория път е излязла с 1 седмица назад, а първия път е била над 2 седмици назад.
За магнерода ми каза да го спирам вече, бях на 3х2. В никакъв случай не очаквам да родя бебе гигант или бебе като на всички други, знам че ще е дребна и аз и сестрите ми също сме се родили по 2 100 2400 даже преносени, ноо определено точно неговия притеснен поглед като видях се притесних и аз. Още повече, че и на самия ехограф си пише +-200гр, което хич не е малко като отклонение. Бисквитке, моята днес я измериха 2400.
Иначе аз съм на 98% готова с багажа, днес си взех и куфар и ми остава само да сложа четка за зъби и паста в багажа.
Моята пелена е тази
Виж целия пост
# 413
Милото, много е хубаво комплектчето!

За справка..моята плацента беше 2ра степен в 30седмица. И това явно по никакъв начин не пречи на растежа, щом моето бебче беше 2седмици напред.

Manoela, ти трябва да си вече в 9ти месец. Няма страшно! А и дебело бебе, не е по-добре от дребничко. Горе главата!

Аз днес се разплаках ей така без причина. Нещо много се развълнувах, че съвсем скоро ще сме 3ма. После леко ме обвзе паниката как ще се справяме. И такива неща..
Виж целия пост
# 414
Момичета, някой да се сеща дали боли прегледа за разкритие? Ще ходя след седмица да видят докъде съм...
Виж целия пост
# 415
[bМилото[/b], много е хубаво комплектчето!

За справка..моята плацента беше 2ра степен в 30седмица. И това явно по никакъв начин не пречи на растежа, щом моето бебче беше 2седмици напред.

Manoela, ти трябва да си вече в 9ти месец. Няма страшно! А и дебело бебе, не е по-добре от дребничко. Горе главата!

Аз днес се разплаках ей така без причина. Нещо много се развълнувах, че съвсем скоро ще сме 3ма. После леко ме обвзе паниката как ще се справяме. И такива неща..
Ние скоро ще сме 5ма Simple Smile ха ха ха
Виж целия пост
# 416
Момичета, някой да се сеща дали боли прегледа за разкритие? Ще ходя след седмица да видят докъде съм...
На мен доктора ми го прави този преглед миналата седмица и изобщо не усетих никаква болка. Но нямах и никакво разкритие все още.
Виж целия пост
# 417
Момичета, някой да се сеща дали боли прегледа за разкритие? Ще ходя след седмица да видят докъде съм...
Повечето казват, че е болезнен. Мен вече 2 пъти са ме преглеждали за разкритие и абсолютно не мога да кажа, че ме е боляло. Да, неприятно е, но на мен никой гинекологичен преглед не ми е приятен.
Виж целия пост
# 418
И аз нищо не усетих. Бях с 2см разкритие. Може би е въпрос на отпускане. Аз бях супер спокойна и отпусната.
Виж целия пост
# 419







Според тези данни, на всички бебетата са в нормата. Предвид и че не може да се измери с точност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия