Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 203
  • 1 215
# 210
Питките за гирос са тази седмица на оферта с Lidl Plus.
Виж целия пост
# 211
Пийкок, явно предишния път съм видяла само кашоните с подправки, но не и тях, сигурно е имало малко бройки и на тази височина не съм имала шанс да ги видя. Но вчера ги видях, две кашончета бяха, но имаше само безинтересни за мен видове...
Лещата ише ли съдържа една странна съставка? Преди време имаше нещо, което ме отказа да я пробвам...Иначе и вкъщи лещата я готвим 30-40 мин, бързо става.
Виж целия пост
# 212
При нас си остава от 7:30 - 22:00. Само в неделя са от 8:00 - 22:00. Но специално филиала, в който ходя им пръска най много парата при нас. Пълно е с чужденци и чак WiFi пускат заради тях специално лятото. То за това и никога нищо не можеш да намериш. Нас нормалните български граждани за нищо не ни бройкат обаче.
А не знам как ви е заредено сутрин при отваряне, при положение, че рафтовете остават незаредени преди затваряне. Освен ако седят до полунощ после или започват работа в 6.
Виж целия пост
# 213
При нас отваря сега в 7:30, зимата беше 8, но винаги преди да си наумим за нещо да се редим сутрин, вечерта гледам Лидл плюс и работното време на филиала. Поне там е винаги ъпдейтнато. Междувпрочем, не ми е правило впечатление, още има ли на големите табели часовете на отваряне и затваряне (онези 20м високите до магазините)?
Виж целия пост
# 214
А не знам как ви е заредено сутрин при отваряне, при положение, че рафтовете остават незаредени преди затваряне. Освен ако седят до полунощ после или започват работа в 6.
Аз за ходене сутрин визирам особено новите промоции, а тях ги редят от неделя вечер, та дори и в събота съм виждала, макар доста рядко.
Виж целия пост
# 215
А не знам как ви е заредено сутрин при отваряне, при положение, че рафтовете остават незаредени преди затваряне. Освен ако седят до полунощ после или започват работа в 6.
Аз за ходене сутрин визирам особено новите промоции, а тях ги редят от неделя вечер, та дори и в събота съм виждала, макар доста рядко.

За промоциите от понеделник е така, да. Ако много искам нещо от тях е най-добре в неделя следобед или понеделник да отида. Но за останалите дни - няма шанс. Всичко е на късмет.
Виж целия пост
# 216
Моя филиал от доста време отваря в 8.00 ч. Идеално ме устройва ако ще щурмувам за нещо. Ставам, ММ е направил кафето, изпивам го и отивам спокойно. Ако и да има 15 - 20 други чакащи - не ми пречат хората. Все пак вътре се пръскаме по различни места, по интереси.
Преди време след касите седяха някакви клети лелки с таблети и правеха анкети - кой кога и какво пазарува, дали получава брошура. Явно и с тях, и чрез касите са проучили кога има наплив в магазина и са съобразили раб. време. Те си знаят,  плащат всичко изработено. Трябва да е удобно за персонала, да се спазва КТ и също да няма "празно" работно време.
Виж целия пост
# 217
Работното време е променено от този понеделник. Не беше отразено нито в Лидл Плюс, нито никъде. Работното време се определя от това колко клиенти има. Например при нас сутрин от 7:30 до 08:00 нямаше почти никого, както и вечер след 21, затова и са ни отрязали по половин час в началото и края. Водещото в цялата верига Лидл е продуктивността, всичко друго е по-маловажно. Другите вериги могат да си позволят да отварят и затварят по-късно, както и да работят с повече служители, защото продуктивността не им е топ приоритет. Сега промениха начина на изчисляване на продуктивността, новите цели са изключително трудни за постигане. Това води до по-малко персонал на работа, като разликата е доста сериозна. Работим с една трета по-малко служители на смяна, за да можем да хванем целите(ако преди месец отваряхме 5-6 човека, сега отваряме 3-4). Има реален риск и от съкращения. И не, нито работата е намаляла, нито оборота.
Виж целия пост
# 218
Работното време е променено от този понеделник. Не беше отразено нито в Лидл Плюс, нито никъде. Работното време се определя от това колко клиенти има. Например при нас сутрин от 7:30 до 08:00 нямаше почти никого, както и вечер след 21, затова и са ни отрязали по половин час в началото и края. Водещото в цялата верига Лидл е продуктивността, всичко друго е по-маловажно. Другите вериги могат да си позволят да отварят и затварят по-късно, както и да работят с повече служители, защото продуктивността не им е топ приоритет. Сега промениха начина на изчисляване на продуктивността, новите цели са изключително трудни за постигане. Това води до по-малко персонал на работа, като разликата е доста сериозна. Работим с една трета по-малко служители на смяна, за да можем да хванем целите(ако преди месец отваряхме 5-6 човека, сега отваряме 3-4). Има реален риск и от съкращения. И не, нито работата е намаляла, нито оборота.

Защо ли не се учудвам. Всяка компания с грешни приоритети прави подобни промени, особено сега. Максимален профит с минимални разходи. И всичко се стоварва на гърба на кадърните служители. Но мисля голяма част от клиентите не подкрепят надценените стоки и още и още хора ще пазаруват все по-малко там. Не че в други вериги не е подобно положението, де.
Виж целия пост
# 219
Още едно ново откритие от мен.

Тези и зелените съм опитвала и ми харесаха.
Има и с разни плодове, но аз не съм фен, затова нямам отзиви за тях. След мюслите , които са намалени тази седмица, тези са ми новия фаворит Wink
Виж целия пост
# 220
Не са ли с палма и гфс тези?
Бях взимала за стотинка от скреча, ама ги дъвкаха един месец моите.
Виж целия пост
# 221
Добре, че отворихте темата за работното време - бях се засилила утре да ходя преди работа за една кутия бонбони. Ще се наложи да вляза в Кауфланд обаче - и на нашия филиал на сменили работното време и вече отваря в 8.
Иначе съм минимизирала пазаруването в Лидл - миналата седмица пропуснах, тази като гледам също ще я пропусна.
Виж целия пост
# 222
Новата брошура
Виж целия пост
# 223
Ег@ти цифроманията...
Финиш 26 бр...15 лв

Преди това беше цената за 12 бр от тоалетната хартия с овцата

Айде, ще се срещнем на паркинга на Лидл в сряда . Всички ще се юрнем да изкупим иначе празния магазин в сряда

НадЯницата вече по- скъпа от мръвката
Виж целия пост
# 224
На Финиш тези таблетки power 15.99 им е редовната цена попринцип. 20 лева не са стрували, че да го намалят на 14.99 ама айде..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия