Пазаруване от answear.bg - Тема 2

  • 82 357
  • 871
# 690
А имате ли писмо от изпълнителния директор с резюме за 2022 и код за 25% ?  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Та, проверете си пощите
Аз нямам 😁 дано и на нас ни изпратят.
Аз нямам, но синът ми, който направи една поръчка има Simple Smile
Виж целия пост
# 691
Очила поръчвали ли сте?
Виж целия пост
# 692
Очила поръчвали ли сте?
Да, два пъти на тяхната марка. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 693
Очила поръчвали ли сте?
Аз съм поръчвала Рей Бан, едните дойдоха с нажулено стъкло (писала съм напред в темата), другите си бяха ок и ги задържах. Излязоха на чного добра цена, под 200 лева.
Виж целия пост
# 694
Рей Бан получихте ли ги с някакъв сертификат, нещо гарантиращо оригиналността им?
Знаете ли дали имат гаранция?
Виж целия пост
# 695
Имам и аз Simple Smile
Но...не ми хваща за намалени. Имам блуза на Веро мода само.
Виж целия пост
# 696
А имате ли писмо от изпълнителния директор с резюме за 2022 и код за 25% ?  Stuck Out Tongue Closed Eyes
Та, проверете си пощите

Аз нямам Sad Но за инфо, тези 25% отстъпка само за ненамалени ли важат?
Виж целия пост
# 697
Рей Бан получихте ли ги с някакъв сертификат, нещо гарантиращо оригиналността им?
Знаете ли дали имат гаранция?
Да, аз поръчвам от години един и същи модел (Ray Ban Erika), пристигнаха в кутийка, с етикет и сертификат. Просто реших да поръчам два цвята и на живо да преценя кой ми харесва повече. Но според мен едните бяха върнати от някой в този вид с нажулено стъкло. За гаранция не съм запозната дали важи 2 годишната както при дрехи, обувки и чанти.
Виж целия пост
# 698
Отзиви

Връщам тази риза Bruuns bazar.
На снимка много ми харесва как стои, материята също, но на живо изобщо.
Имаше незачистени конци. Ластикът на левия ръкав беше по отпуснат отколкото десния и се губеше ефекта на ръкава.
Върнах. Изобщо не си заслужава дори намалената с 51% цена.



Панталон Pennyblack. Поръчах 36, но е леко уголемен. Не стои като на манекенката.
Върнах.

Виж целия пост
# 699
B191222D570E8

За не намалени. -20%
Виж целия пост
# 700
И аз съм поръчвала очила - едни на Гес, бямаше калъф към тях, но и не пишеше че има в комплекта.
На тяхната марка също съм поръчвала - дойдоха си с калъф.
Като цяло съм доволна и от двата чифта.
Виж целия пост
# 701
Благодаря, че писахте за писмото на директора! Бях го видяла, ама кодът е най-долу, не съм прочела Simple Smile
Ще си позволя да споделя моя, понеже ми изглежда като код, който е еднакъв за всички, пък вие кажете дали съм права.
ANS23
(Отстъпката важи до 30.04 2023 г. и се изчислява от първоначалната цена на продукта. Марки, изключени от промоцията: Mayoral, Mayoral Newborn, UGG, INUIKII, HOFF, TOUS.)
Виж целия пост
# 702
Да, еднакъв е за всички.
Виж целия пост
# 703
Здравейте, ако има трениращи този клин е на доста добра цена - https://answear.bg/p/klin-za-trenirane-adidas-performance-hd4509 … plikatsiya-699091
Виж целия пост
# 704
Явно не е за всички, при мен кодът не работи...
Имам точки, които вероятно ще изтекат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия