91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 9

  • 71 999
  • 741
# 75
Това са документите за записване https://91neg.bg/2022/06/grafik-za-zapisvane-v-8-klas-za-uchebnata-20222023-g/
Виж целия пост
# 76
Добър ден на всички!
Отдавна следя темата. Моето момиче също е прието и вече мога да се присъединя към групата на минали, настоящи и бъдещи възпитаници на 91 НЕГ. Честито на новоприетите и весело лято на всички!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 77
Понеже обещах да разпитам, въпреки че Дидева НИ успокои, от две места ми казаха, че в пенсионна възраст не би трябвало да е възможно да участва в конкурс.

Честито на новоприетите и много успешни и щастливи години в желаното училище! Пожелавам им директор, работещ в полза на училището и учениците!
Виж целия пост
# 78
Днес подочух и аз споделеното по-горе от потребителката Емиа, слиза от трона със сигурност ВК, без намерения и опити да си го върне.

Честото на зайците Simple Smile
Виж целия пост
# 79

Благодаря!
Виж целия пост
# 80
Здравейте,

Моята дъщеря също е приета и много щастлива от този факт. Ще й бъде трудно защото не е учила немски до сега, но си го избра самичка.

Имате ли информация дали на записването трябва да присъства и детето? Тя е на лагер и никак не ми се иска да я взимам.

Предварително благодаря за информацията!
Виж целия пост
# 81
Не би трябвало да е проблем. Няма да прекъсвате лагера, я! Вземете, при необходимост, някое дете  на заем.
Виж целия пост
# 82
Не би трябвало да е проблем. Няма да прекъсвате лагера, я! Вземете, при необходимост, някое дете  на заем.

Хихихи... Дърта магарица съм и пак..., не ми дойде таз блестяща идея! Благодаря Gift Heart
Виж целия пост
# 83
Здравейте, вероятно всяка година се обсъжда, но как се разпределят децата по класове?
Виж целия пост
# 84
Чаках го този въпрос Simple Smile - наострям уши и потривам ръце Wink
Виж целия пост
# 85
Добре дошли на всички нови НЕГърчета. Усещам една освежена тема!
Изборът досега е бил на случаен принцип, поне нашият опит беше такъв.
Минали години децата бяха изобретателни, приетите си направиха фейс група и си огранозораха няколко срещи, независимо от това кой в кой клас ще бъде.
Виж целия пост
# 86
Здравейте, вероятно всяка година се обсъжда, но как се разпределят децата по класове?
Не смеех да го задам. 😊
Виж целия пост
# 87
Звъннете в училището и попитайте.
За всички ще е полезно да научим Simple Smile.
Виж целия пост
# 88
Минали години децата бяха изобретателни, приетите си направиха фейс група и си огранизараха няколко срещи, независимо от това кой в кой клас ще бъде.
Тази година същите деца правят фейсбук група на новоприетите. Всеки добавя познати, които са приети сега.
Виж целия пост
# 89
Минали години децата бяха изобретателни, приетите си направиха фейс група и си огранизараха няколко срещи, независимо от това кой в кой клас ще бъде.
Тази година същите деца правят фейсбук група на новоприетите. Всеки добавя познати, които са приети сега.

Как може дете да стане член? Няма познати в училището. Днес е записана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия