Дете родено без анус?!

  • 154 996
  • 532
# 360
Здравейте, операцията на моето момиченце беше на 26.11.08, всичкио мина добре и сега се възстановяваме. Благодаря на д-р Георгиев и на колегите му от детско кърмаческо отделение за златните им ръце и сърца! Весели празници и всичко най-добро през Новата Година!
Виж целия пост
# 361
Галя, много се радвам за вас!Дано всичко остане само спомен и от тук нататък всичко да е на ред!Успех!
Виж целия пост
# 362
Хиса,благодаря за пожеланиятаи за подкрепата!Надявам се  Рада да се възстанови бързо,сега е доста чувствителна и неспокойна,но поне най-страшните дни са вече минало!Дано всички дечица да са здрави и усмихнати!
Виж целия пост
# 363
Работих дълго време в САЩ, като гледах деца. В едно от семействата едното момиченце има този проблем. До 1год . е имало 4 операции -  да му направиат анус и дебело черво, което поставят на правилното миасто. Изваден му е и единия бъбрек, а другия е болен. Детето е вече на 13 год.Всяка вечер прави клизми.Винаги има резервни гащички сас себе си и ги подменя при нужда.Има си и мокри кърпички за измиване , когато е в училище.
Детето е много умно. Никой не и се подиграва. И учители и ученици знаят проблемите и, но те я приемат като сладко момиченце с малък проблем. Тя спортува, ходи на екскурзии и се развива като пълноценно дете.
  Жалко е, че в България повечето хора/  бкл. лекари и учители/ се смеят на различните, а те имат нужда от много любов и внимание . Време е да станем по - човечни.
  Болно ми е, че малки дечица са принудени да понасят това.
  На близките им пожелавам да се отнасят с тях като здрави и да успяват да намират добри лекари.
                   Касмет  Simple Smile
Виж целия пост
# 364
Здравейте на всички, доц.Бранков имам един въпрос към вас.Моето дете е с анус претер и след 6-тия месец ще му се прави операция да ми кажете някакви препоръчителни килограми които трябва да е.Благодаря предваритено
Виж целия пост
# 365
Работих дълго време в САЩ, като гледах деца. В едно от семействата едното момиченце има този проблем. До 1год . е имало 4 операции -  да му направиат анус и дебело черво, което поставят на правилното миасто. Изваден му е и единия бъбрек, а другия е болен. Детето е вече на 13 год.Всяка вечер прави клизми.Винаги има резервни гащички сас себе си и ги подменя при нужда.Има си и мокри кърпички за измиване , когато е в училище.
Детето е много умно. Никой не и се подиграва. И учители и ученици знаят проблемите и, но те я приемат като сладко момиченце с малък проблем. Тя спортува, ходи на екскурзии и се развива като пълноценно дете.
  Жалко е, че в България повечето хора/  бкл. лекари и учители/ се смеят на различните, а те имат нужда от много любов и внимание . Време е да станем по - човечни.
  Болно ми е, че малки дечица са принудени да понасят това.
  На близките им пожелавам да се отнасят с тях като здрави и да успяват да намират добри лекари.
                   Касмет  Simple Smile



Жалко, че в България липсва тази част на любезност и разбирателство при "малките" проблеми!
Виж целия пост
# 366
Здравейте!Ние за сега срещаме голямо разбиране от страна на учителите.Може би има значение, че са ми колеги.Но са много коректни.И до сега не сме имали подигравки от страна на децата/ а имахме 1-2 инцидента/.Дано всичко отшуми при нас/все още се надявам/ и няма усложнения при други деца, с проблем като нашия!Labrosan, килограмите не са определящите за операцията.Поли беше 8 кг при 2 операция/ако тази информация ще ти е от полза/.Галя, как върви възстановяването при вас! Hug на всички!
Виж целия пост
# 367
Хиса, физически възстановяването върви много добре,правим всеки ден дилатации,акаме и операцията заздравява добре,но горката все още е под голям стрес. След операцията стана много неспокойна,имаме проблеми със съня, не иска да спи в нейното легло,  буди се 100 пъти.Междувременно ни излязоха 2 зъба от зор и беше още по-изнервена, но и след като пробиха зъбчетата продължава да е изнервена и неспокойна.Предполагам,че трябва да мине време, за да забрави и да се отпусне.
Успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 368
Ужасена съм. Горкото детенце. Как може? Направо нямам думи Cry
Виж целия пост
# 369
 Weary Weary Колко мъка има на този свят, Боже!
Виж целия пост
# 370
Weary Weary Колко мъка има на този свят, Боже!
Виж целия пост
# 371
Дано всичко занапред е ОК  Praynig
Виж целия пост
# 372
След съвместната операция с италианските професори нещата са много по-добре.
Тази година отново те ще ни гостуват във връзка с друго едно дете.
Виж целия пост
# 373
Weary Weary Колко мъка има на този свят, Боже!
Направо е ужасно, дано всички с такива и други проблеми, успеят да се излекуват, дай Боже .. Sad
Виж целия пост
# 374
Ужасно е наистина!!!Историите,който прочетох са ужасни!С цялото си сърце съчувствам на всички с подобен проблем!Желая ви кураж и сила!!! Hug PraynigМоля се за вас!
Браво,д-р Оги,дано все така помагате на малките си пациенти и техните близки!!!Дай боже повече възможности да има за гостуващи доктори! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия