Термин март 2023 ❤️💙

  • 45 539
  • 743
# 240
Момичета някой с високо tsh  през бременността дали се нормализира с лечение записах час при доц Лозанов токуда в понеделник дано помогне Бог добър
Виж целия пост
# 241
Здравейте, момичета! Вие следите ли си прогестерона? В края на 6 гс ми беше 31 ng/ml. За първи триместър го дават до 44 ng/ml. Прави ми впечатление, че при инвитро го поддържат в доста високи нива. Моята лекарка казва, че е в оптималните граници. И аз съм инвитро. Аз слагам циклогест 2х1 и по 1 доза мускулно всеки ден. Сега съм в 7+4  с термин 7 март. Вече започна доста да ми се гади, засега без повръщане.
Виж целия пост
# 242
Мамии, някоя избива ли я на плач?
В мен има сякаш някакъв постоянен страх от всичко, включително да не ми стане лошо (а то си ми става), знам, че е нормално, но този страх ми тежи Sad и плача също Sad
Предполагам е от хормоните, но аз миналата година бях и с паник атаки и тревожност (може би и затова ме е страх дали всичко ще се нареди)...
Виж целия пост
# 243
Мамии, някоя избива ли я на плач?
В мен има сякаш някакъв постоянен страх от всичко, включително да не ми стане лошо (а то си ми става), знам, че е нормално, но този страх ми тежи Sad и плача също Sad
Предполагам е от хормоните, но аз миналата година бях и с паник атаки и тревожност (може би и затова ме е страх дали всичко ще се нареди)...

Като чета на баткото приказки сега ми се случва да се натъжа изведнъж. Аз паник атаки от много години получавам,вече се случва много рядко,нооо знам добре какво е и уж гледам да ги овладявам. От хормоните е нормално.
 
А аз по принцип тревожност имам в излишък и сега се боря много с нея. През втората бременност съм била и през два дни на преглед,пак имах болки,но имах и зацапване  в началото,та явно съвсем се изплаших,сега между първи и втори преглед успях да издържа без да ходя никъде на друго място,сега ми е часът за след 3 седмици, но си казвам,че щом лекарят така е преценил,значи всичко е под контрол и си пия нещата и някак опитвам да съм разумна.
Виж целия пост
# 244
lady64, аз си следих прогестерона преди трансфера и с първите 3 чхг, които пуснах. Последният ми прогестерон беше 31 nmol/l, което е около 10 ng/ml,това между 4 и 5 седмица. Аз съм на утрогестан 3 пъти на ден по 2 и вечер инжекция Пролутекс. Лекарят каза за втората, че не се показвала на изследването?! Т.е. по-висок ми бил прогестеронът от видното.


По темата за плача - и без това съм емоционална и плача на филми и книги, сега не съм забелязала промяна, но сигурно ще съм още по-зле.
Виж целия пост
# 245
През далечната 2017 пих противозачатъчни, които ми докараха според ендокринолог Хашимото и ИР. Според нея нямаше да мога да забременея лесно, но ето ме тук 5 години по-късно с едно детенце и чакаме второ бебе. С първото дете забременях за 3 месеца, сега се повтори същото, дори второто бебе стана за 2 месеца. Та малко се съмнявам за Хашимотото, което ми беше диагностицирано, но ТСХ ми беше високо. Не съм го следила, но съм решена на 100% с тази бременност да обърна внимание, за да вляза отново в предишните си килограми. Не живея в България и когато се прибера след почивка ще отида при гинеколожката си за да ме изпрати на ендокринолог. Но разбира се и тук на морето ще отида на преглед за сърчице и евентуално да мк пуснат някакви изследвания, ако преценят за нужно.


Момичета някой с високо tsh  през бременността дали се нормализира с лечение записах час при доц Лозанов токуда в понеделник дано помогне Бог добър
Виж целия пост
# 246
Аз рева постоянно и на всякакви глупости,даже като го осъзная започва и смешно да ми става,добре че никой не вижда 😀



[/b][/b]
Мамии, някоя избива ли я на плач?
В мен има сякаш някакъв постоянен страх от всичко, включително да не ми стане лошо (а то си ми става), знам, че е нормално, но този страх ми тежи Sad и плача също Sad
Предполагам е от хормоните, но аз миналата година бях и с паник атаки и тревожност (може би и затова ме е страх дали всичко ще се нареди)...
Виж целия пост
# 247
О мен не вижда мъжа 😁
Тряба да се спра някак.
Иначе аз днес съм със силно гадене, чак на краката не мога да се държа Sad
Виж целия пост
# 248
На мен пък ми затихна гаденето и пак не съм доволна,няма угодия. 😀😀😀
Виж целия пост
# 249
Здравейте ❤
Влизам да ви споделя какво ми се случи днес.
Прибрах се от морето на обяд, отивам до тоалетна и видях, че имам зацапване. Добре, че моята лекарка имаше час.
Отидох в 6+5 г.с. съм, сака е 2.55см, видя се ембриончето, което е 8.4мм, видя се как тупти сърчицето и ми го пусна, но за 2-3 секунди, защото още е рано и ехографа не го хваща все още добре.
Обясни, че зацапването може да се е получило от това, че сега се оформя плацентата. Определено се успокоих, че всичко е наред. Реших да споделя с вас. Надявам се вие да се чувствате добре ❤
Виж целия пост
# 250
Здравейте, плахо се включвам при вас със термин 28.03, прм 17.06 и положителни домашни и кръвни тестове. Имам една биохимична бременност и една успешна на 2г 9м вече. Малко си падам хипохондрик, честно казано и това превърна бременноста  ми през 2019г в доста изнервящо време:grinning: . Сега съм решила до го карам по-спокойно, без излишни прегледи и тревоги. В тази връзка мисля да отида директно при 14 дни закъснение с надежда да чуем направо пулс.
Успешна и безпроблемна бременност на всички Heart Decoration
Виж целия пост
# 251
На мен също ми се гади много почти цял ден,лошото е,че минава ако ям,апетита ми е зверски ,а ми се струва много рано за това.Прияждат ми се неща и по ТВ като гледам.
Виж целия пост
# 252
Здравейте, плахо се включвам при вас със термин 28.03, прм 17.06 и положителни домашни и кръвни тестове. Имам една биохимична бременност и една успешна на 2г 9м вече. Малко си падам хипохондрик, честно казано и това превърна бременноста  ми през 2019г в доста изнервящо време:grinning: . Сега съм решила до го карам по-спокойно, без излишни прегледи и тревоги. В тази връзка мисля да отида директно при 14 дни закъснение с надежда да чуем направо пулс.
Успешна и безпроблемна бременност на всички Heart Decoration

Честито и добре дошла! И аз така бях с втора ми бременност, буквално имах десетки,няма да казвам колко прегледа и сега също ще се опитвам да е различно,засега се получава да си ходя само при моя АГ. В един момент това става болестно май и в никакъв случай не е добре.
Виж целия пост
# 253
Здравейте, следя ви от началото на темата, ама пусти страх да пиша, да не предизвиквам нещата. Термин 12 март, тази седмица чухме сърчице. Притеснявам се много, на моменти гърдите ми не са така болезнени, а други особени симптоми нямам.. Сигурно до края ще съм така, следващия ми преглед е на 1 август.
Виж целия пост
# 254
Mrvv, добре дошла! Знаем се от темата за бебеправещите. Не се притеснявай за гърдите - и аз съм така. Явно е на приливи и отливи. Освен това аз толкова време приемам прогестерон и толкова хормон съм взимала от стимулацията, че може и да съм свикнала с пробожданията и вече да не ги усещам силно като преди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия