Велико Търново-тема 47

  • 74 979
  • 764
# 225
Някой знае ли как вървят цените на фитнес картите за месец (или поне приблизително) на Сити Груп, Манията и Преслав?
И като допълнение към въпроса - на позната дъщеря ѝ е с гръбначен проблем и искат читав инструктур да направи хубава програма за мускулите на гърба, но действително го търсят с опит, за да избере правилните упражнения. В тези фитнеси имате ли наблюдения как са? Ще съм благодарна за всякаква информация.
Хубава събота!:hibiscus:

Като най-голямата почитателка на Преслав казвам-карта 40 лв. , Сити може би вече е между 60 и 80 лв. но това само го прогнозирам, преди ковид вълната беше 60 лв.
Ако тези хора са склонни да работят с онлайн професионалист, две ръца за Любомир Иванов.От преди 10 години имам негова фитнес програма и хранителен режим.
https://www.facebook.com/fitnesblog/

Д-р Чернева няма часове до края на годината. Казаха да се обадим първите дни от новата година за час.

Аз бих изчакала за час при нея, ортодонтското лечение може да изчака месец или два.При нея лечението е по-бавно, защото тя не "затяга" до болка.Бавно, спокойно и уверено се случват нещата!
Виж целия пост
# 226
Някой може ли да ми каже автобус номер 5 дали са 3 автобуса или 2 ?
Виж целия пост
# 227
Мисля, че са 3. През 20 минути се движат. Предполагам за работни дни питаш. Иначе в празнични е един.
Виж целия пост
# 228
Автобус 5 са само два за астрономически час - от мола тръгва на точен час и на и 20 минути.
Виж целия пост
# 229
Някой може ли да ми каже автобус номер 5 дали са 3 автобуса или 2 ?
Два са - на точен час и на и 20 от Мола, така не върнаха третия, който спряха заради Ковид уж...
Виж целия пост
# 230
В такъв случай се извинявам за подвеждането.
Виж целия пост
# 231
Препоръчайте ми фризьор - искам curtain bangs, а повечето фризьори се плашат от по-дебела коса и рязането и (казвам го,защото са ми отказвали - дали от не знание или не желание …)
Отзиви за Гили, Vanity by Zory или Beauty?
Виж целия пост
# 232
Имам питане, дао някой знае Simple Smile, Д-р Полендакова преглежда ли в нейн си кабинет? Съответно, къде е той и може ли номер за връзка?
Виж целия пост
# 233
Препоръчайте ми фризьор - искам curtain bangs, а повечето фризьори се плашат от по-дебела коса и рязането и (казвам го,защото са ми отказвали - дали от не знание или не желание …)
Отзиви за Гили, Vanity by Zory или Beauty?
Vanity на картала, потърси Ванина. ❤
https://www.facebook.com/vanina.petrova.92
Виж целия пост
# 234
Препоръчайте ми фризьор - искам curtain bangs, а повечето фризьори се плашат от по-дебела коса и рязането и (казвам го,защото са ми отказвали - дали от не знание или не желание …)
Отзиви за Гили, Vanity by Zory или Beauty?

За Галя от Гили, за Иван от Бюти и за Зори съм сигурна, че ще се справят.Доказвали са го, обаче като нов клиент аз ще имам едно на ум, че не всичко може да е така както аз си го представям.Вече за други посещения ще е друго.
Аз пак бих препоръчала Стельо-златни ръце има това момче, въпреки, че мен ме правят другите младежи от салона, на него съм му заклета почитателка от преди 24-25 години.Сега като ходя и докато седя с боята или на мивката го гледам как виртуозно работи и все едно съм на психо сеанс.
Виж целия пост
# 235
Благодаря за отзивите, ще се пробвам при Зори Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Благодаря за отзивите, ще се пробвам при Зори Simple Smile

Зори е чудесна като визия и характер, професионалист също, но аз съм била нейна клиентка преди повече от деситилетие, но прави мои приятелки с огромни коси и съм виждала драматични промени по тяхно желание естествено.Вярвам, че ще останете доволна!
Виж целия пост
# 237
Здравейте, на дъщеря ми откриха сколиоза. Да знаете някъде в града да правят изправителна гимнастика?
Виж целия пост
# 238
Здравейте, на дъщеря ми откриха сколиоза. Да знаете някъде в града да правят изправителна гимнастика?

Плуването е чудесно за гръбначни изкривявания.
ЛЛ би трябвало да ви насочи към рехабилитация, на която да покажат подходящи упражнения.
Виж целия пост
# 239
Здравейте, на дъщеря ми откриха сколиоза. Да знаете някъде в града да правят изправителна гимнастика?

Плуването е чудесно за гръбначни изкривявания.
ЛЛ би трябвало да ви насочи към рехабилитация, на която да покажат подходящи упражнения.
Детето не иска и да чува за плуване. А и съм чувала, че за да има ефект трябва да е много сериозно. В София провеждали специално плуване за тази цел със специфични движения във водата. Личният не знае за такъв рехабилитатор, нито ортопеда. Казаха ни да си търсим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия