Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 9

  • 43 048
  • 787
# 675
В НУИИ е голяма суматоха. Малка сграда, много деца. Събират ги на двора (има малко задно дворче, минава се през централната врата) и ги извикват по вх. номер. Бъдете поне 20 мин. преди обявеният час.
В Приложното организацията е много добра. При влизането в сградата разпределят децата. Има помощници на всеки етаж и ъгъл, които упътват децата.
И там е хубаво да бъдете 20 мин. по - рано.

Успех!
Виж целия пост
# 676
Така всички, които четат тук ще отидат по-рано Simple Smile и ще стане същият наплив за влизане, само че малко по-рано Simple Smile Така си го представям, ще видим утре... И на мен почна да ми става напрегнато. И знам, че е писано в годините назад - ще ходя да чета стари теми сега, но ще съм благодарна и на услужливи майки, които ще споделят - как стоеше въпросът с ползване на "линия" - сгънат лист А4 във формата на линия, за да мерят на око - позволена ли е?
Не помня миналата кампания да е коментирано, а по-назад във времето, и не зная как е актуално сега?!
Виж целия пост
# 677
Така всички, които четат тук ще отидат по-рано Simple Smile и ще стане същият наплив за влизане, само че малко по-рано Simple Smile Така си го представям, ще видим утре... И на мен почна да ми става напрегнато. И знам, че е писано в годините назад - ще ходя да чета стари теми сега, но ще съм благодарна и на услужливи майки, които ще споделят - как стоеше въпросът с ползване на "линия" - сгънат лист А4 във формата на линия, за да мерят на око - позволена ли е?
Не помня миналата кампания да е коментирано, а по-назад във времето, и не зная как е актуално сега?!
Да позволено е лист. Линия не знам, по-скоро не.
Виж целия пост
# 678
Скрит текст:
Така всички, които четат тук ще отидат по-рано Simple Smile и ще стане същият наплив за влизане, само че малко по-рано Simple Smile Така си го представям, ще видим утре... И на мен почна да ми става напрегнато. И знам, че е писано в годините назад - ще ходя да чета стари теми сега, но ще съм благодарна и на услужливи майки, които ще споделят - как стоеше въпросът с ползване на "линия" - сгънат лист А4 във формата на линия, за да мерят на око - позволена ли е?
Не помня миналата кампания да е коментирано, а по-назад във времето, и не зная как е актуално сега?!
Да позволено е лист. Линия не знам, по-скоро не.
Благодаря. Да, аз говоря за лист, сгънат няколко пъти, т.е. става с ширината на линия. А не да носят самата линия.
Виж целия пост
# 679
Отидете по-рано от обявения час за влизане в НУИИ. Когато беше изпитът на дъщеря ми и отидохме около 5 мин. по-рано от обявения час, всички бяха влезли в двора и за малко да не я пуснат. 🙄 Предишния ден и беше изпитът и в НГПИ и там доста почакахме след обявения час.

Някой питаше за информация за НУИИ - има наистина доста назад в темите, аз също съм писала. Когато дъщеря ми кандидатстваше информацията от темите ми беше изключително полезна. 🙂
Виж целия пост
# 680
За т. нар "хартиена линия" доколкото знам е позволена. А на един от изпитите дъщеря ми ми разказа, че две деца извадили и пластмасови и започнали бясно да чертаят (това вече не знам доколко e разрешено, но май не са ги спрели). А тя беше останала много учудена от тяхната техника и после като ни разказваше, реакцията ѝ беше - "Като толкова им се чертае, що не идат в Строителния". За целите на рисуването обаче хартиената линия е съвсем друга работа и е съвсем нормално да се ползва.
Виж целия пост
# 681
ами да си кажа намирам някаква разумност в това с линиите. Синковецът е с астигматизъм и малко тези прави линии в някои позиции му убягват, но го разбрахме по сложния начин. Когато ходихме да видим защо са му намалили оценката, тъй като по принцип позицията му от която е рисувал  беше абсурдна и той беше изкарал максимума от ситуацията , като мотив за намаляване на оценката споменаха само това, че на паралелепипеда малко му бяга едната линия. От тогава винаги се сравнява това което вижда с линия.
Виж целия пост
# 682
Хартиени линии - ленти изрязани от хартия са позволени. Повечето деца си носят. Не знам доколко ги използват.
 
Виж целия пост
# 683
Благодаря на всички.
Успех на децата утре - да са спокойни и да покажат максимума!
Виж целия пост
# 684
Ние след малко тръгваме. Аз съм напрегната, младежът изглежда спокоен, дано наистина е така. Успех на децата!
Виж целия пост
# 685
Успех на децата! Късметлийско място, спокойна стая и самоувереност. Ще се справят Simple Smile
Похвалете  ги, вложили са много труд и идва техният  момент. Дано съумеят да покажат най-доброто Simple Smile
Виж целия пост
# 686
Успех на художниците днес!

Мойто голямото говедо е утре на изпит за НХА. Миналата година го приеха, но той реши в друг университет да ходи. Отказа се в края на първия семестър и сега на ново в Академията.
Виж целия пост
# 687
Успех на всички, спокойствие и късмет! Успех и на Борис!
Виж целия пост
# 688
Успех на дечицата! Пожелавам им увереност и точна ръка. 🙂

Любопитно ми е какво им се е паднало да рисуват днес. Изящното винаги са особено креативни с постановките. 😁

А също някой може ли да сподели как е минала организацията по влизането и настаняването сутринта?
Виж целия пост
# 689
Влязоха в 7.32, всичко беше наред. Ние бяхме в 7.10, но имаше дошли и по-рано. Видях две деца да идват към 7.35 и 7.40, пуснаха ги.
Разбира се, че се оказа по-добре да сме рано, поразсъниха се отвън дечицата. Големи сладурчета! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия