Хубава и приятна, разтоварваща вечер момичета и от мен!
Вземете си цвете ... 




Но май писаха, че Ситаре се е разделила с Мурат Далкълъч. Мая (Кираз) им беше отишла на гости преди време, миналата година да е било. Неслихан (Айдан) беше писала, че наскоро се е видяла с Ханде и още някой. Еврим (Айфер) редовно харесва снимки на Ханде и слага по някой коментар. Ханде си остана най-близка обаче с Биге (Селин). Бяха на наградите на ELLE заедно, после и на събитие на списанието в Бодрум. Керем наскоро се видя на парти с Мелиса (Джерен). Анъл (Енгин) тези дни коментира, че му липсват снимките и колегите. От сериала излязоха две двойки, едната е ясна, но другата излезе много стабилна. Чагри (Ферит) и Башак (Пъръл) са заедно още от снимките и изглеждат много щастливи и в момента. В общи линии е това. Ако някой се сети за нещо друго, може да добави.





Слънцето хубаво е направила, че ти сложи в скоби имената на героите, че да се ориентираш кой кой е. 

Препоръчани теми