Изглежда перфектно, семпла, чаровна и много нежна.


Оригинала
https://www.instagram.com/p/CipLwxWrBZG/
И Гугъл превода,доста добре се е справил
Да видиш, докоснеш, опознаеш и забележиш всички тях е огромно приключение.
Но има и мечтаната част от работата, детската мечта, семейна история, травми, щастие, осъзнавания или притеснения на някого, когото никога не сте срещали...
Десетки емоции, десетки идеи на бюрото, може би единственият му проблем е да си въобразява и пише…
Това парче отива при продуцент, писането остава без думи…
Тогава телефонът ти звъни.@aysebarimОбажда се, казва, че имаме филм.@gizemkizilТой казва, че това е първият му филм.
Две жени ти се обаждат да сбъднеш една мечта и казват „искаме да я поверим“…
Като бебе, тя е още нова, но душата й е стара, носи голяма отговорност. И детска мечта…
Актьорът, с треперещи ръце, приема доверието…
После „всички заедно или никой от нас“
Най-добрият кремав оператор на страната@burakkan1
Арт директор, който изгражда място от нулата, тоест сякаш винаги е било там@ati_c
Вярвам, че работата има ясна връзка с щастието, който създаде прекрасните костюми с прекрасния си екип.@ilaydasaran
Красотата на света, който е с нас във всеки момент, във всяка ситуация, сякаш е излязъл от небето.@ipekguv
Сервиз, чай, подготовка, транспорт, десетки колеги..
И скъпи колеги;
@selimcanyalcin @gizem_thegiz @yaseminszawlowski @serpilgul316 @bongomy @aytek_sayan @mehmetyilmazak
Има повече монтаж, монтаж, музикални цветове.
Десетки хора харесват фабрика...
Огромна@idiletisimсемейство❤️ Когато
тази мечта се превърне във филм, с кого се свързваме и с кого тръгваме. С кого се срещаме и разхождаме?
Много ценни процеси❤️
„Разкажи ми за твоя мрак“ е едно от най-специалните времена за мен, моите познати, работа и приятели са толкова ценни и неописуеми🙏🏻
Бях отличена с наградата „най-добра жена“ на 29-ия филмов фестивал Golden Boll снощи🙏🏻
Снощи също казах "това не е работа, която се върши сам, това е работа в екип" Докато върша
работата, която обичам с хората, които обичам, дава достатъчно щастие, ние сме увенчани с награди 🙏🏻
ЖИВОТ БЛАГОДАРЯ ТИ!! За включването на прекрасни хора и истории в моето пътуване🙏🏻




и ново от Аслъ, последните и снимки са все в духа на ,,щастлива съм,,












Хм ,че как така я е оставил тогава бившата му така да го изтормози
Иначе аз освен в сериалите за които сте писали съм го гледала и в още един сериал ,който са давали при нас.Участваха Берк, Гизем Караджа и онзи готиния сладур Шукрю (фамилията не я помня сори) Майката на героинята на Гизем се беше омъжила за един чичо с три деца и Гизмкината героиня беше нещо като Пепеляшка-работеше в скъпарски фризъорски салон и после стана актриса ,а героя на Берк беше лошия в сериала ,е не чак много лош ,малко се пообърка ,но накрая се осъзна.


















