Търся електронна книга - 39

  • 90 055
  • 737
# 420
Здравейте!
Понеже книгите обичат да бъдат четени и споделяни заповядайте моята онлайн библиотека:
https://mega.nz/fm/JEJhhYqI
Виж целия пост
# 421
Какво се обърква ,че се отваря моят профил в мега?
Виж целия пост
# 422
Здравейте,търся книгите на Рута Сепетис- Фонтани на мълчанието и Пепел в снега.
e_grachka@abv.bg
Виж целия пост
# 423
И при мен се отваря главната страница на Mega...а не библиотеката на eovin***
Виж целия пост
# 424
Здравейте,
Търся книгите от "Любов по номера"  на Сара Маклейн.
kvdimitrova0804@gmail.com
Виж целия пост
# 425
Търся Споменът за него Колийн Хувър и Денят на мъртвите Ники  Френч
sanq25@mail.bg

https://mega.nz/file/DkNC0DyY#UKRgu62VjaDLfzsHQFNKPVw8SteR1tD292ReT9xcnbg - Ники Френч - Денят на мъртвите

А да имате Призори в неделя от Ники Френч- тя е номер 7 от поредицата
Виж целия пост
# 426


А да имате Призори в неделя от Ники Френч- тя е номер 7 от поредицата
https://dox.abv.bg/download?id=7324ae6806
Виж целия пост
# 427
Здравейте,търся книгите на Рута Сепетис- Фонтани на мълчанието и Пепел в снега.
e_grachka@abv.bg
https://www.rulit.me/books/fontani-na-mlchanieto-download-716491.html Фонтани на мълчанието
Виж целия пост
# 428
Е, съжлявам, момичета! На мен се отваря библиотеката ми, но жалко, че на вас не може! Ако ми споделите къде може да съм сбъркала?! А толкова ги качвах книгите... В крайна сметка ги качвам всички като един архивен файл в ДОХ. Дано да няма проблем. Приятно четене!
https://dox.abv.bg/download?id=dcf1442e84
Преместих ги в една папка в Мегата всички файлове, виждате ли ги сега?
 https://mega.nz/fm/JEJhhYqI
Виж целия пост
# 429
Е, съжлявам, момичета! На мен се отваря библиотеката ми, но жалко, че на вас не може! Ако ми споделите къде може да съм сбъркала?! А толкова ги качвах книгите... В крайна сметка ги качвам всички като един архивен файл в ДОХ. Дано да няма проблем. Приятно четене!
https://dox.abv.bg/download?id=dcf1442e84

Трябва всички книги да са в една папка(Главната )и  трябва да споделите нея или по-добре да дадете линк!
Виж целия пост
# 430
И аз не знам как става  с достъп до мага на други , публично да  е профилът,  а моят е  заключени  не помня ключа  и да го променя. Поне това си представям че е проблем да мога, не ми се получава и на мен.
Виж целия пост
# 431
И двата файла не се отварят,жалко за положения труд да ни зарадвате.Pensive
Виж целия пост
# 432
И двата файла не се отварят,жалко за положения труд да ни зарадвате.Pensive

По -голямата част от книгите са от читанка, освен ако някой от тях не са вече свалени от там.Освен това всичко е във формат текст и док
Виж целия пост
# 433
Е, поне тези от ДОХ ще се отворят като файлове надявам се. Иначе с Мега явно не сме се разбрали. Pensive
На мен пък винаги ми е било интересно да видя какво споделят като книги четящите тук. Аз лично в онлайн библиотеката си запазвам за постоянно само тези, които са ми харесали и бих ги препрочела/ прослушала.
И за да не разводнявам темата някой има ли в какъвто и да е формат "Искрици в мрака"- Шарън Камерън?
Виж целия пост
# 434
Търся "Сенките на забравените прадеди" на Михайло Коцюбецки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия